środa, 10 luty 2021 08:36

Marcela Leszczak po raz pierwszy o rozstaniu z Miśkiem Koterskim!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Marcelina Leszczek i Misiek Koterski z dzieckiem Fryderykiem Marcelina Leszczek i Misiek Koterski z dzieckiem Fryderykiem fot: instagram.com/misiekkoterski

Kilka tygodni temu Marcela Leszczak odpowiedziała na swoim instagramie fance na pytanie czy jest nadal w związku z Michałem Koterskim. Jej odpowiedź była przecząca. Przypominamy, że to już drugie zerwanie pary. Pierwsze rozstanie, pomimo tego, że nie było ogłoszone oficjalnie obiło się dużym echem w internecie.

 

Kim jest Marcela Leszczak?

Marcela Leszczak to finalistka 3 sezonu top model-zostań modelką. Niemniej jednak postanowiła pójść w karierę influencerki aniżeli modelki. Z Miśkiem Koterskim poznali się 4 lata temu, na sylwestrze. Oboje wyznali, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Krótko po poznaniu się, pojawił się owoc ich miłości - mały Fryderyk. Parze ewidentnie nie po drodze ponieważ fani donoszą, że w kółko rozchodzą się i schodzą. Dzisiaj Marcela na swoim instagramie postanowiła odnieść się i odpowiedzieć na pytania o rozstanie. Napisała, że pomimo tego, że nie jest już z Miśkiem nadal darzą się ogromną sympatią i szacunkiem. Była modelka dodała, że nie jest to spowodowane tylko i wyłącznie dobrem dziecka, byli narzeczeni robią to dla siebie i swojego zdrowia psychicznego.

Co dalej w życiu byłej top modelki?

Marcela oznajmiła, że przez najbliższe kilka tygodni chce ograniczyć swoją aktywność na instagramie. Jej powodem jest fakt, że potrzebuje więcej czasu dla siebie. Leszczak napisała też, że po powrocie z przerwy zamierza się skupić na pracy i rozwijaniu pasji wokalnej.

żródło: https://trybunapolska.pl/celebryci

 

 • Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!
  Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!

  Na instastory obu kobiet płonie, wszystko poszło o marki odzieżowe, których właścicielami są Ola Żuraw-LaGrue i Małgorzata Rozenek-MsDrama. Pierwsza swoją markę miała Ola Żuraw, to właśnie ona ma pretensje do Rozenek o to, że jej wspólnik okazał się też wspólnikiem drugiej.

  Written on piątek, 26 luty 2021 18:01
 • Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film
  Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

  Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

  Written on piątek, 26 luty 2021 17:47
 • Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!
  Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!

  Krzysztof Skiba to kontrowersyjny wokalista grupy „Big Cyc”. Grupa przeżywała lata swojej świetności w latach 90tych. Ich utwory gościły na dyskotekach w całym kraju. Najbardziej znane przeboje to np. „Makumba”, „Ballada o smutnym skinie” czy „Rudy się żeni”. Wszystkie tekstu posiadały specyficzny rodzaj ironii, dzięki czemu tak chętnie były słuchane przez ówczesną młodzież

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:56
 • Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny
  Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

  Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:34
 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03