Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 30 listopad 2022 17:30

Kanye West: Ile będzie płacił alimentów na dzieci z Kim Kardashian?

Alimenty na dzieci Kim Kardashian Alimenty na dzieci Kim Kardashian fot: instagram.com

Kanye West i Kim Kardashian przez wiele lat byli parą, której temat nie schodził z nagłówków gazet. Nie powinien więc dziwić fakt, że ich rozwód śledzony był przez oczy całego świata show biznesu. Dokładnie rok po ogłoszeniu światu, że para się rozwodzi, zapadły ostateczne decyzje sądowe. Według informacji, jakie napływają zza oceanu, para jest już po rozwodzie, zaś Kanye West będzie płacił na czwórkę swoich dzieci gigantyczne alimenty. Dzieci pozostaną pod opieką Kim, zaś Kanye będzie mógł je widywać. 

 

200 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli niebotyczna suma alimentów na czwórkę dzieci 

Według ustaleń sądowych Kanye będzie płacił na swojej dzieci alimenty w wysokości 50 tysięcy dolarów miesięcznie na dziecko. Kim z Kanye mają czwórkę dzieci (North West, Saint West, Chicago, Psalm), dlatego ojciec będzie płacił na swojej dzieci równe 200 000 dolarów miesięcznie. Co więcej, Kanye ma również pokryć 50% wydatków na edukację dzieci. Warto dodać, że zarówno Kanye, jak i Kim zrzekli się alimentów na współmałżonka, zaś majątek pary zostanie podzielony zgodnie z umową przedmałżeńską. 

Małżeństwo Kima i Kanye przetrwało siedem lat. Celebrytka w programie „z kamerą u Kardashianów” stwierdziła, że zdecydowała się na wniesienie sprawy rozwodowej, ponieważ czuła się w samotna w swoim małżeństwie. Kanye miał być tak bardzo zapracowany, że w domu bywał jedynie gościem.

Artykuły powiązane

  • Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub! Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub!

    Jak donoszą amerykańskie media były mąż Kim Kardashian, Kanye West sekretnie spotyka się z nową partnerką - Biancą Censori, a co więcej podobno w tajemnicy wziął z nią ślub w tym tygodniu. Para miała wstąpić w związek małżeński na cichej, prywatnej ceremonii bez wypełnienia oficjalnych papierów, które mają podpisać niedługo w urzędzie.

  • Claudia Jordan: Kanye próbował zdradzić Kim. Ze mną! Claudia Jordan: Kanye próbował zdradzić Kim. Ze mną!

    Claudia Jordan mogła właśnie zniweczyć pokojowe negocjacje między Kanye Westem i Kim Kardashian. W jaki sposób? Mówiąc najprościej, mocno zasugerowała podczas rozmowy, że Kanye próbował ją poderwać - kiedy był jeszcze żonaty z Kim lub przynajmniej spotykał się z nią na poważnie.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy