Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 13 marzec 2023 19:30

Niemcy: Zaginiona w sobotę 12-latka odnaleziona martwa, prawdopodobnie została zamordowana

zagnięcie 12 latki w Niemczech zagnięcie 12 latki w Niemczech pixabay

Rodzice 12-letniej dziewczynki, Luise, zgłosili jej zaginięcie w sobotę wieczorem w Freudenbergu, w zachodnich Niemczech. Luise była ostatnio widziana około godziny 17:30, gdy opuściła koleżankę i udała się w drogę do domu. Po tym, jak nie dotarła do domu, jej rodzice natychmiast zgłosili sprawę na policję.

 

12-latka zamordowana w Freudenbergu

Po zgłoszeniu zaginięcia 12-letniej Luise, natychmiast rozpoczęła się intensywna akcja poszukiwawcza z wykorzystaniem śmigłowca oraz wielu służb. Niestety, ciało dziewczynki zostało znalezione w niedzielę rano w lesie, około 5 kilometrów od jej domu. Wieczorem tego samego dnia, ciało zidentyfikowano jako zaginioną Luise. Burmistrz miasta Freudenberg, Nicole Reschke, wyraziła swoje głębokie poruszenie i przekazała, że wszyscy są z rodziną i krewnymi dziewczynki myślami.

Jaka jest przyczyna śmierci 12-latka z  Freudenberga?

Policja z Koblencji oraz prokuratura potwierdziły w poniedziałek, że 12-letnia Luise padła ofiarą zabójstwa, jednak nie ujawniono żadnych szczegółów na temat okoliczności zdarzenia. Śledczy poinformowali, że nic nie wskazuje na napaść na tle seksualnym, a sekcja zwłok została zaplanowana na poniedziałkowy wieczór. Na razie nie ma informacji o zatrzymaniu podejrzanych w związku z tą sprawą. W szkole, do której uczęszczała dziewczynka, dziecięcy psychologowie udzielają pomocy uczniom, a na znak żałoby flagi w całym mieście zostały opuszczone do połowy masztów.

Źródło: TVN 24, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • USA, Indiana: Roczne dziecko zabite przez 5-letniego brata!
  USA, Indiana: Roczne dziecko zabite przez 5-letniego brata!

  Do tragicznych zdarzeń doszło w stanie Indiana w USA. Roczne dziecko zostało śmiertelnie postrzelone przez swojego 5-letniego brata. Chłopiec odnalazł w domu broń, która nie była odpowiednio schowana i zabezpieczona. Niestety liczba niezamierzonych strzelanin nieletnich w USA rośnie w zastraszającym tempie.

  Napisano czwartek, 30 marzec 2023 17:16
 • Filipiny: Pożar promu, zginęło kilkadziesiąt osób, w tym półroczne dziecko
  Filipiny: Pożar promu, zginęło kilkadziesiąt osób, w tym półroczne dziecko

  Jak poinformowała straż przybrzeżna w wyniku poważnego pożaru, do jakiego doszło na promie pasażerskim w Filipinach śmierć poniosło minimum 31 osób, w tym sześciomiesięczne dziecko i trójka innych dzieci. Nie wiadomo co spowodowało pożar, który odebrał życie wielu podróżującym.

  Napisano czwartek, 30 marzec 2023 12:16
 • Papież Franciszek: Trafił do szpitala z powodu problemów z płucami
  Papież Franciszek: Trafił do szpitala z powodu problemów z płucami

  Papież Franciszek w środę po audiencji generalnej został przewieziony karetką do szpitala. Powodem hospitalizacji były postępujące problemy z płucami i infekcja górnych dróg oddechowych. Nie wiadomo czy papież będzie w stanie brać udział w obchodach świąt Wielkanocy.

  Napisano czwartek, 30 marzec 2023 11:51
 • USA, Kentucky: Zderzenie 2 śmigłowców HH-60 Blackhawk!
  USA, Kentucky: Zderzenie 2 śmigłowców HH-60 Blackhawk!

  Dwie maszyny HH-60 Blackhawk zderzyły się w USA podczas misji treningowej. Do katastrofy doszło o 5:00 rano czasu polskiego, a 22:00 w środę czasu amerykańskiego. Helikoptery były własnością 101. Dywizji Powietrznodesantowej, której siedziba mieści się w bazie Fort Campbell na granicy stanów Kentucky oraz Tennessee.

  Napisano czwartek, 30 marzec 2023 09:34
 • Włochy: Niemowlak wykrwawił się po zabiegu obrzezania!
  Włochy: Niemowlak wykrwawił się po zabiegu obrzezania!

  We Włoszech, 20-dniowy chłopiec zginął w wyniku nieudanej próby domowego obrzezania, co doprowadziło do wykrwawienia. W związku z tą tragedią, dwie Nigeryjki zostały aresztowane i postawione przed sądem. Kobiety usłyszały zarzuty związane z nieumyślnym spowodowaniem śmierci.

  Napisano środa, 29 marzec 2023 13:36
 • Portugalia, Lizbona: Atak nożownika w Ismaili Centre - są ranni i zabici!
  Portugalia, Lizbona: Atak nożownika w Ismaili Centre - są ranni i zabici!

