sobota, 09 styczeń 2021 12:24

Ivanka Trump wraz z rodziną opuszczają Waszyngton. Zdjęcia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ivanka Trump wyprowadza się z Waszyngtonu Ivanka Trump wyprowadza się z Waszyngtonu

Jak informują media Ivanka Trump i Jared Kushner już pakują swoje rzeczy i planują szybką wyprowadzkę z Waszyngtonu. Zapewne jest to spowodowane zajściami na Kapitolu i podżeganiem Donalda Trumpa do tych czynów. Opinia publiczna nie pozostawia suchej nitki na rodzinie Trumpów.

Demokraci, a nawet Republikanie oskarżają całą rodzinę wielkiego T za wszczęcie zamieszek i ataku na Kapitol. Jeszcze niedawno Ivanka nazywała atakujących nacjonalistów patriotami.

Embed from Getty Images

 

Jak wiemy, sam Trump wycofał się z tego typu określenia, oskarżając i strasząc więzieniami "protestujących". Dowiedzieliśmy się, że Ivanka wraz z dzieckiem i mężem wyprowadzają się do Miami, gdzie mają rezydencję. Wkrótce dołączy do nich także Donald Trump, oczywiście, jeżeli nie szykuje nam czegoś specjalnego na oddanie prezydentury.

 

Domyślamy się, że w tym przypadku wszystko jest możliwe. Nie bez powodu słyszymy wiele głosów które chcą usunięcia Donalda Trumpa ze stanowiska przed 20 stycznia, czyli przed końcem prezydentury. Ludzie Ci tłumaczą, że tak "obłąkany" i niebezpieczny człowiek nie może dzierżyć w ręku kodów do broni atomowej USA.

Obserwujmy nadal sytuację i miejmy nadzieję, że obędzie się bez ostrych protestów i oczywiście bez jakiegokolwiek rozlewu krwi w USA.

Embed from Getty Images

 

 • Obaj papieże zaszczepieni przeciwko Covid19!
  Obaj papieże zaszczepieni przeciwko Covid19!

  Dzisiaj emerytowany papież Benadykt XVI jak i Franciszek zostali zaszczepieni! Pomimo bardzo sędziwego wieku i wielu chorób, Benedykt XVI pokazał klasę. Jak już mówił Franciszek, zaszczepienie się to nie tylko zdrowie swoje, ale co najważniejsze naszych bliskich, którzy to nam mogą zawdzięczać swoje odseparowanie od koronawirusa.

  Written on czwartek, 14 styczeń 2021 16:46
 • Odszkodowania za szczepienia czyli Fundusz Kompensacyjny COVID19
  Odszkodowania za szczepienia czyli Fundusz Kompensacyjny COVID19

  Dziś Adam Niedzielski na konferencji prasowej poinformował o powołaniu funduszu kompensacyjnego. W tym roku pieniądze z funduszu będą pomagały osobom, u których wystąpił tak zwany NOP, czyli niepożądany odczyn poszczepienny. Planowo w kolejnych latach fundusze obejmą obowiązkowe szczepienie dzieci. Uproszczona zostanie procedura i ma ona zlikwidować niedogodności w roszczeniach ewentualnych poszkodowanych o odszkodowanie.

  Written on wtorek, 12 styczeń 2021 18:34
 • Najnowszy sondaż partyjny IBRiS dla "Rzeczpospolitej" - styczeń 2021
  Najnowszy sondaż partyjny IBRiS dla "Rzeczpospolitej" - styczeń 2021

  Dzisiaj dowiedzieliśmy się o wynikach najnowszego sondażu wykonanego dla "Rzeczpospolitej". Okazuje się, że partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć na ponad 33,2% głosów Polaków. Za partią rządzącą plasuje się pikująca Koalicja Obywatelska z wynikiem 20,6% głosów. Medalową lokatę zdobyła partia Szymona Hołowni, czyli Polska 2050 zdobywając 12,6% głosów. Niezdecydowanych jest 14,3% co jest dużą liczbą.

  Written on poniedziałek, 11 styczeń 2021 17:23
 • Hot news! Dzieci klas I - III wracają wreszcie do szkoły!
  Hot news! Dzieci klas I - III wracają wreszcie do szkoły!

  Właśnie trwa konferencja Ministra Edukacji Przemysława Czarnka i Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego. Niekończąca się ruletka w związku z decyzjami naszego rządu trwa w najlepsze. Po tym, jak miały ruszyć tylko województwa świętokrzyskie i małopolskie, okazało się, że do szkół wracają dzieci z całej Polski. To niemałe zaskoczenie patrząc na ostatnie statystyki zachorowań i umieralności na covid w Polsce.

  Written on poniedziałek, 11 styczeń 2021 16:30
 • Prezydent Andrzej Duda ostro sprzeciwia się władzy PiS. WETO!
  Prezydent Andrzej Duda ostro sprzeciwia się władzy PiS. WETO!

  Pierwsze weto w drugiej kadencji Prezydenta Andrzeja Dudy. Prezydent zawetował ustawę PiS i chodzi tu o nowelizację o działach administracji rządowej. Te przepisy to konsekwencja jesiennej rekonstrukcji rządu. Jego zdaniem nie jest korzystne przeniesienie nadzoru nad leśnictwem do resortu rolnictwa. W tej sprawie ma odbyć się spotkanie Prezydenta i Premiera.

  Written on sobota, 09 styczeń 2021 16:40