Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 01 czerwiec 2023 11:30

Anglia, Bournemouth: Dwie osoby zginęły w pobliżu plaży

Bournemouth wypadek Bournemouth wypadek pixabay

12-letnia dziewczynka i 17-letni chłopak zmarli po wyciągnięciu ich z morza przy molo w Bournemouth. Osiem innych osób zostało rannych, po incydencie, o którym służby ratownicze zostały powiadomione o godzinie 16:32 w środę. Policja nie zdradza co się wydarzyło.

 

Co się stało w Bournemouth?

Mężczyzna w wieku 40 lat, który również znajdował wodzie w tym czasie, został aresztowany pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci, jak poinformowała policja hrabstwa Dorset. Rozpoczęto dochodzenie w sprawie tego, co się wydarzyło. W tej chwili ne jest jasne, w jaki sposób chłopak i dziewczynka odnieśli poważne obrażenia, które spowodowały ich zgon. Służby proszą o zaprzestanie spekulacji. Policja w Dorset współpracuje z Urzędem Śledczym ds. Wypadków Morskich oraz Agencją Straży Przybrzeżnej.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie wypadku

Straż przybrzeżna poinformowała, że przeprowadziła poszukiwania, aby upewnić się, czy nie ma innych zaginionych osób,  ale nikogo więcej nie znaleziono. W oświadczeniu naczelnik detektyw Neil Corrigan powiedział, że w momencie incydentu na plaży znajdowało się mnóstwo osób i zaapelował do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, o zgłoszenie się. Plaża została ewakuowana, wraz z pobliskim Pier Approach. Poseł Bournemouth West, Conor Burns, złożył kondolencje rodzinom zmarłych i przekazał, że incydent jest "poważną lekcją, że nasze plaże i ocean mogą dawać wiele przyjemności, ale niebezpieczeństwo jest zawsze obecne".

Źródło: BBC, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Morze Czarne: Rosyjski myśliwiec próbował zestrzelić brytyjski samolot! Morze Czarne: Rosyjski myśliwiec próbował zestrzelić brytyjski samolot!

  BBC poinformowało, że we wrześniu 2022 r. rosyjski samolot dokonał próby zestrzelania brytyjskiego samolotu obserwacyjnego. Doszło wtedy do wystrzelenia dwóch pocisków w kierunku RAF-u RC-135 Rivet Joint, którym podróżowało ok. 30 osób. Według Rosjan winę za incydent ponosi awaria techniczna. Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii oficjalnie zaakceptowało tę wersję. Teraz pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

 • Wielka Brytania, Leicester: Odnaleziono ciało Gabrieli Kosiłko! Wielka Brytania, Leicester: Odnaleziono ciało Gabrieli Kosiłko!

  Polka Gabriela Kosiłko zaginęła w piątek. Kobieta pracowała jako kosmetyczka i mieszkała w Leicester w Anglii . Ciało Polki odnaleziono w lesie, a osoba podejrzana o porwanie jej popełniła samobójstwo w celi. Podejrzany i zaginiona najprawdopodobniej się znali. Policja wciąż sprawdza co dokładnie się stało.

 • Wielka Brytania: Trucizna z Kanady zabiła 88 osób! Wielka Brytania: Trucizna z Kanady zabiła 88 osób!

  Z informacji podanych przez Narodową Agencję ds. Przestępczości (NCA) wynika, że w Wielkiej Brytanii niedawno 88 osób zmarło w ten sam sposób. Wszystkie te osoby miały kupić trującą substancję od sprzedawcy w Kanadzie. Trucizna sprzedawana była w Internecie jako środek służący do pełnienia samobójstwa.  W tej sprawie wciąż prowadzone jest dochodzenie.

 • Sztuczna inteligencja: Czy AI jest wykorzystywana do tworzenia seksualnych zdjęć dzieci? Sztuczna inteligencja: Czy AI jest wykorzystywana do tworzenia seksualnych zdjęć dzieci?

  BBC donosi, że przestępcy wykorzystują technologię AI, żeby tworzyć różne materiały związane z seksualnym wykorzystywaniem dzieci, a następnie sprzedają je pedofilom. Są ludzie, którzy uzyskują dostęp do takich treści poprzez opłacanie subskrypcji w portalach takich jak Patreon.

 • Anglia: Strażak zaginął podczas próby przepłynięcia kanału La Manche Anglia: Strażak zaginął podczas próby przepłynięcia kanału La Manche

  Iain Hughes, strażak, który pochodzi z miejscowości Dudley postanowił przepłynąć samotnie kanał La Manche w celu zbiórki finansów na cele charytatywne. Mężczyzna wypłynął we wtorek z Dover, a wkrótce utracono z nim kontakt. Teraz poinformowano, że zakończono poszukiwania.

load more hold SHIFT key to load all load all