środa, 10 luty 2021 18:07

Małżeństwo Kim i Kanya wisi na włosku. Rozwód?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kim i Kanye się rozwodzą Kim i Kanye się rozwodzą fot: instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian była znana jedynie z występu w reality show „The Keeping Up With the Kardashians” i jako córka znanego ojca. Po wielu latach od udziału zasłynęła, także jako żona znanego i lubianego muzyka Kanya Westa. Przez wiele lat małżeństwo było udane. Wspólnie wychowywali czwórkę dzieci North West (7 lat), Saint West (5 lat), Chicago West (3 lata) i Psalm West (21 miesięcy). Niestety sytuacja między celebrytami drastycznie się pogorszyła.

 

Co dalej z małżeństwem?

Fani przez wiele lat kibicowali znanej parze, niestety ku ich zaskoczeniu 5 stycznia Kim oznajmiła, że ich małżeństwo rozpada się i że niebawem ma zamiar złożyć pozew o rozwód. Na chwilę obecną jeszcze tego nie zrobiła, ale jak podają nieoficjalne źródła, dla Kim to tylko formalność. Nie wiadomo jednak z jakich przyczyn Kim odciąga w czasie złożenie stosownych dokumentów. Mimo trudnej sytuacji celebrytka stara się być silna i nie okazywać słabości, w końcu spoczywa na niej opieka nad czwórką dzieci. Mimo iż fani nadal liczą na pogodzenie się pary, to jednak osoby wtajemniczone podkreślają, że separacja jest nieunikniona i postanowiona.

Co na to Kaney West?

Kaney West również nie liczy na pojednanie. Mężczyzna podkreśla fakt, że małżeństwo jest całkowicie skończone. Dodatkowo gwiazdor, w przeciwieństwie do swojej żony, chce jak najszybciej załatwić kwestie formalne. Jak podaje źródło „ Kaney nie wie, jakie są powody wstrzymywania się Kim z ogłoszeniem rozwodu”.

Dlaczego małżeństwo się rozpadło?

Nie do końca znane są powody rozpadu małżeństwa. Para wspólnie podjęła tę decyzję. Mimo iż starali się naprawić swoje relację, co okazało się nie realne. W ostatnim czasie małżonkowie spotykali się jedynie ze względu na dzieci, jednak każde z nich mieszkało osobno.
Dla bliskich Kim wiadomość o rozwodzie była szokiem, szczególnie dlatego, że traktowali Kaneya jak członka rodziny. Na szczęście celebrytka nadal może liczyć na wsparcie rodziny, a szczególnie swoich sióstr Khloe i Kourtney Kardashian, które wspierają ją w opiece nad dziećmi. Dodatkowo starają się odciągnąć myśli Kim od trudnej sytuacji.