poniedziałek, 08 luty 2021 19:33

Skandal z Krystyną Pawłowicz. Sędzina tłumaczy się z pobytu w hotelu!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Krystyna Pawłowicz hotel Malinowy Zdrój Krystyna Pawłowicz hotel Malinowy Zdrój fot: Twitter

Od wczoraj internet huczy na temat doniesień o pobycie Krystyny Pawłowicz w hotelu “Malinowy Zdrój”. Pawłowicz nie pozostała bierna na oskarżenia internautów i postanowiła wydać oświadczenie. Była posłanka twierdzi, że hotel odwiedziła jako pacjentka korzystająca z rehabilitacji i zabiegów leczniczych.

W swoim oświadczeniu Pawłowicz grozi, że wobec osób, które rozpowszechniają nieprawdziwe informacje zostaną podjęte kroki prawne. Całe oświadczenie można przeczytać na stronie internetowej Trybunału Konstytucyjnego.

Wpisy Krystyny Pawłowicz na Twitterze

Krystyna Pawłowicz znana jest ze swoich wpisów na twitterze. W tej sprawie również nie zawiodła swoich obserwatorów i umieściła kilka wpisów na temat swojego pobytu w hotelu. Sędzina uważa, że informacje o pożarze są kłamstwem, a od Stanisława Wróbla, redaktora portalu “Echo Dnia” któro nagłośniło pożar hotelu żąda przeprosin. W jedynym z ostatnich wpisów Pawłowicz oznajmiła, że z obawy przed agresją “lewactwa” udzielona jej została ochrona funkcjonariuszy SOP.Pożar w hotelu - czy miał miejsce?

Krystyna Pawłowicz kurczowo trzyma się swojego zdania i twierdzi, że żadnego pożaru nie było. Niemniej jednak dyrektor hotelu przyznał się, że w części pod basenem zapaliła się lampa. Sytuacja szybko została opanowana, wprawdzie goście ze strefy rehabilitacyjnej zostali ewakuowani ale ludzie z części hotelowej nie. Następuje tu spory dysonans, ponieważ w rozmowie z Polską Agencją Prasową dyrektor hotelu przyznał, że w hotelu miało miejsce tylko zadymienie.

 Gdzie jest hotel "Malinowy Zdrój"?

 • Parlament Europejski: Dyskusja na temat aborcji 24.02 - zobacz debatę
  Parlament Europejski: Dyskusja na temat aborcji 24.02 - zobacz debatę

  Komisarz Unii Europejskiej ds równości, Helena Dalli powiedziała, że UE nie ma kompetencji w zakresie prawa aborcyjnego. Debata na temat aborcji została zorganizowana w związku z wyrokiem polskiego Trybunału, który zakazuje aborcji eugenicznej.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:30
 • Prezydent Duda pociesza: Będzie lek na koronawirusa!
  Prezydent Duda pociesza: Będzie lek na koronawirusa!

  Sytuacja epidemiologiczna znów się pogarsza. Ostatnie trudności z dostawą szczepionek nie poprawiają sytuacji. Wielu osobom wydaje się, że obecny stan rzeczy nigdy nie minie. Jednak iskierkę nadziei ostatnio dał obywatelom Prezydent Duda.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:13
 • 23.02 - od dziś obowiązują nas nowe obostrzenia!
  23.02 - od dziś obowiązują nas nowe obostrzenia!

  Decyzję odnośnie nowych obostrzeń, rząd opublikował w formie rozporządzenia przez północą w poniedziałek 22 lutego. Prawie wszystkie z nich mają adnotację, że wchodzą w życie “z dniem następującym po dniu ogłoszenia” - czyli od dziś, 23 lutego.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:51
 • Spurek vs PSL : Konflikt o mięso!
  Spurek vs PSL : Konflikt o mięso!

  Sylwia Spurek, europarlamentarzystka oraz aktywistka pro zwierzęca w piątek zaproponowała dość kontrowersyjny projekt ustawy “piątka dla branży roślinnej”.

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 14:01
 • Będziemy nosili tylko maseczki chirurgiczne?
  Będziemy nosili tylko maseczki chirurgiczne?

  Obecne rozporządzenie w sprawie ochrony przed wirusem Covid-19 nakazuje obywatelom zasłanianie nosa i ust. Zazwyczaj stosuje się do tego maseczki, jednak dozwolone jest zakrywanie wskazanych części ciała np. szalikiem, kominem, chustą itp. Dopuszczalne jest także stosowanie przyłbic w celu ochrony. Coraz częściej słychać głosy, że ten stan rzeczy może ulec zmianie.

  Written on piątek, 19 luty 2021 18:05