Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 12 styczeń 2023 18:45

Lublin: Nieprawdopodobny atak na Ukrainkę w ciąży i jej rodzinę!

Atak na Ukrainkę w ciąży - Lublin Atak na Ukrainkę w ciąży - Lublin fot: pixabay

Do szokujących scen doszło w ubiegłą sobotę w Lublinie. Pochodząca z Ukrainy Oksana wraz ze swoim 13-letnim synem oraz dorosłą, ciężarną córką spacerowali ulicami Lublina. W pewnym momencie rodzinę zaczepiło dwóch mężczyzn, prosząc o papierosy. Kiedy mężczyźni usłyszeli odpowiedź z ukraińskim akcentem od razu stali się agresywni. 

 

Pijani napastnicy bili 13-latka oraz ciężarną kobietę 

Kiedy agresywni mężczyźni zaczęli być coraz bardziej agresywni, 13-letni Jarosław poprosił o to, żeby zostawili jego rodzinę w spokoju, wyciągając jednocześnie telefon z zamiarem zadzwonienia na policję. Na napastników podziałało to, jak płachta na byka, ponieważ ruszyli oni na chłopca, chcąc odebrać mu telefon. Finalnie przewrócili go na ziemię i zaczęli okładać go pięściami po głowie. Kobiety rzuciły się na ratunek, zaś córka Pani Oksany krzyczała, że jest w ciąży. Napastnicy nic sobie z tego nie robili i zaczęli szarpać także ciężarną kobietę. Po chwilowej szamotaninie mężczyźni odpuścili i zbiegli z miejsca zdarzenia. Pani Oksana skarży się jednak, że nikt z przechodniów nie zareagował na tą sytuację. 

Winowajcy zostali zatrzymani

Policja odnalazła agresorów po kilkunastu minutach od zgłoszenia. W ich poszukiwaniach pomogło zdjęcie, które zdołał wykonać 13-latek, jeszcze przed atakiem. Agresorami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 25 i 30 lat. Grozi im teraz do trzech lat pozbawienia wolności. 

Artykuły powiązane