Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 30 październik 2023 15:37

Luis Diaz: Rodzice piłkarza zostali porwani!

Luis Diaz porwanie rodziców Luis Diaz porwanie rodziców instagram.com/luisdiaz19_/

Wstrząsające wydarzenia w rodzinie piłkarza Liverpoolu, Luisa Diaza, wstrząsnęły światem. Obława na porywaczy rodziców napastnika jest teraz na pierwszym planie. Choć udało się odnaleźć matkę, losy ojca pozostają nieznane. Prezydent Kolumbii, Gustavo Petro, zaangażował się osobiście w tę sprawę, a tamtejsza policja oferuje nagrodę za kluczowe informacje, które mogą pomóc uratować porwanego.

 

Rodzice Luisa Diaza z Liverpoolu zostali porwani!

Dramat rozegrał się w kolumbijskiej miejscowości Barrancas, w departamencie La Guajira. Szczegóły porwania nie zostały jeszcze ujawnione, jednak miejscowe media sugerują, że matka i ojciec Diaza zostali uprowadzeni przez uzbrojonych mężczyzn na motocyklach na stacji benzynowej w Barrancas - ich rodzinnym mieście. Matka piłkarza, Cilenis Marulanda, odnaleziona została w sobotę, co stanowiło pierwszy krok w tej dramatycznej sprawie. Trwają intensywne poszukiwania ojca, Luisa Manuela Diaza. Ponad 120 żołnierzy oraz funkcjonariuszy policji, działając wspólnie, przeszukało północną cześć kraju, w nadziei na jakiekolwiek ślady.

Gustavo Petro obiecał, że znajdzie ojca piłkarza

Prezydent Kolumbii, Gustavo Petro, zadeklarował, że do akcji zostaną włączone wszystkie dostępne służby publiczne, aby odnaleźć ojca Diaza. Prokurator generalny Kolumbii, Francisco Barbosa, ujawnił, że Diaz senior może być przetrzymywany już poza granicami kraju, wskazując na Wenezuelę jako możliwą lokalizację. Wobec tego, potrzebna będzie współpraca z władzami Wenezueli, aby doprowadzić sprawę do końca. Dodał, że dwukrotnie kontaktował się z samym piłkarzem, by na bieżąco relacjonować mu postępy w śledztwie. Diaz, ze zrozumiałych względów, nie pojawił się na boisku w niedzielę podczas ligowego meczu Liverpoolu. Zwycięstwo 3:0 nad Nottingham Forest stało się hołdem dedykowanym 26-letniemu Luisowi.

Policja Kolumbii oferuje nagrodę w wysokości 200 mln peso (40 tys. funtów) za informacje, które mogą prowadzić do odnalezienia ojca piłkarza i porywaczy. To apel o pomoc, który stanowi ważny krok w rozwiązaniu tej dramatycznej sytuacji. Obywatelom Kolumbii nie zabrakło odwagi i determinacji w staraniach o odnalezienie ojca Luisa Diaza. To tragiczne wydarzenie poruszyło serca wielu, zainspirowało do wspólnego działania i wsparcia dla rodziny Diaza w tej trudnej chwili. Życzymy, aby poszukiwania przyniosły pozytywny finał i żeby ojciec piłkarza powrócił do swoich najbliższych cały i zdrowy.

Źródło: Eurosport, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Kolumbia: Próba eksmisji potomków Pablo Escobara z jego posiadłości Kolumbia: Próba eksmisji potomków Pablo Escobara z jego posiadłości

  Próba wyeksmitowania rodziny Pablo Escobara z luksusowej posiadłości w Medellin zakończyła się fiaskiem, jak donoszą lokalne media. Mimo wydanego nakazu opuszczenia, budynek pozostaje w rękach krewnych słynnego barona narkotykowego. Posiadłość, którą niegdyś nabył Pablo Escobar za pieniądze z handlu narkotykami, szacowana jest na około 12 miliardów kolumbijskich peso, co przekłada się na ponad 12 milionów złotych. To miejsce, które stało się symbolem jego potęgi i bogactwa.

 • Somalia: Bojownicy Al-Shabab porwali helikopter ONZ Somalia: Bojownicy Al-Shabab porwali helikopter ONZ

  W dramatycznych okolicznościach rozegrała się misja medyczna nad terenem kontrolowanym przez uzbrojonych islamistów w Somalii. Helikopter ONZ, wykonujący zadanie humanitarne, uległ katastrofie po tym, jak został trafiony przez nieokreślony obiekt. Skutki tego tragicznego wydarzenia są poważne, a bojownicy Al-Shabab przejęli kontrolę nad maszyną i jej załogą.

 • USA, Houston: Raper Viper porwał kobietę! USA, Houston: Raper Viper porwał kobietę!

  Dramatyczne wydarzenia w Houston wstrząsają opinią publiczną, gdy 52-letni raper Lee Carter, znany jako Viper, zostaje aresztowany i oskarżony o porwanie ze szczególnym okrucieństwem. Policja ujawniła, że przez ponad cztery lata trzymał w niewoli  kobietę w swoim obskurnym garażu. Dokumenty sądowe i słowa kobiety rzucają światło na makabryczne warunki, w jakich zmuszona była żyć.

 • Wielka Brytania, Liverpool: Strzelanina w kinie Wielka Brytania, Liverpool: Strzelanina w kinie

  W środę wieczorem w jednym z kin w dzielnicy Croxteth w Liverpoolu doszło do szokującego zdarzenia. Uzbrojony napastnik wtargnął do kina, oddając strzały i terroryzując personel. Po krótkiej chwili uciekł samochodem, pozostawiając za sobą przerażonych świadków.

 • Macedonia Północna, Skopje: Porwał córkę dla okupu - zginęła Macedonia Północna, Skopje: Porwał córkę dla okupu - zginęła

  W Macedonii Północnej rozegrała się tragedia, która wstrząsnęła lokalnym społeczeństwem i wywołała falę oburzenia. 14-letnia Vanja Dziorczewska, mieszkańka Skopje, stała się ofiarą porwania, które zakończyło się jej tragiczną śmiercią. Sprawa ta odsłania mroczne oblicze przestępczości oraz skomplikowane relacje rodzinne, które doprowadziły do tego zdarzenia.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

 • Łukasz Schreiber: Polityk bierze rozwód z Marianną?
  Łukasz Schreiber: Polityk bierze rozwód z Marianną?

  Łukasz Schreiber, ubiegający się o stanowisko prezydenta Bydgoszczy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, zaskoczył opinię publiczną informacją o zakończeniu związku małżeńskiego z Marianną Schreiber, znaną z udziału w programie "Top Model" oraz występów w galach MMA. Od momentu ogłoszenia swojej kandydatury na prezydenta Bydgoszczy, działalność Marianny Schreiber stała się przedmiotem zainteresowania mediów, które uważnie monitorują jej publiczne wystąpienia i komentarze.

  Napisano piątek, 01 marzec 2024 14:38
 • Tish Cyrus: Matka Miley odbiła chłopaka swojej córce Noah?
  Tish Cyrus: Matka Miley odbiła chłopaka swojej córce Noah?

  Kolorowa prasa zza oceanu donosi, że w rodzinie Cyrus jest jeszcze goręcej, niż mogło się wydawać. Ponoć młodsza siostra Miley ma kosę z mamą, bo ta... odbiła jej sporo starszego chłopaka. Grubo? W życiu nie można mieć wszystkiego, czego dowodem są ostatnie zawirowania w życiu rodzinnym Miley Cyrus.

  Napisano piątek, 01 marzec 2024 14:26
 • Taylor Swift: Ojciec gwiazdy oskarżony o pobicie paparazziego
  Taylor Swift: Ojciec gwiazdy oskarżony o pobicie paparazziego

  Ben McDonald, lat 51, paparazzo, oskarżył ojca Taylor Swift, Scotta Swifta, lat 71, o uderzenie go w twarz na nabrzeżu w Sydney. Incydent ten skłonił australijską policję do wszczęcia śledztwa w sprawie domniemanego ataku. Do incydentu doszło we wtorek, gdy Swift i Taylor Swift opuścili swój jacht. Według relacji świadków, sytuacja zaczęła się eskalować, gdy dwie strony oskarżały się nawzajem o agresywne zachowanie.

  Napisano wtorek, 27 luty 2024 14:34
 • Dominik Bogdanowicz: Triathlonista zginął w Austrii
  Dominik Bogdanowicz: Triathlonista zginął w Austrii

  Dominik Bogdanowicz, 28-letni triathlonista z Polski, który zaginął podczas urlopu w Austrii, został odnaleziony martwy w okolicy pasma górskiego Karawanki, blisko granicy ze Słowenią. Informacja o jego śmierci pojawiła się po rutynowym patrolu, który natknął się na jego ciała.

  Napisano poniedziałek, 26 luty 2024 13:24
 • Tom Cruise: Aktor rozstał się z rosyjską modelką
  Tom Cruise: Aktor rozstał się z rosyjską modelką

  Na początku lutego świat show biznesu obiegła wiadomość o nowej, nietypowej parze - 61-letni Tom Cruise, legenda Hollywood, miał być w związku z 36-letnią rosyjską modelką Elsiną Khayrovą. Ich wspólne wypady zaczęły być dokumentowane przez fotoreporterów, a doniesienia o romantycznym związku wywołały falę zainteresowania mediów.

  Napisano piątek, 23 luty 2024 15:38
 • Olga Bołądź: Aktorka wyszła za mąż!
  Olga Bołądź: Aktorka wyszła za mąż!

  Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski, para, która od ponad 3 lat budowała swoją miłość, postanowiła uczynić kolejny krok w swoim związku. W środę w jednym z warszawskich urzędów stanu cywilnego odbyła się ich uroczysta ceremonia ślubna. Olga Bołądź odnalazła szczęście u boku Jakuba Chruścikowskiego, młodszego o 7 lat absolwenta Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Chruścikowski to biznesmen i współwłaściciel kilku klubów w Warszawie.

  Napisano czwartek, 22 luty 2024 15:13
 • Małgorzata Tomaszewska: Prezenterka przywitała na świecie córkę
  Małgorzata Tomaszewska: Prezenterka przywitała na świecie córkę

  Kilka miesięcy temu świat rozbrzmiał wiadomością o kolejnym potomku Małgorzaty Tomaszewskiej, znanej prezenterki z programu "Pytanie na Śniadanie". Teraz, po długim oczekiwaniu, ogłoszono radosną nowinę - druga pociecha prezenterki przyszła na świat. Tomaszewska od lat zachowuje swoje życie prywatne z dala od mediów, jednak tym razem postanowiła podzielić się tą wyjątkową chwilą z fanami na Instagramie.

  Napisano środa, 21 luty 2024 15:46
 • Ewa Swoboda: Biegaczka ma problem ze stalkerem!
  Ewa Swoboda: Biegaczka ma problem ze stalkerem!

  Ewa Swoboda znajduje się w znakomitej dyspozycji. 26-latka zwyciężyła w biegu na 60 metrów podczas Orlen Copernicus Cup w Toruniu, uzyskując czas 7,01 s. Jednak większą uwagę niż na jej sportowym osiągnięciu skupiają ostatnie zdarzenia na trybunach.

  Napisano poniedziałek, 19 luty 2024 13:20
 • Meghan Markle: Księżna Sussexu startuje z nowym podcastem!
  Meghan Markle: Księżna Sussexu startuje z nowym podcastem!

  Niecały rok po zakończeniu współpracy z Spotify, Meghan Markle, księżna Sussex, ogłosiła nowe partnerstwo z Lemonada Media, prezentując nowy podcast. Ta wiadomość zelektryzowała fanów na całym świecie, a jednocześnie otworzyła nowy rozdział w karierze podcastowej Meghan.

  Napisano środa, 14 luty 2024 13:27
 • Kelvin Kiptu: Biegacz zginął w wypadku samochodowym!
  Kelvin Kiptu: Biegacz zginął w wypadku samochodowym!

  Wstrząsająca wieść obiegła świat biegaczy - Kelvin Kiptum, rekordzista świata w maratonie, stracił życie w tragicznym wypadku samochodowym w swojej ojczystej Kenii. Razem z nim zginął jego trener Gervais Hakizimana. Szczegóły tego nieszczęśliwego wydarzenia podała miejscowa policja.

  Napisano wtorek, 13 luty 2024 13:51
 • Kanye West: Rodzice jego żony martwią się o nią!
  Kanye West: Rodzice jego żony martwią się o nią!

  Sensacyjne zdjęcia Bianki Censori, żony Kanye Westa, odzianej jedynie w przezroczysty płaszcz przeciwdeszczowy, wzbudziły falę oburzenia i obaw wśród jej rodziny oraz przyjaciół. Ta wyrazista demonstracja skrajnego ubioru zdaje się tylko pogłębiać obawy o kontrolę, jaką nad nią wywiera jej ekscentryczny małżonek.

  Napisano piątek, 09 luty 2024 13:08
 • Ajla Tomljanović: Tenisistka ma problemy zdrowotne!
  Ajla Tomljanović: Tenisistka ma problemy zdrowotne!

  Australijska tenisistka, Ajla Tomljanović, ponownie musi zawiesić swoją karierę z powodu problemów zdrowotnych. Po przejściu operacji, z szpitalnego łóżka zapewniła swoich fanów, że niebawem powróci na kort. Jednakże, kłopoty ze zdrowiem istotnie wpłynęły na jej sportową dyspozycję, co jest widoczne w jej ostatnich wynikach na kortach.

  Napisano czwartek, 08 luty 2024 12:30
 • Taylor Swift: Piosenkarka grozi pozwem osobie, która śledzi jej loty
  Taylor Swift: Piosenkarka grozi pozwem osobie, która śledzi jej loty

  Student, który śledzi prywatne odrzutowce celebrytów, twierdzi, że prawnicy Taylor Swift zagrozili mu pozwaniem za udostępnienie w Internecie informacji o jej lotach. Jack Sweeney wykorzystuje publicznie dostępne dane do śledzenia startów i lądowań samolotów należących do bogatych i publikuje je dzień później. Śledzenie jest równoznaczne z „prześladowaniem” – twierdzą prawnicy Swift.

  Napisano środa, 07 luty 2024 14:10
 • Angelina Jolie: Kolejny etap sądowej walki z Bradem Pittem
  Angelina Jolie: Kolejny etap sądowej walki z Bradem Pittem

  Po prawie pięciu latach od rozwodu gwiazdorskiej pary, Brad Pitt i Angeliny Jolie, walka o ich fortunę nadal trwa, a najnowsze wydarzenia w sądzie przynoszą klarowną przewagę dla jednej ze stron. Francuska winnica o wartości 500 milionów dolarów stała się polem bitwy między byłymi małżonkami, a ostatnie postępy sądowe zdają się przybliżać aktora do zwycięstwa.

  Napisano poniedziałek, 05 luty 2024 14:53
 • Taylor Swift: Czy gwiazda publicznie poprze Joe Bidena?
  Taylor Swift: Czy gwiazda publicznie poprze Joe Bidena?

