Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 13 styczeń 2023 17:46

Lisa Marie Presley: Córka Elvisa Presleya nie żyje - nagła śmierć

Lisa Marie Presley nie żyje Lisa Marie Presley nie żyje fot: instagram.com

Lisa Marie Presley nie żyje. Córka ikony muzyki rozrywkowej zmarła w czwartek z powodu zatrzymania akcji serca. Miała zaledwie 54 lata. Co ciekawe, jej ojciec Elvis Presley nazywany „Królem Rock and Rolla” zmarł w wieku 42 lat z dokładnie tej samej przyczyny. Czyżby nad rodziną Presleyów wisiała jakaś klątwa? A może chodzi po prostu o dziedziczne choroby serca? 

 

O śmierci córki poinformowała media jej mama Priscilla Presley

Priscilla Presley jako pierwsza poinformowała media o tym, że jej córka Lisa Marie nie żyje. Kobieta potwierdziła, że kilka godzin wcześniej jej córkę przewieziono z domu w Calabasas (50 kilometrów na północny zachód od centrum Los Angeles) do szpitala w pobliskim West Hills. 

Wezwani do domu ratownicy medyczni podjęli się reanimacji piosenkarki, która najprawdopodobniej miała atak serca. Co więcej, według relacji anonimowych źródeł, lekarze walczyli o życie córki Presleya poprzez wprowadzenie jej w śpiączkę i podłączenie pod aparaturę podtrzymującą życie. Niestety nie dało to żadnych efektów. 

Jedyne dziecko legendy rock’n’rolla odeszło

Lisa Marie Presley jeszcze we wtorek wieczorem wraz z matką była obecna na ceremonii rozdania Złotych Globów. W trakcie gali uhonorowany został Austin Butler za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym „Elvis”.

Warto dodać, że aktorka była żoną Danny’ego Keougha, Nicolasa Cage’a, Michaela Jacksona oraz Michaela Lockwooda. Lisa od dwóch lat nosiła w sobie ogromny ból, gdyż w 2020 roku jej 27-letni syn Benjamin Keough odebrał sobie życie po walce z uzależnieniem. Lisa była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya, który zmarł nagle w 1977 roku na atak serca, w wieku zaledwie 42 lat.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy