Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 13 styczeń 2023 18:25

Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub!

Kanye West - ślub Kanye West - ślub Instagram

Jak donoszą amerykańskie media były mąż Kim Kardashian, Kanye West sekretnie spotyka się z nową partnerką - Biancą Censori, a co więcej podobno w tajemnicy wziął z nią ślub w tym tygodniu. Para miała wstąpić w związek małżeński na cichej, prywatnej ceremonii bez wypełnienia oficjalnych papierów, które mają podpisać niedługo w urzędzie.

 

Kim jest Bianca Censori - nowa żona Westa?

Bianca Censori to znacznie młodsza od niego projektantka architektoniczna, która pracuje firmie Yeezy. Jeszcze niedawno nosiła długie ciemne włosy, ale jak donoszą tabloidy - w celu upodobnienia się do Kim Kardashian - ścięła włosy na krótkiego boba i zafarbowała je na platynowy kolor. Do ślubu doszło w zaledwie 2 miesiące po głośnym rozwodzie i walce w sądzie z byłą żoną Westa.


Z czego znany jest Kanye West?

Kanye West to amerykański raper, który ostatnio bardziej niż z tworzenia muzyki słynie ze swoich antysemickich i rasistowskich wypowiedzi, które poskutkowały jego banem m. in. na Twitterze. Co więcej, jego kontrowersyjne wypowiedzi spowodowały zerwanie dochodowej współpracy np. z Adidasem, który odciął się od słów byłego męża Kardashianki zapewniając o szybkim zakończeniu współpracy.

 

 

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy