sobota, 09 styczeń 2021 13:24

Ivanka Trump wraz z rodziną opuszczają Waszyngton. Zdjęcia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ivanka Trump wyprowadza się z Waszyngtonu Ivanka Trump wyprowadza się z Waszyngtonu

Jak informują media Ivanka Trump i Jared Kushner już pakują swoje rzeczy i planują szybką wyprowadzkę z Waszyngtonu. Zapewne jest to spowodowane zajściami na Kapitolu i podżeganiem Donalda Trumpa do tych czynów. Opinia publiczna nie pozostawia suchej nitki na rodzinie Trumpów.

Demokraci, a nawet Republikanie oskarżają całą rodzinę wielkiego T za wszczęcie zamieszek i ataku na Kapitol. Jeszcze niedawno Ivanka nazywała atakujących nacjonalistów patriotami.

Embed from Getty Images

 

Jak wiemy, sam Trump wycofał się z tego typu określenia, oskarżając i strasząc więzieniami "protestujących". Dowiedzieliśmy się, że Ivanka wraz z dzieckiem i mężem wyprowadzają się do Miami, gdzie mają rezydencję. Wkrótce dołączy do nich także Donald Trump, oczywiście, jeżeli nie szykuje nam czegoś specjalnego na oddanie prezydentury.

 

Domyślamy się, że w tym przypadku wszystko jest możliwe. Nie bez powodu słyszymy wiele głosów które chcą usunięcia Donalda Trumpa ze stanowiska przed 20 stycznia, czyli przed końcem prezydentury. Ludzie Ci tłumaczą, że tak "obłąkany" i niebezpieczny człowiek nie może dzierżyć w ręku kodów do broni atomowej USA.

Obserwujmy nadal sytuację i miejmy nadzieję, że obędzie się bez ostrych protestów i oczywiście bez jakiegokolwiek rozlewu krwi w USA.

Embed from Getty Images