poniedziałek, 20 luty 2023 15:12

Wielka Brytania: Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann!

 Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann Pixabay

Kontrowersyjna sprawa zaginięcia małej Madeleine McCann, która zniknęła podczas wakacji w Portugalii, nie cichnie. Co jakiś czas powtarzają się nowe tropy i odniesienia, mimo to sprawa pozostaje nierozwiązana od 16 lat. Teraz pojawiła się młoda kobieta, która może być zaginioną Madeleine.

 

Czy Julia Wendel to Madeleine McCann?

Kiedy 22 letnia Polka pojawiła się w social mediach ze swoją teorią mówiącą o tym, że może być zaginioną Brytyjką, w sieci zawrzało. Mnóstwo tik-tokerów i użytkowników innych mediów społecznościowych nagłaśnia i podaje dalej tę sprawę, stawiając pytanie czy Julia Wendel mówi prawdę i jak to sprawdzić. Julia, która założyła konto na Instagramie pod nazwą “iammadeleinemccan” przedstawia dowody na poparcie swojej tezy, a jej głównym celem było dotarcie do rodziców Madeleine McCann i wykonanie testów DNA.

Jakie dowody ma Julia Wendel na bycie zaginioną Madeleine McCann?

22 latka na swoim Instagramowym profilu pokazała zdjęcia rodziców Madeleine - Kate i Gerry’ego, gdzie wskazuje na podobieństwa między nimi a sobą. Julia zwraca uwagę na colobomę - wrodzoną wadę oka, którą miała Madeleine McCann, a którą w podobym miejscu ma Wendel, zgadzają się również piegi i pieprzyki. Dziewczyna nie może zdobyć swojego aktu urodzenia, jej rodzina nie chce zgodzić się na badania DNA, które mogłyby potwierdzić, że jest ich córką. Co więcej, Julia twierdzi, że nie pamięta za wiele ze swojego dzieciństwa, a jej pierwszym wczesnym wspomnieniem jest plaża. 22 latka w dzieciństwie padła ofiarą niemieckiego pedofila, który może być powiązany ze sprawą zniknięcia McCann. Julia Wendel próbuje ustalić swoją tożsamość i pochodzenie. Czy okaże się Madeleine lub inną zaginioną osobą? Na razie tego nie wiadomo, sprawa jest w toku.

Źródło: Alarabiya News, Instagram, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Wielka Brytania: "Potwór" z Lincoln skazany na dożywotnie więzienie Wielka Brytania: "Potwór" z Lincoln skazany na dożywotnie więzienie

  W Lincoln, w Anglii, 28-letni Nicholas Metson został skazany na dożywotnie więzienie za zabójstwo swojej 26-letniej żony, Holly Bramley. Zbrodnia, która wstrząsnęła opinią publiczną, została dokonana w marcu zeszłego roku. Metson pociął ciało ofiary na 224 kawałki, co świadczy o wyjątkowym okrucieństwie tego czynu.

 • Wielka Brytania: Sztorm Kathleen paraliżuje kraj Wielka Brytania: Sztorm Kathleen paraliżuje kraj

  W ostatnich godzinach Wielka Brytania zmaga się z konsekwencjami sztormu Kathleen, który przyniósł ze sobą silne wiatry oraz najcieplejszy dzień roku. Z powodu żółtego ostrzeżenia meteorologicznego wydanego przez Met Office, odwołano dziesiątki lotów, co znacznie zakłóciło plany podróżnych.

 • Tamiza: Problemy z wodą po niewypłacalności Thames Water Tamiza: Problemy z wodą po niewypłacalności Thames Water

  Thames Water, największy dostawca usług wodnych i ściekowych w Wielkiej Brytanii, znalazł się w jeszcze głębszym kryzysie po tym, jak jego firma matka, Kemble Water, ogłosiła niewypłacalność, nie radząc sobie z obsługą ogromnego długu. Zaległości finansowe dotyczą niezapłaconych odsetek od długu w wysokości 400 milionów funtów, który miał zostać uregulowany we wtorek. Pomimo tej trudnej sytuacji, Thames Water zapewnia, że ich 16 milionów klientów nie odczuje żadnych negatywnych skutków.

 • Wielka Brytania: Zmiany w ważności paszportów Wielka Brytania: Zmiany w ważności paszportów

  Podróżujący do krajów Unii Europejskiej mogą napotkać na nieoczekiwane przeszkody związane z tzw. "zasadą 10 lat" dotyczącą ważności paszportu. Po brexicie państwa UE nie akceptują paszportów wydanych ponad 10 lat temu, co może skomplikować plany podróżnicze.

 • Wielka Brytania: Współpraca Ministerstwa Obrony z McLaren Wielka Brytania: Współpraca Ministerstwa Obrony z McLaren

  Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii ogłosiło ambitną współpracę z McLaren Racing, znanym zespołem Formuły 1, by wspólnie pracować nad elektryfikacją pojazdów wojskowych. Partnerstwo to sygnalizuje przełom w dążeniu do zwiększenia zrównoważenia i efektywności operacyjnej brytyjskich sił zbrojnych, łącząc wiedzę techniczną jednych z najlepszych inżynierów wyścigowych świata z potrzebami nowoczesnego pola bitwy.

load more hold SHIFT key to load all load all