Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
sobota, 21 styczeń 2023 11:12

Liroy: Drama z żoną o pieniądze!

Liroy: Drama ze swoją żoną o pieniądze Liroy: Drama ze swoją żoną o pieniądze Instagram

W czwartek, 19 stycznia ukazał się nowy numer “Wysokich Obcasów”, na łamach których raper i polityk Liroy został oskarżony przez swoją żonę, Joannę Krochmalską o stosowanie przemocy ekonomicznej.

 

Co mówi Joanna Krochmalska w wywiadzie?

Krochmalska ujawniła, że jej mąż, Piotr Liroy-Marzec nie płaci zasądzonych alimentów, a ponadto stosuje przemoc ekonomiczną wobec niej. Dodatkowo, raper miał stosować wobec niej poważne groźby, w tym takie, które dotyczyły odebrania jej prawa do opieki nad dziećmi - “Zastraszał mnie przy pomocy kolegi, który powiedział przy świadku, że jak mnie potrąci samochodem i będę kaleką, to nie będę mogła się zajmować dziećmi i Piotr dostanie opiekę.” Pikanterii dodaje fakt, że w swojej działalności politycznej Liroy miał walczyć z alimenciarzami…

Odpowiedź Liroya na słowa Krochmalskiej - jaka była?

Po dwóch dniach od ukazania się wywiadu Liroy-Marzec odniósł się do sprawy za pomocą swoich social - mediów. Na Instagramie umieścił długi post, który zamieszczamy niżej. Raper twierdzi tam, że oskarżenia żony są bezpodstawne, bo wywiązuje się w całości z zasądzonych alimentów, a w dodatku sam utrzymuje córkę, która z nim mieszka.

Artykuły powiązane

  • Pieniądze: 400 zł więcej na rękę dla pracownika – jak to zrobić? Pieniądze: 400 zł więcej na rękę dla pracownika – jak to zrobić?

    Jeżeli rząd naprawdę chce pomóc pracownikom, to każdorazową podwyżkę pensji minimalnej powinien powiązać z proporcjonalną podwyżką kwoty wolnej od podatku. Dopiero wtedy podwyżka będzie naprawdę odczuwalna, a rosnące koszty pracy nie będą zagrażały wypłacalności pracodawców. Na rządowej szczodrobliwości najwięcej zyskują dziś politycy.

  • Pieniądze: Inflacja w listopadzie w końcu się zatrzymała? Optymistyczne dane z GUSu Pieniądze: Inflacja w listopadzie w końcu się zatrzymała? Optymistyczne dane z GUSu

    Główny Urząd Statystyczny, jak co miesiąc, opublikował dane dotyczące inflacji w tym miesiącu. Ku zdziwieniu analityków i ekspertów, inflacja wyniosła w listopadzie 17,4%, co jest pierwszym od połowy czerwca 2021 spadkiem. Ściślej mówiąc inflacja spadła także w lutym 2022, jednakże był to moment wprowadzenia tarczy inflacyjnej. Choć spadek z 17,9% do 17,4% nie oznacza mniejszej drożyzny, to jest to jednak wyraźny sygnał, że trend ogromnego i szybkiego wzrostu cen, w końcu zaczyna się przełamywać.  

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy