Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 18 styczeń 2023 20:19

Roksana Węgiel: 18 latka jest w związku z 26-letnim mężczyzną, który ma dziecko!

chłopak Roksany Węgiel chłopak Roksany Węgiel Instagram

Internauci i fani młodej gwiazdy są zaniepokojeni medialnymi doniesieniami o partnerze młodej Węgiel. Jest od niej 8 lat starszy i w dodatku ma dziecko. Co na to sama Roksana Węgiel?

 

Kim jest chłopak Roksany Węgiel?

26 letni Kevin Mglej, autor piosenek, z którym wokalistka pracowała przy produkcji jednego z jej albumów.  Jest również muzykiem i przedsiębiorcą, działa pod pseudonimem Ratel. Spora różnica wieku między nimi nie rzucałaby się tak oczy, gdyby nie fakt, że Kevin ma już trzyletnie dziecko ze związku z aktorką Malwiną Dubowską.

 

Jak zareagowali rodzice Węgiel na jej związek z Kevinem Mglejem?

W rozmowie z Onetem młoda piosenkarka powiedziała “Między moimi rodzicami jest taka sama różnica wieku, moja mama miała 17 lat, jak poznała mojego tatę, on miał 25 lat. Ja miałam 17, gdy poznałam Kevina… Historia zatoczyła koło.” Węgiel twierdzi też, że jej rodzice i rodzeństwo lubią jej partnera i nie mają nic przeciwko jej związkowi. Stale podkreśla też, że to poważna relacja, której powodzenia jest pewna.

 

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy