Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 23 kwiecień 2021 19:58

Claudia Jordan: Kanye próbował zdradzić Kim. Ze mną!

Kanye West zdrada z Claudia Jordan Kanye West zdrada z Claudia Jordan fot: instagram.com/claudiajordan

Claudia Jordan mogła właśnie zniweczyć pokojowe negocjacje między Kanye Westem i Kim Kardashian. W jaki sposób? Mówiąc najprościej, mocno zasugerowała podczas rozmowy, że Kanye próbował ją poderwać - kiedy był jeszcze żonaty z Kim lub przynajmniej spotykał się z nią na poważnie.

„Próbował wiele lat temu. Ja i Nikki Chu byliśmy w klubie. Zamknęli drzwi…" - powiedziała Jordan na antenie, ograniczając szczegóły do ​​minimum. „Spotkałam go już wcześniej i wiesz co, spędzałem też czas z Kim. Z powodu kodeksu kobiet, nie mogłam tego zrobić.”.

Kim Kardashian i Kanye West byli małżeństwem 7 lat

Ale Kim i Kanye byli małżeństwem przez siedem lat i przed złożeniem ślubów mieli razem dziecko. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że para postanowiła się rozstać. Czy teraz, kiedy Kany jest singlem, Jordan rozważyłby umawianie się z nieprzewidywalnym artystą? „Nie. Kanye już próbował, więc nie, dziękuję,” odpowiedziała w tym samym wywiadzie. West nie odpowiedział jeszcze na zarzuty Claudii o próbę zdrady.

Dlaczego “Yesus” i Kim się rozwodzą?

Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód w lutym, po wielu miesiącach plotek, że związek był na krawędzi. Wydawało się, że sytuacja się pogorszyła po tym, jak West ogłosił w zeszłym roku, że kandyduje na prezydenta, a następnie wyszedł na szlak wyborczy i w zasadzie narzekał jak szaleniec. Zawstydzona i zaniepokojona swoim mężem Kim wydała oświadczenie dotyczące zdrowia psychicznego Kanye w lipcu. 9 kwietnia projektant Yeezy złożył odpowiedź na dokumenty rozwodowe Kim, w których powiedział, że szuka wspólnej prawnej i fizycznej opieki nad czwórką ich dzieci. Nie oznacza to jednak, że żąda prawa do opieki 50/50. Według wszelkich szacunków Kardashian pozostanie głównym opiekunem swoich trzech córek i jednego syna.

Artykuły powiązane

  • Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub! Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub!

    Jak donoszą amerykańskie media były mąż Kim Kardashian, Kanye West sekretnie spotyka się z nową partnerką - Biancą Censori, a co więcej podobno w tajemnicy wziął z nią ślub w tym tygodniu. Para miała wstąpić w związek małżeński na cichej, prywatnej ceremonii bez wypełnienia oficjalnych papierów, które mają podpisać niedługo w urzędzie.

  • Kanye West: Ile będzie płacił alimentów na dzieci z Kim Kardashian? Kanye West: Ile będzie płacił alimentów na dzieci z Kim Kardashian?

    Kanye West i Kim Kardashian przez wiele lat byli parą, której temat nie schodził z nagłówków gazet. Nie powinien więc dziwić fakt, że ich rozwód śledzony był przez oczy całego świata show biznesu. Dokładnie rok po ogłoszeniu światu, że para się rozwodzi, zapadły ostateczne decyzje sądowe. Według informacji, jakie napływają zza oceanu, para jest już po rozwodzie, zaś Kanye West będzie płacił na czwórkę swoich dzieci gigantyczne alimenty. Dzieci pozostaną pod opieką Kim, zaś Kanye będzie mógł je widywać. 

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy