wtorek, 02 marzec 2021 16:37

Kołobrzeg: Zdemolowała stację benzynową w Rymaniu, teraz posiedzi w areszcie. Film "Szczelaj w łopony" :)

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Demolka stacji benzynowej w Rymaniu - film Demolka stacji benzynowej w Rymaniu - film Fot:Pixabay / CCO Public Domain

W sobotę 27 lutego 2021 roku doszło do incydentu na stacji benzynowej w Rymaniu. Wydawać by się mogło, że agresorem był silny, młody mężczyzna. Nic bardziej mylnego… w witrynę wjechała 37-letnia kobieta jadąca z chłopakiem z Holandii.

Demolka na stacji benzynowej w Rymaniu. Film

W sobotę, około godziny 23 w Rymaniu (województwo zachodniopomorskie) doszło do dziwnego zdarzenia. Prowadząca samochód 37-letnia kobieta wjechała z impetem w witrynę sklepu stacji paliw Orlen. Sprawca nawet nie wyszedł z samochodu, a od razu odjechał z miejsca zdarzenia. Policja oddała w stronę samochodu kilka strzałów, jednak nie udało się zatrzymać kobiety. Nie wiadomo dokładnie co spowodowało takie zachowanie. Początkowo podejrzewano, że kobieta pokłóciła się z partnerem i w amoku wjechała w sklep. Jednak jej konkubent zaprzecza.

Film - "Szczelaj w łopony, szczelaj w łopony!",  "Instrybutor":)


Prokurator podczas rozmowy z kobietą otrzymał od niej wyjaśnienia. Mianowicie kobieta twierdzi, że uszkodziła budynek specjalnie, ponieważ miała wrażenie, że ktoś ją śledzi. Tłumaczyła, że wjechała w stację, aby jej sprawą zajęli się policjanci. Gdy policja zjawiła się na miejscu, kobieta myślała, że są to przebierańcy, a nie prawdziwi funkcjonariusze… dlatego uciekła przed nimi.

Wyrok sądu w sprawie 37-latki

Po wstępnych badaniach okazało się, że kobieta była pod wpływem narkotyków - marihuany i amfetaminy. Być może to one spowodowały, że 37-latka nie była w stanie logicznie myśleć. Sąd w Kołobrzegu postanowił umieścić kobietę na trzy miesiące w areszcie śledczym. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.