  Co najmniej dwie osoby zginęło za sprawą ataku nożownika w centrum religijnym Ismaili Centre w Lizbonie. Funkcjonariusze znaleźli się na miejscu w zaledwie minutę od zgłoszenia, jednakże napastnik uzbrojony w długi nóż nie zamierzał się poddać. Funkcjonariusze użyli broni palnej neutralizując zagrożenie.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 16:16
 • Brazylia, Sao Paulo: Nauczycielka śmiertelnie dźgnięta nożem przez ucznia w szkole
  Brazylia, Sao Paulo: Nauczycielka śmiertelnie dźgnięta nożem przez ucznia w szkole

  Brazylijskie władze poinformowały, że uczeń z jednej ze szkół w Sao Paulo śmiertelnie dźgnął nożem swoją nauczycielkę i zranił trzech innych nauczycieli oraz dwóch uczniów. 13-letni napastnik został zatrzymany przez policję, nie wiadomo, dlaczego to zrobił.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 12:36
 • USA, Nashville: Strzelanina w chrześcijańskiej szkole, sześć osób nie żyje
  USA, Nashville: Strzelanina w chrześcijańskiej szkole, sześć osób nie żyje

  Od roku nie było tak dużej strzelaniny w amerykańskiej szkole. W Nashville, w prywatnej chrześcijańskiej szkole doszło do ataku. 28 - letnia kobieta otworzyła ogień ok. 10 rano czasu lokalnego do dzieci uczęszczających do szkoły.  Zabiła troje 9 - latków i troje dorosłych.

  Napisano wtorek, 28 marzec 2023 11:14
 • Niemcy: Mężczyzna staranował ludzi na lotnisku Kolonia/Bonn!
  Niemcy: Mężczyzna staranował ludzi na lotnisku Kolonia/Bonn!

  Na parkingu lotniska Kolonia/Bonn w Niemczech rozegrały się prawdziwe chwile grozy - 57-letni napastnik wjechał z impetem w inne samochodu oraz ludzi. W trakcie całego incydentu jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. W trakcie zatrzymania mężczyzna stawiał opór przez co poszkodowanych zostało dwóch funkcjonariuszy policji. Ostatecznie napastnik został przewieziony do szpitala, gdzie jego stan zdrowia psychicznego ma być zbadany przez lekarzy.

  Napisano piątek, 24 marzec 2023 18:38
 • Tajlandia, Pattaya: Turysta przeżył skok na bungee po tym jak zerwała się lina! Zobacz filmik!
  Tajlandia, Pattaya: Turysta przeżył skok na bungee po tym jak zerwała się lina! Zobacz filmik!

  Nagranie przerażającej sytuacji stało się viralem w tym tygodniu, po tym jak 39-letni turysta z Hongkongu opowiedział publicznie o swoim przeżyciu. Udał się ze znajomymi do parku rozrywki, gdzie zdecydował się skoczyć na bungee. Niespodziewanie podtrzymująca go lina zerwała się.

  Napisano piątek, 24 marzec 2023 13:41
 • Los Angeles: Najsilniejsze tornado od lat osiemdziesiątych!
  Los Angeles: Najsilniejsze tornado od lat osiemdziesiątych!

  Co najmniej jedna osoba została ranna po tym, jak rzadkie tornado uderzyło w środę, według informacji przekazanych przez lokalne media. Szczytowa prędkość wiatru wynosiła nawet 110 mil na godzinę, a więc było to najmocniejsze tornado, które uderzyło w obszarze Los Angeles od 1983 roku. Spowodowało ono liczne szkody w stanie Kalifornia.

  Napisano czwartek, 23 marzec 2023 12:25
 • Afganistan i Pakistan: Trzęsienie ziemi, są ranni i zabici
  Afganistan i Pakistan: Trzęsienie ziemi, są ranni i zabici

  Jak dotąd potwierdzono co najmniej 13 ofiar śmiertelnych, gdy trzęsienie o sile 6,5 stopnia zmusiło mieszkańców do ucieczki z domów w miastach na północy Afganistanu i Pakistanu, powodując zniszczenia budynków i lawiny gruzu. Bilans ofiar silnego trzęsienia ziemi może być znacznie wyższy.

  Napisano środa, 22 marzec 2023 15:13
 • Francja: Protesty przybierają na sile, doszło do starcia z policją w rafinerii
  Francja: Protesty przybierają na sile, doszło do starcia z policją w rafinerii

  We Francji odbywają się protesty przeciwko reformie emerytalnej, które prowadzą do starć między demonstrantami a policją, używającą gazów łzawiących. Trzej policjanci zostali ciężko ranni w starciach w rafinerii Fos-sur-Mer, a demonstranci zablokowali dostęp do elektrowni atomowej Bugey.

  Napisano wtorek, 21 marzec 2023 18:58
 • Rzeka Darling, Australia: Masowa śmierć ton ryb
  Rzeka Darling, Australia: Masowa śmierć ton ryb

  W Nowej Południowej Walii w Australii trwają prace związane z usuwaniem martwych ryb z rzeki Darling. W poprzednim tygodniu miało tam miejsce masowe śnięcie ryb, które było kolejnym tego typu incydentem w ciągu kilku lat. Przyczyną wydarzenia w okolicy miasta Menindee jest niski poziom tlenu i wysoka temperatura. Służby zapewniają, że monitorują jakość wody i twierdzą, że nie ma powodu do niepokoju.

  Napisano poniedziałek, 20 marzec 2023 17:06
 • Kanada: Firma Imperial Oil ukrywała, że jej zbiorniki przeciekają, miliony litrów ścieków trafiło do gleby!
  Kanada: Firma Imperial Oil ukrywała, że jej zbiorniki przeciekają, miliony litrów ścieków trafiło do gleby!

  Firma zajmująca się wydobyciem ropy w Albercie nie ujawniła przez 9 miesięcy wycieku ze swoich zbiorników na odpady po produkcji ropy naftowej. Po wykryciu tej sytuacji przez federalnych inspektorów, wydano nakaz natychmiastowego uszczelnienia tych zbiorników.

  Napisano środa, 15 marzec 2023 11:43