Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 09 czerwiec 2023 14:10

USA: Szczątki Madeline Kingsbury odnalezione?

zagniecie Madeline Kingsbury zagniecie Madeline Kingsbury fot. pixabay

Zidentyfikowane w tym tygodniu szczątki ludzkie znalezione na południowo-wschodnim obszarze stanu Minnesota należą do Madeline Kingsbury, matki, która po raz ostatni była widziana żywa 31 marca, jak potwierdziła policja w czwartek. Prawdopodobnie do jej śmierci przyczynił się ojciec jej dzieci.

 

Czy Madeline Kingsbury została zamordowana przez ojca swoich dzieci?

"Smutne, że nie udało się odnaleźć Madeline żywej, ale jesteśmy wdzięczni, że możemy przywieźć Maddie do jej rodziny" - przekazywał w czwartek na konferencji prasowej szef policji Winona, Tom Williams. Podczas przekazywania tej informacji można było usłyszeć płaczących ludzi. W środę departament policji w Winona aresztował ojca dwójki dzieci Kingsbury, 29-letniego Adama Fravela, "z powodu uzasadnionych podejrzeń" po tym, jak funkcjonariusz sił porządkowych znalazł szczątki ludzkie należące do Madeline. Policja oświadczyła, że mężczyzna nie sprzeciwiał się aresztowaniu. Policja nie ogłosiła oficjalnie oskarżeń przeciwko Fravelowi, ale dokumenty z centrum aresztu w hrabstwie Winona wskazują, że przebywa on tam z zarzutem zabójstwa drugiego stopnia. Władze odmówiły komentarza na temat zarzutu podczas konferencji prasowej w czwartek.

 Madeline Kingsbury zaginęła 31 marca

Dzieci zaginionej matki z Minnesoty, Madeline Kingsbury, nie zostaną oddane ojcu i pozostaną pod opieką hrabstwa. Ciało 26-latki znaleziono w środę po południu w krzakach w pobliżu drogi 43 w sąsiednim hrabstwie Fillmore. 31 marca Kingsbury nie pojawiła się w pracy i nie odbierała telefonów od rodziny i przyjaciół. Matka również nie przybyła po swoje dzieci z przedszkola po południu tego dnia. W kwietniu policja oświadczyła, że dowody wskazują, iż zniknięcie Kingsbury było "niezamierzone i podejrzane", a śledczy "nadal niepokoją się o jej bezpieczeństwo". Fravel zaprzeczył jakiejkolwiek związku ze zniknięciem Kingsbury.

Artykuły powiązane

  • Minneapolis: Jest wyrok! Derek Chauvin winny morderstwa Georga Floyda! Minneapolis: Jest wyrok! Derek Chauvin winny morderstwa Georga Floyda!

    Bardzo ważny proces, który trwa w Ameryce od trzech tygodni, dobiegł końca. Chauvin został obecnie uznany winnym wszystkich trzech zarzutów, o które został oskarżony: morderstwa drugiego stopnia, zabójstwa trzeciego stopnia i zabójstwa drugiego stopnia. Pozostanie w areszcie do czasu skazania i może spędzić dziesięciolecia w więzieniu.

  • Minneapolis: Oburzenie demonstrantów śmiercią Daunte Wrighta trwa. Dymisje policjantów. Minneapolis: Oburzenie demonstrantów śmiercią Daunte Wrighta trwa. Dymisje policjantów.

    Rezygnacja szefa policji i funkcjonariusza, który w niedzielę zastrzelił czarnego kierowcę w Minnesocie, nie zakończyły niepokojów spowodowanych tym zabójstwem. Szef policji Tim Gannon i oficerka Kim Potter zrezygnowali ze swoich posad w Brooklyn Center. Potter powiedziała, że ​​przypadkowo postrzeliła Daunte Wrighta, omyłkowo wyciągając broń zamiast paralizatora, stanowisko poparte zostało przez Gannona.

load more hold SHIFT key to load all load all