wtorek, 23 maj 2023 12:58

USA: Mężczyzna został potrącony przez samochód po tym, jak pomógł kaczkom przejść przez drogę!

Casey Rivara śmierć Casey Rivara śmierć pixabay

Miejscowa policja poinformowała, że mężczyzna z Kalifornii, który zginął po tym, jak został potrącony przez samochód, został widziany ostatni raz przed wypadkiem, gdy pomagał rodzinie kaczek przejść przez ulicę. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie jego śmierci.

 

Tragedia na drodze

41-letni Casey Rivara został potrącony przez młodego kierowcę w Rocklin, około 40 km na północny wschód od Sacramento, jak poinformowała miejscowa policja. Według świadków, pan Rivara doprowadził kaczkę wraz z jej potomstwem do bezpiecznego miejsca przed kolizją. "Mężczyzna próbował pomóc kaczątkom, które znajdowały się na skrzyżowaniu" - przekazało w oświadczeniu Rocklin Police Department. ‘"W tym czasie młody kierowca poruszał się na wschód ulicą Stanford Ranch Boulevard. Ten nieletni kierowca uderzył w pieszego, który znajdował się na jezdni".  Rocklin Police Department poinformowało, że nie dokonano żadnych aresztowań, a incydent nadal jest przedmiotem dochodzenia.

 Casey Rivara zginął tragicznie

Summer Peterson, powiedziała lokalnemu nadawcy CBS News, że jej dzieci były świadkami wypadku, do której doszło w czwartek wieczorem około 20:15 czasu lokalnego. "Mówili, 'Och, to jest takie urocze. Jak miło z jego strony'. A potem nagle został potrącony przez samochód" - opowiadała. Ludzie zostawili kwiaty i gumowe kaczuszki na miejscu kolizji. Zbieranie funduszy online, które zorganizowali krewni, informuje, że pan Rivara wracał z dziećmi do domu po treningu pływackim, gdy zauważyli "mamę kaczkę i kaczątka, które miały trudności z przejściem przez ruchliwe skrzyżowanie". "Casey był najmilszym, najniesamowitszym mężem i ojcem" napisano w zbiórce funduszy. "Nawet jego ostatni czyn w tej rzeczywistości był oznaką jego współczucia".

Źródło: BBC, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • USA: Wstrzymanie dostaw broni do Izraela? USA: Wstrzymanie dostaw broni do Izraela?

  Prezydent Joe Biden ostrzegł Izrael, że Stany Zjednoczone wstrzymają dostawy niektórych rodzajów broni, jeśli Izrael przeprowadzi dużą operację lądową w mieście Rafah w Strefie Gazy.

 • USA: Niebezpieczeństwo w Białym Domu USA: Niebezpieczeństwo w Białym Domu

  W sobotę wieczorem 4 maja w Waszyngtonie doszło do groźnego zdarzenia. Samochód z dużą prędkością uderzył w zewnętrzną bramę Białego Domu. Jak podaje Associated Press, za kierownicą pojazdu był mężczyzna, który zginął na miejscu. Tożsamość kierowcy wciąż jest nieznana.

 • USA: Fenomenalny powrót cykad USA: Fenomenalny powrót cykad

  W południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych, w tym roku obserwuje się niezwykłe zjawisko natury - tysiące czerwonych cykad wyłaniają się z ziemi po wielu latach. Te dwa stada, które wychodzą, mają cykle życia trwające 13 lub 17 lat, i od wieków nie zdarzało się, by wydostały się na powierzchnię w tym samym czasie.

 • Kongres USA: 61 miliardów dolarów dla Ukrainy przegłosowane Kongres USA: 61 miliardów dolarów dla Ukrainy przegłosowane

  Nareszcie! Uff! Udało się! Wiele krajów odetchnęło z ulgą. Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych zdecydowanie poparła pakiet pomocy dla Ukrainy, wart 61 miliardów dolarów, mający na celu wsparcie tego kraju w walce z rosyjską inwazją. Decyzja ta, choć opóźniona, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno wewnątrz, jak i poza granicami Stanów Zjednoczonych.

 • Seattle: 67-letni pedofil zastrzelony podczas zatrzymania - film Seattle: 67-letni pedofil zastrzelony podczas zatrzymania - film

  No i się doigrał. Nie warto zabierać się za spotkania seksualne z dziećmi...W Seattle doszło do dramatycznego zdarzenia, w którym 67-letni mężczyzna, podejrzewany o pedofilię, został zastrzelony przez policję. Incydent miał miejsce w hotelu DoubleTree Suites, gdzie podejrzany miał spotkać się z dwiema dziewczynkami w wieku 7 i 11 lat. Zamiast dzieci, na mężczyznę czekali funkcjonariusze specjalnej jednostki policji zajmującej się przestępstwami internetowymi wobec dzieci.

load more hold SHIFT key to load all load all