Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 14 marzec 2023 13:12

USA, Teksas: Trzylatka przypadkiem zastrzeliła swoją czteroletnią siostrę!

Trzylatka zastrzeliła siostrę w USA Trzylatka zastrzeliła siostrę w USA pixabay

W Teksasie podczas spotkania ze znajomymi rodziny doszło do wypadku z użyciem broni palnej. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie. Szeryf stwierdził, że incydent miał miejsce podczas spotkania pięciu dorosłych i dwojga dzieci, i określił go jako "tragiczny", ale "bardzo możliwy do uniknięcia".

 

Teksas - dziecko zastrzeliło swoją siostrę

Dzieci znalazły się w sypialni bez nadzoru dorosłych. Trzylatka chwyciła za naładowany pistolet półautomatyczny” - oświadczył  Ed Gonzalez, szeryf teksańskiego hrabstwa Harris. Gdy dorośli usłyszeli hak wystrzału pobiegli do pokoju, gdzie bawiły się dziewczynki. Starsza z nich, czterolatka była nieprzytomna i miała ranę postrzałową, a młodsza trzymała broń w ręku.

Kolejny wypadek z użyciem broni palnej przez dzieci w USA

“To kolejna tragiczna historia dziecka, które uzyskało dostęp do broni palnej i skrzywdziło kogoś” - oznajmił Gonzalez. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo, prawdopodobnie rodzice usłyszą zarzuty niezabezpieczenia broni palnej przed dziećmi. Stacja CNN przytoczyła dane Everytown Research and Policy, które pokazują, że w okresie od 2015 do 2020 miało miejsce co najmniej 2070 przypadków nieumyślnych strzelanin z udziałem dzieci poniżej 18 roku życia. W wyniku tych zdarzeń zginęło 765 osób, a 1366 zostało rannych. Według organizacji non-profit, w około 39% przypadków to dziecko w wieku 9 lat lub młodsze pociąga za spust broni.

Źródło: CNN, Twitter, Trybuna Polska

 

Artykuły powiązane

 • Australia: Nastolatek skazany po strzelaninie w szkole Australia: Nastolatek skazany po strzelaninie w szkole

  Wstrząsające wydarzenie, które miało miejsce w szkole baptystów w Atlantis Beach, Perth, wstrząsnęło społecznością. Piętnastoletni chłopiec oddał trzy strzały z dwóch karabinów, powodując panikę wśród uczniów i personelu szkoły. Mimo braku ofiar, strzelanina wzbudziła ogromne obawy i zaniepokojenie w społeczności.

 • USA: 7-latka zmarła przysypana piaskiem na plaży USA: 7-latka zmarła przysypana piaskiem na plaży

  Wtorek, godzina 15:15. Plaża w Lauderdale-by-the-Sea na Florydzie staje się areną dramatycznych wydarzeń, które zakończyły się tragiczną śmiercią siedmioletniej dziewczynki. Sloan Mattingly, wraz z dziewięcioletnim bratem Maddoksem, zapadła się w dole, który sami wykopali na plaży.

 • USA: Osoba niebinarna zmarła po pobiciu w szkole? USA: Osoba niebinarna zmarła po pobiciu w szkole?

  6-letni uczeń, Nex Benedict, zmarł po bójce w szkole średniej w Oklahomie, co wzbudziło dyskusję na temat przemocy wobec społeczności LGBTQ+. Rodzina Benedicta, twierdząca, że Nex był osobą niebinarną, alarmuje przed ostrą i wrogą atmosferą w szkole, która mogła przyczynić się do tragedii.

 • Zachodni Brzeg: Jedna osoba zginęła w strzelaninie Zachodni Brzeg: Jedna osoba zginęła w strzelaninie

  Według doniesień izraelskich władz, w czwartek doszło do strzelaniny na autostradzie na okupowanym Zachodnim Brzegu, skutkującej co najmniej jedną ofiarą śmiertelną i kilkoma rannymi osobami. Służba ratunkowa Magen David Adom (MDA) poinformowała o tragicznych skutkach zdarzenia, potwierdzając zgon dwudziestoletniego mężczyzny i ranienie kilku innych osób, w tym kobiety w poważnym stanie.

 • USA: Youtuberka parentingowa skazana za znęcanie się nad dziećmi USA: Youtuberka parentingowa skazana za znęcanie się nad dziećmi

  Matka z Utah, Ruby Franke, której surowe porady rodzicielskie uczyniły ją popularną influencerką YouTube, została skazana na co najmniej cztery lata więzienia za krzywdzenie jej dzieci. Razem z nią, jej była partnerka biznesowa, Jodi Hildebrandt, również została skazana identycznym wyrokiem. Skazujące wyroki zostały ogłoszone w sądzie w obliczu zarzutów głodzenia, znęcania się i brutalnego traktowania dzieci.

load more hold SHIFT key to load all load all