  Ostatnie dni obfitują w spekulacje na temat Taylor Swift, ale tym razem nie dotyczą one ani jej kariery muzycznej, ani życia prywatnego. Amerykańskie media obsypują gwiazdę pytaniami związanymi z wyborami prezydenckimi w USA. Joe Biden rzekomo liczy na jej poparcie, co wywołuje kontrowersje wśród zwolenników jego potencjalnego rywala, Donalda Trumpa.

  Napisano czwartek, 01 luty 2024 11:59
 • Wojciech Gola: Celebryta wypowiedział się na temat przeszłości swojej dziewczyny!
  Wojciech Gola: Celebryta wypowiedział się na temat przeszłości swojej dziewczyny!

  Wojciech Gola, znany uczestnik "Warsaw Shore" i współwłaściciel federacji Fame MMA, postanowił publicznie wypowiedzieć się na temat kontrowersyjnej przeszłości swojej partnerki, 19-letniej Sofii. Informacje o udziale Sofii w transmisjach dla dorosłych obiegły media, a Gola, będąc gościem podcastu z Sylwestrem Wardęgą i Boxdelem, podzielił się swoją perspektywą na tę sprawę.

  Napisano poniedziałek, 29 styczeń 2024 14:53
 • Taylor Swift: Pod domem piosenkarki aresztowano stalkera
  Taylor Swift: Pod domem piosenkarki aresztowano stalkera

  W sobotnie popołudnie na Dolnym Manhattanie doszło do niepokojącego zdarzenia związanego z obecnością stalkera przed kamienicą Taylor Swift. Mężczyzna, który wcześniej tego dnia został zatrzymany przez policję, ponownie pojawił się przed domem słynnej piosenkarki. Incydent budzi nie tylko zaniepokojenie mieszkańców, lecz także rzuca światło na niebezpieczeństwa, jakie niosą za sobą obsesyjni obserwatorzy życia gwiazd.

  Napisano środa, 24 styczeń 2024 14:05
 • Polish Zombie: Marcin Wrzosko jest oskarżany o przemoc domową!
  Polish Zombie: Marcin Wrzosko jest oskarżany o przemoc domową!

  Marcin Wrzosko, znany jako "Polish Zombie", budził dotychczas zainteresowanie głównie swoimi spektakularnymi występami w Fame MMA. Jednak ostatnio światło mediów skierowało się na jego życie prywatne za sprawą szokujących oświadczeń opublikowanych przez jego partnerkę na Instagramie. Dramatyczne wyznania rzucają nowe światło na życie jednej z gwiazd polskiego sportu walki.

  Napisano sobota, 20 styczeń 2024 17:07
 • Madonna: Piosenkarka została pozwana przez swoich fanów
  Madonna: Piosenkarka została pozwana przez swoich fanów

  Madonna, ikona popu, obecnie jest w trakcie swojej trasy koncertowej The Celebration Tour, która ma uczcić 40-letnią karierę artystyczną. Niestety, jedno z wystąpień może przynieść jej więcej problemów niż aplauzów. Zdenerwowani fani postanowili sięgnąć po środki prawne, składając pozew do sądu. Co wydarzyło się na nowojorskiej scenie, że fani postanowili skierować sprawę na drogę sądową?

  Napisano sobota, 20 styczeń 2024 16:55
 • Doja Cat: Piosenkarka została pobita przez swojego brata?
  Doja Cat: Piosenkarka została pobita przez swojego brata?

  Dramatyczne wydarzenia w życiu Doji Cat, światowej sławy piosenkarki, stają się przedmiotem medialnych doniesień. Zagraniczne media informują o wniosku matki artystki o zakaz zbliżania się dla jej syna, który rzekomo stosuje przemoc fizyczną i psychiczną wobec własnej siostry. Sprawa ta rzuca światło na problem przemocy domowej, nawet w rodzinach gwiazd show-biznesu.

  Napisano piątek, 19 styczeń 2024 12:51
HOT NEWS - celebryci i gwiazdy