Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 22 listopad 2023 11:32

Walia: Odnaleziono ciała czwórki zaginionych chłopców

Walia odnalezienie ciał zaginionych Walia odnalezienie ciał zaginionych fot. pixabay

Zakończono poszukiwania czterech nastolatków: Jevona Hirsta, Harveya Owena, Wilfa Hendersona i Hugo Morrisa. Informacje te potwierdziła miejscowa policja we wtorek po południu, dodając, że znaleziono cztery ciała w samochodzie, który najprawdopodobniej wypadł z drogi. Wszystko wskazuje na to, że doszło do tragicznego wypadku, a obecnie trwają czynności mające wyjaśnić okoliczności śmierci chłopców.

 

Poszukiwania czwórki nastolatków zakończone

Poszukiwania rozpoczęto dwa dni temu, kiedy to grupa młodych ludzi wyruszyła w podróż, mając spędzić pierwszą noc na kempingu w Parku Narodowym Eryri. Ostatni raz widziano ich w srebrnym Fordzie Fieście o numerze rejestracyjnym HY14 GVO. Mimo zaangażowania rodziców i intensywnych wysiłków społeczności, poszukiwania początkowo nie przyniosły efektów. Wszystko zmieniło się po odnalezieniu używanego przez nich samochodu, który okazał się przewrócony i częściowo zanurzony w wodzie. Nadinspektor Owain Llewelyn poinformował, że mimo zakończenia przeszukiwania samochodu, trwa dochodzenie w celu formalnej identyfikacji ofiar i ustalenia przyczyn tragicznego wypadku. Rodziny i przyjaciele zmarłych znaleźli się w trudnej sytuacji, a społeczność jest głęboko wzburzona wydarzeniami, które miały miejsce w północnej Walii.

Czwórka nastolatków zginęła w Walii

Zamiast planowanego powrotu do domu w niedzielę rano, podróż nastolatków zakończyła się niespodziewaną tragedią. Rodziny przeżywają nieopisane cierpienie, a lokalna społeczność jednoczy się w żałobie. Śledztwo wciąż trwa, a pytania o to, co doprowadziło do tej tragedii, pozostają otwarte.

Śmierć czterech młodych osób w tragicznym wypadku w północnej Walii pozostawiła społeczność w żałobie i smutku. To wydarzenie zostanie na długo w pamięci mieszkańców regionu, stanowiąc przestrogę przed nietypowymi i nieprzewidywalnymi wyzwaniami, które życie może postawić przed nami. Nasze myśli są z rodzinami zmarłych, a nasze serca towarzyszą im w tym trudnym czasie. Niech to zakończenie stanie się przypomnieniem o kruchym charakterze życia i potrzebie szacunku oraz empatii wobec siebie nawzajem.

Źródło: The Guardian, X, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Wyspy Brytyjskie: Burza Gerrit powoduje liczne utrudnienia! Wyspy Brytyjskie: Burza Gerrit powoduje liczne utrudnienia!

  Środa przyniosła niepokojące wydarzenia na Wyspach Brytyjskich, gdzie burza Gerrit szalała ze szczególną siłą. Szkocja szczególnie ucierpiała, doświadczając paraliżu komunikacyjnego z powodu intensywnych opadów i silnych podmuchów wiatru. Zalane tory, rozerwane pociągi, uwięzione samochody i przerwy w dostawie prądu to tylko niektóre z problemów, z jakimi zmierzyli się mieszkańcy.

 • Walia: Lider Partii Pracy Mark Drakeford poddał się do dymisji! Walia: Lider Partii Pracy Mark Drakeford poddał się do dymisji!

  W świecie polityki w Walii zapanowała atmosfera zaskoczenia po ogłoszeniu przez Marka Drakeforda, lidera walijskiej Partii Pracy, że ustąpi ze stanowiska lidera i pierwszego ministra. Decyzja ta została podjęta w trakcie konferencji prasowej i jest punktem zwrotnym, który zakończy pięcioletnią karierę Drakeforda na stanowisku lidera partii.

 • Walia: Czterech chłopaków zaginęło podczas kampingu! Walia: Czterech chłopaków zaginęło podczas kampingu!

  W północnej Walii trwają intensywne poszukiwania czterech nastolatków, którzy zaginęli po spędzeniu nocy na kempingu. Ostatni raz widziano ich w srebrnym Fordzie Fieście, ale znalezienie samochodu nie przyniosło jeszcze informacji o losie zaginionych. Rodziny i służby ratunkowe podjęły wspólne wysiłki w nadziei na odnalezienie młodych ludzi.

 • Walia, Haverfordwest: Niezwykłe znalezisko podczas budowy baru - ponad 300 szkieletów! Walia, Haverfordwest: Niezwykłe znalezisko podczas budowy baru - ponad 300 szkieletów!

  Historia stale potrafi nas zaskakiwać. Świetnym tego przykładem jest znalezisko archeologiczne z walijskiego miasta Haverfordwest. Podczas budowy nowego baru natrafiono na ludzkie kości. Po dokładnym przeszukaniu miejsca, pod fundamenty nowopowstającego baru okazało się, że w ziemi leży ponad 307 ludzkich szczątków. Co więcej, ponad połowa z nich okazała się szczątkami dzieci! 

load more hold SHIFT key to load all load all