Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 17 styczeń 2023 16:07

Selena Gomez: Andrew Taggart z duetu "The Chainsmokers" nową miłością gwiazdy!

Selena Gomez i Andrew Taggart Selena Gomez i Andrew Taggart Instagram

Selena Gomez, słynąca ze swojej dość kochliwej natury ma nowego ukochanego - Andrew Taggarta znanego z “The Chainsmoskers”. Poprzednią partnerką Taggarta była 10 lat młodsza córka Steve’a Jobbsa.

 

Selena Gomez - z kim wcześniej się spotykała?

Gwiazda Disneya, aktorka i piosenkarka najbardziej znana jest ze swojego młodzieńczego romansu z Justinem Bieberem, po rozstaniu z którym wypuściła kilka swoich najbardziej znanych piosenek. Poza Bieberem Gomez spotykała się z Niallem Horanem z "One Direction", Zeddem, Charliem Puthem czy The Weekndem. 

 

Czy gwiazda “The Chainsmokers” i Selena Gomez spotykają się oficjalnie?

Jak donosi źródło amerykańskiego magazynu “Us weekly” para spotyka się na razie nieformalnie, często udają się na randki do kina, na kręgle lub bawią się w klubach dla VIPów. Jak dalej potoczy się ich relacja i czy zdecydują się na bycie w formalnym związku pokaże czas.

 

Artykuły powiązane

  • Justin Bieber rozlicza się z przeszłością Justin Bieber rozlicza się z przeszłością

    Justin Bieber - chłopak o wielkiej fortunie, ikona muzyki i bożyszcze nastolatek... czego można chcieć więcej od życia. Wydawać by się mogło, że mężczyzna ma wszystko, jednak okazuje się, że dopiero od niedawna czuje się szczęśliwy.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy