Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 01 czerwiec 2023 11:59

Włochy: Odnaleziono ciało zaginionej Giulii Tramontano

Giulia Tramontano zaginiona Giulia Tramontano zaginiona pixabay

Młoda kobieta zaginęła w niedzielę 28 maja. Giulia była w 7 miesiącu ciąży. O jej zaginięciu policję zawiadomił jej chłopak. Po kilku dniach odnaleziono jej ciało, a jej partner przyznał się do zabójstwa. Prawdopodobnym motywem morderstwa miało być odkrycie przez kobietę zdrady jej partnera.

 

Horror we Włoszech

Ciało Giuli Tramontano odnaleziono w wykopie w miejscowości Senago. Jej partner jest podejrzany o popełnienie umyślnego zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Zwłoki Giulii zostało znalezione wczoraj wieczorem. Mężczyzna, przesłuchiwany przez prokuraturę w nocy w koszarach żandarmerii w Senago, przyznał się.  AI, partner Giulii, jest ścigany jako podejrzany o również niezgodną z wolą matki aborcję oraz ukrywanie zwłok. W ręce prokuratora Alessii Menegazzo z Mediolanu szybko trafiło sporo materiału dowodowego składającego się z  telefonicznych zapisów rozmów, wideo z kamer, komputerów i nagrań z telefonów komórkowych. Dom przy via Novella w Senago jest obecnie przeszukiwany przez policję w poszukiwaniu jakichkolwiek dowodów, które mogłyby wyjaśnić, co wydarzyło się w sobotni wieczór.

Chłopak zabił ciężarną Giulię?

Biologiczne ślady (prawdopodobnie krew) Giulii Tramontano, odnalezione w samochodzie jej partnera przyspieszyły śledztwo i doprowadziły do uznania młodego mężczyzny za podejrzanego o umyślne zabójstwo. Z informacji wynika, że policja  znalazła wieczorem część garderoby 29-latki, która posłużyła do badań molekularnych. Nieoficjalne doniesienia mówią, że partner Giuliii miał kochankę, o istnieniu której dowiedziała się ona w feralną noc swojej śmierci.

Źródło: Italian Post, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Włochy, Brandizzo: Pociąg uderzył w pracowników kolei, 5 z nich zginęło! Włochy, Brandizzo: Pociąg uderzył w pracowników kolei, 5 z nich zginęło!

  W pobliżu miasta Turyn doszło do potwornego wypadku. Pociąg jadący z dużą prędkością uderzył w grupę pracowników kolei, którzy wymieniali część toru. Pięcioro z nich poniosło śmierć, a dwie osoby nie odniosły obrażeń. Mimo to zabrano ich do szpitala. Maszynista pociągu jest w ciężkim szoku, na razie nie można było go przesłuchać.

 • Sycylia: Wybuch Etny, kłopoty podróżnych i przepiękne vortex ringi Sycylia: Wybuch Etny, kłopoty podróżnych i przepiękne vortex ringi

  Wybuch wulkanu Etna na Sycylii, najwyższego i najbardziej aktywnego wulkanu w Europie, doprowadził do czasowego zamknięcia głównego lotniska regionu w Katanii, uziemiając tym samym tysiące podróżnych. Zdarzenie to, mające miejsce w nocy z 13 na 14 sierpnia, pokryło okoliczne drogi, plaże i płytę lotniska pyłem wulkanicznym, wpływając na życie miejscowej społeczności i turystów. Jest to kolejny poważny incydent wpływający na ruch lotniczy w regionie w ostatnich tygodniach, co wywołuje zaniepokojenie i niepewność zarówno wśród mieszkańców, jak i odwiedzających ten malowniczy zakątek Włoch.

 • Włochy: Trzy starsze osoby spłonęły żywcem Włochy: Trzy starsze osoby spłonęły żywcem

  W miarę jak nie pojawiają się silniejsze opady, a ekstremalnie wysokie temperatury na południu Europy nie maleją, wiele państw wciąż walczy z silnymi pożarami. Silnie wiejący wiatr, sucha ziemia i częsta nieuwaga - a czasem nawet celowe podpalenia - mieszkańców powoduje, że Włochy, Grecja, Hiszpania i Turcja wciąż płoną.

 • Włochy: Zwłoki dwojga dzieci w zbiorniku na wodę Włochy: Zwłoki dwojga dzieci w zbiorniku na wodę

  Na wsi między Manfredonią i Zapponetą w zbiorniku na wodę odnaleziono ciała dwojga dzieci pochodzenia rumuńskiego. Nurkowie odnaleźli zwłoki 6 i 7 - latka, a przed sztucznym basenem stały ich klapki. Basen, w którym utonęły dzieci, miał 3 metry głębokości. Prokuratura prowadzi śledztwo.

 • Włochy: Poszukiwania zaginionej Kataleyi Mii Alvarez Chiclio Włochy: Poszukiwania zaginionej Kataleyi Mii Alvarez Chiclio

  5 - letnia Kataleya Mia Alvarez Chiclio zaginęła 10 czerwca, w sobotę. Dziewczynka zniknęła we Florencji. Istnieją różne hipotezy na temat jej zaginięcia. Teraz służby zamierzają przejrzeć nagrania ze wszystkich 1500 kamer zainstalowanych w mieście, by dowiedzieć się co stało się dziecku.

load more hold SHIFT key to load all load all