środa, 10 luty 2021 18:15

Tata po 50siątce!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Michał wiśniewski ojcem po raz piąty Michał wiśniewski ojcem po raz piąty fot:instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski znany przede wszystkim jako lider zespołu „Ich troje” po raz piąty doczekał się potomka. Chłopiec przyszedł szczęśliwie na świat i dostał ciekawe imię Falco Amadeus. Wszak Michał Wiśniewski znany jest z nadawania swoim dzieciom oryginalnych i niebanalnych imion.

 

Tata pełną parą!

Piosenkarz na swoim koncie ma cztery rozwody, zaś obecna żona jest już piątą w dorobku artysty. Michał jest dumnym ojcem piątki dzieci. Jego najstarsze dziecko Xavier ma już 18 lat, a córka Fabienne to dziś 17-letnia dziewczyna. Ta dwójka pojawiła się na świecie jako wynik jego małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską. Kolejne dwie córki to 14-letnia Etiennette i 13-letnia Vivienne. Ich mamą jest Anna Świątczak.
Obecnie muzyk związany jest z Polą Wiśniewską. To pierwsza żona artysty, która nie jest osobą publiczną, a ich ślub nie był medialnym show. Na początku tego roku para doczekała się synka, któremu nadali piękne imię Falco Amadeus.

Jak się czuje Michał jako tatuś?

Michał Wiśniewski nie pochwalił się od razu radosną wiadomością i z oznajmieniem jej zwlekał dość długo. Dopiero teraz opublikował zdjęcie maleństwa w social mediach. W kadrze nie widać jednak twarzy dziecka, a jedynie jego rączki. Tak Michał dba o prywatność rodziny.
Piosenkarz opowiedział w wywiadzie, że był przy narodzinach dziecka, jednak podczas porodu nie wszystko przebiegało tak, jak zaplanowano. Więcej szczegółów nie zdradza.
Michał, zanim opublikował zdjęcie dziecka, chwalił się w sieci nowo nabytą kołyską oraz rysunkiem, na którym przedstawiona jest jego rodzina.

 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03
 • Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą
  Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą

  Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, są osobami medialnymi i znanymi niemalże na całym świecie. O ich życiu rozpisują się media, nic więc dziwnego, że możemy śledzić prawie każdy ich krok, poznać każdą wpadkę. Okazuje się jednak, że nawet tak rozpoznawalne rodziny posiadają swoje sekrety. Niewiele kto wie, że książę William i książę Harry mają przyrodnią siostrę. Jak do tego doszło?

  Written on środa, 24 luty 2021 17:43
 • Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji
  Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji

  W dniu 23 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. W tym dniu warto spojrzeć na swoich bliskich i osoby zmagające się z problemami psychicznymi, których z roku na rok przybywa. To także czas, który uświadamia nam, że powinniśmy pochylić się nad problemami innych i okazać wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują.

  Written on środa, 24 luty 2021 11:07
 • Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu
  Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

  Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:19
 • Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film
  Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

  Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 18:20