Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 24 sierpień 2021 17:09

Dzieci Michaela Jacksona: Jakim ojcem był Michael? Jego córka Paris ujawnia prawdę!

Dzieci Micheala Jacksona Dzieci Micheala Jacksona fot: instagram.com

Michael Jackson był bezsprzecznie królem muzyki pop. Jego utwory nucą do tej pory ludzie na całym świecie, a rozgłośnie radiowe nadal często sięgają do jego twórczości. Michael Jackson był osobą kontrowersyjną i tajemniczą. Do tej pory krążą wokół jego osoby różne plotki i niesprawdzone informację. Jaki zatem ojcem był artysta? Odpowiedzi udzieliła w niedawnym wywiadzie jego córka Paris.

Michael Jackson - król, ale też człowiek!

Michael Jackson odszedł w sposób tragiczny 12 lat temu. Dzień kiedy media podały informację o jego śmierci, dla jego fanów stał się tragiczny i bardzo bolesny. Wiadomo, że artysta przedawkował leki, zaś za oficjalny powód śmierci uznano nagłe zatrzymanie pracy serca. Miał wtedy 50 lat. Zostawił w żałobie nie tylko miliony fanów na świecie, ale także najbliższą rodzinę, w tym trójkę swoich dzieci.
Wokół życia artysty od samego początku pojawiały się różne spekulacje i plotki. Były to czasem informację z granicy absurdu, jak ta, że artysta śpi w komorze tlenowej. Ludzie doszukiwali się wybielania ciała, mimo iż została u niego potwierdzona choroba- bielactwo. Co chwilę pojawiały się nowe newsy, które nigdy nie znajdowały pokrycia. Być może sam artysta sobie na to zasłużył, wszak był bardzo kontrowersyjny. Poczynając od posiadania w domu orangutana, aż do powstania słynnego Neverland, do którego zapraszał obce dzieci. Bardzo wiele jego decyzji było niezrozumiałych dla „szarego człowieka”. Jego dziwne posunięcia, spowodowały w końcu, że piosenkarz się stał się łatwą ofiarą dla mediów. Niespodziewane posądzenie go o pedofilię (co stało się dwukrotnie) spowodowało, ze artysta podupadł na zdrowiu, zaś jego kariera zastopowała. Czy była to prawda? Istnieją zagorzali przeciwnicy i zwolennicy tej teorii. Faktem jest jednak, że został on uniewinniony, więc w świetle prawa nie był on przestępca seksualnym.

Dzieci Michaela Jacksona - Ojcostwo, miłość i szacunek...

Michael Jackson posiadał trójkę dzieci w chwili śmierci. Media i tu węszyły spisek. Pojawiały się liczne opinie, że dzieci nie są jego. Podważano podobieństw do ojca, twierdzono, że były one wynikiem zapłodnienia in vitro, Do tej pory nie wiadomo, jaka jest prawda, wiadomo jednak jakim ojcem był artysta.
W niedawnym wywiadzie dla modelki Naomi Campbell w tej kwestii wypowiedziała się córka zmarłego Jacksona - Paris. W chwili śmierci ojca miała zaledwie 11 lat, dziś jest dorosłą kobietą, która sprawnie rozwija się jako modelka. Kobieta wspomina ojca, jako czułego i troskliwego człowieka, który był nieustannie atakowany przez paparazzi. Ona sama, jak twierdzi, nie radziła sobie z tym szumem medialnym wokół ich rodziny.
W wywiadzie Paris podkreśla, że była rozpieszczana przez ojca, ale z drugiej strony uczona normalnego życia. Dodaje, że Jackson bardzo troszczył się o wykształcenie dzieci i rozwijał w nich kulturę osobistą. Mimo dużej fortuny Michael Jackson uczył dzieci szacunku do pieniądza. Paris wspomina "Jeśli chcieliśmy pięć zabawek, musieliśmy przeczytać pięć książek. To zarabianie na to, a nie tylko bycie uprawnionym do posiadania rzeczy". Dzięki takiej postawie dziś dzieci artysty samodzielnie potrafią osiągnąć sukces. Paris rozwija się w modelingu i dodatkowo jest piosenkarką. Prince ukończył z wyróżnieniem elitarne studia z biznesu na Loyola Marymount University w Los Angeles, zaś najmłodszy syn artysty Jacksona zdobywa właśnie wiedzę w szkole średniej.
Paris podczas wywiadu podkreśliła fakt, że dzięki tacie zwiedziła wiele zakątków świata. Michael nie ukrywał przed nimi biedy, nie zamykał ich w „złotej bańce”. Kobieta najbardziej wspomina podróż do Afryki, gdzie pierwszy raz zetknęła się z biedą krajów Trzeciego Świata. To ukształtowało w niej nie tylko szacunek do tego co posiada, ale także potrzebę i umiejętność dzielenia się z innymi.

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

 • Henry Cavill: co dalej z karierą aktora po skończeniu z “Wiedźminem”?
  Henry Cavill: co dalej z karierą aktora po skończeniu z “Wiedźminem”?

  Dotychczasowy odtwórca tytułowego Wiedźmina w netflixowym hicie rezygnuje z roli po trzecim sezonie. Zastąpi go Liam Hemsworth (znany m. in. z Igrzysk Śmierci, Niezniszczalni 2). Powód? Prawdopodobnie niezadowolenie ze scenariusza odbiegającego od książek.

  Napisano czwartek, 01 grudzień 2022 20:04
 • Christine Mcvie: śmierć wokalistki zespołu Fletwood Mac
  Christine Mcvie: śmierć wokalistki zespołu Fletwood Mac

  Christine Mcvie, brytyjska piosenkarka i autorka tekstów zmarła w wieku 79 lat pozostawiając za sobą imponujący dorobek muzyczny.

  Napisano czwartek, 01 grudzień 2022 19:58
 • Kanye West: Ile będzie płacił alimentów na dzieci z Kim Kardashian?
  Kanye West: Ile będzie płacił alimentów na dzieci z Kim Kardashian?

  Kanye West i Kim Kardashian przez wiele lat byli parą, której temat nie schodził z nagłówków gazet. Nie powinien więc dziwić fakt, że ich rozwód śledzony był przez oczy całego świata show biznesu. Dokładnie rok po ogłoszeniu światu, że para się rozwodzi, zapadły ostateczne decyzje sądowe. Według informacji, jakie napływają zza oceanu, para jest już po rozwodzie, zaś Kanye West będzie płacił na czwórkę swoich dzieci gigantyczne alimenty. Dzieci pozostaną pod opieką Kim, zaś Kanye będzie mógł je widywać. 

  Napisano środa, 30 listopad 2022 17:30
 • Kris Wu: Znany azjatycki piosenkarz skazany za gwałt!
  Kris Wu: Znany azjatycki piosenkarz skazany za gwałt!

  Kris Wu, czyli chińsko-kanadyjski piosenkarz wykonujący muzykę k-pop, został skazany przez sąd w Pekinie na 13 lat więzienia. Muzyk został oskarżony o gwałt trzech kobiet, w tym jednej 17-latki. Choć Kris Wu został uznany za winnego stawianych mu zarzutów już w czerwcu, tak dopiero w piątek 25 listopada zapadła decyzja, co do wymiaru kary. 

  Napisano piątek, 25 listopad 2022 18:07
 • Ewa Chodakowska: Dość nienawiści wobec kobiet!
  Ewa Chodakowska: Dość nienawiści wobec kobiet!

  W swoim wywiadzie dla Pudelka, z którym dotychczas trenerka nie miała po drodze, ujawnia swoje przemyślenia na temat ostatnich słów prezesa partii PiS - Jarosława Kaczyńskiego. O czym mówiła w swojej rozmowie?

  Napisano poniedziałek, 14 listopad 2022 20:52
 • Christina Applegate: Aktorka znana z Bundych nieuleczalnie chora!
  Christina Applegate: Aktorka znana z Bundych nieuleczalnie chora!

  Amerykańska aktorka, której dorobek obejmuje ponad 80 filmów i seriali przyznała, że jest poważnie chora, a jej stan się pogarsza. 50 latka cierpi na poważne i nieuleczalne schorzenie - stwardnienie rozsiane.

  Napisano poniedziałek, 14 listopad 2022 12:52
 • Nikola Zalewski: Nasz złoty chłopak z nagrodą Golden Boy Web
  Nikola Zalewski: Nasz złoty chłopak z nagrodą Golden Boy Web

  Na początku miesiąca Gavi z Barcelony otrzymał nagrodę Golden Boy. Okazało się jednak, że w głosowaniu internetowym pierwsze miejsce zdobył zawodnik AS Roma Nikola Zalewski. W głosowaniu uczestniczyli kibice, a konkurs wydany był przez gazetę Tuttosport.

  Napisano poniedziałek, 31 październik 2022 17:32
 • Klaudia El Dursi: Musi zamknąć biznes
  Klaudia El Dursi: Musi zamknąć biznes

  Kryzys ekonomiczny odbija swoje piętno na każdym sektorze gospodarki. Boleśnie przekonała się o tym modelka, prezenterka i infuencerka Klaudia El Dursi. Musiała ona podjąć bardzo bolesną decyzję zawodową i zamknąć biznes. Klaudia włożyła we własną markę wiele czasu i zaangażowania, dlatego zakończenie tego etapu jest dla niej wyjątkowo ciężkie. 

  Napisano piątek, 28 październik 2022 16:45
 • Kevin Spacey: Aktor uniewinniony w sprawie napaści seksualnej
  Kevin Spacey: Aktor uniewinniony w sprawie napaści seksualnej

  Nowojorski sąd uznał, że amerykański gwiazdor filmów hollywoodzkich nie jest winny napaści seksualnej na Anthony’ego Rappa, do której miało dojść w 1986 roku. Sędzia federalny Lewis Kaplan oddalił formalnie sprawę, dlatego aktor formalnie został uniewinniony. Według doniesień stacji CNN, ława przysięgłych obradowała ponad godzinę. 

  Napisano piątek, 21 październik 2022 16:23
 • Tom Criuse: Groźby śmierci pod adresem aktora - na planie filmowym towarzyszą mu ochroniarze!
  Tom Criuse: Groźby śmierci pod adresem aktora - na planie filmowym towarzyszą mu ochroniarze!

  Filmy z serii „Mission: Impossible” są kultowymi produkcjami kina akcji, zaś twarzą tych hollywoodzkich hitów jest Tom Cruise. Aktor zaczął ostatnio otrzymywać pogróżki, które szybko przerodziły się w realne groźby śmierci. Okazało się, za stalking odpowiedzialny jest były pracownik produkcji filmowych. Z powodu gróźb produkcja nowej części „Mission: Impossible” ma dość dużą obsuwę. Czy stalker zostanie w końcu właściwie ukarany? 

  Napisano poniedziałek, 17 październik 2022 14:43
 • Dawid Ozdoba: Nie żyje. Czy popełnił samobójstwo?
  Dawid Ozdoba: Nie żyje. Czy popełnił samobójstwo?

  Rankiem 4 października pojawiła się w sieci informacja o śmierci Dawida Ozdoby. Ten popularny trener personalny był niegdyś zawodnikiem MMA. Przez pewien czas był także życiowym partnerem tancerki Edyty Herbuś. To właśnie wtedy wszedł do świata show biznesu. Mężczyzna miał 45-lat i popełnił samobójstwo. 

  Napisano wtorek, 04 październik 2022 11:27
 • Coolio: Raper znany z „Gangsta’s Paradise” nie żyje!
  Coolio: Raper znany z „Gangsta’s Paradise” nie żyje!

  Coolio (a właściwie Artis Leon Ivey Jr.), to artysta znany całemu światu z piosenki „Gangsta’s Paradise”, czyli nieśmiertelnego hitu lat 90. Artysta zmarł nagle 28 września, w domu swojego przyjaciela w Kalifornii. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich, zaś zgon rapera spowodowany był jego problemami zdrowotnymi. Raper miał dopiero 59 lat.

  Napisano czwartek, 29 wrzesień 2022 09:59
 • SmartLess: Dlaczego Katy Perry nigdy nie zatrudni niani na pełen etat?!
  SmartLess: Dlaczego Katy Perry nigdy nie zatrudni niani na pełen etat?!

  Dwuletnia córeczka Katy Perry jest oczkiem w głowie swojej mamy. Wokalistka stale przebywa z Daisy Dove, ponieważ chce być maksymalnie zaangażowana w jej wychowanie. Kate wystąpiła ostatnio w jednym z odcinków podcasty „SmarLess” oznajmiają kilka interesujących faktów z jej wspólnego życia z Orlando Bloomem oraz dwuletnią córeczką. Gwiazda przyznała na przykład, że nigdy nie zatrudni niani na pełen etat!

  Napisano środa, 21 wrzesień 2022 16:07
 • Enrique Iglesias: Namiętne pocałunki w Las Vegas! Co na to jego partnerka?! - film
  Enrique Iglesias: Namiętne pocałunki w Las Vegas! Co na to jego partnerka?! - film

  Piosenkarz Enrique Iglesias od 20 lat pozostaje na czołówkach list przebojów. Co więcej od ponad 20 lat pozostaje w związku z tenisistką, Anną Kornikową z którą ma już trójkę dzieci. Z tego też powodu cały świat show biznesu zszokowały zdjęcia i nagrania, na których Enrique całuje się z fanką podczas koncertu w Las Vegas. Co więcej, okazuje się, że takich pocałunków podczas koncertu w mieście marzeń było więcej… co na to Anna Kournikova?

  Napisano poniedziałek, 19 wrzesień 2022 19:27
 • America’s Got Talent: Sara James poza podium - wokalistka zabrała głos po finale
  America’s Got Talent: Sara James poza podium - wokalistka zabrała głos po finale

  Sara James, czyli zwyciężczyni polskiej edycji „The Voice Kids” przez ostatnie tygodnie brała udział w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Młoda polska wokalistka doszła aż do finału, ponieważ jej głos oczarował nie tylko jury, ale także i publiczność. Finał okazał się jednak nie tak szczęśliwy dla Sary, ponieważ znalazła się poza podium. Warto dodać, że wokalistka zaraz po finale zabrała głos na social mediach. Dziewczyna ma klasę i na pewno będzie jeszcze o niej głośno! 

  Napisano czwartek, 15 wrzesień 2022 14:13
 • Festiwal w Wenecji: Czy Harry Styles splunął na nogi Chrisa Pine’a?!
  Festiwal w Wenecji: Czy Harry Styles splunął na nogi Chrisa Pine’a?!

  5 września miała miejsce premiera filmu „Nie martw się, Kochanie”, który już teraz został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym filmem tego roku. Wszystko za sprawą obsady aktorskiej, która dostarczyła wielu afer zarówno podczas kręcenia produkcji, jak i w trakcie jej promocji i premiery. Jedną z tych kontrowersji ma być rzekomy romans Olivii Wilde z Harrym Stylesem.

  Napisano czwartek, 08 wrzesień 2022 16:54
 • Robert Janowski: Groźby stalkerki zaczynają być coraz bardziej przerażające!
  Robert Janowski: Groźby stalkerki zaczynają być coraz bardziej przerażające!

  Roberta Janowskiemu nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten popularny piosenkarz przez blisko dwie dekady prowadził popularny program telewizyjny „Jaka to melodia”. Niestety sława przyniosła mu nie tylko szczęście i pieniądze, ale także i psychofanki. Jedna z nich posunęła się do stalkingu, który trwa już kilka lat. Janowski wraz z żoną postanowił nawet przeprowadzić się w inne miejsce, jednakże stalkerka i tak go odnalazła. Na drzwiach wejściowych postanowiła zostawić przerażające ostrzeżenie.

  Napisano środa, 31 sierpień 2022 15:15
 • Oscary: Akademia przeprasza Indiankę Sacheen Littlefeather po prawie 50 latach
  Oscary: Akademia przeprasza Indiankę Sacheen Littlefeather po prawie 50 latach

  W 1973 roku Marlon Brando został nagrodzony Oscarem za główną rolę w kultowym już dziś filmie „Ojciec Chrzestny”. Aktor, jednakże odmówił pojawienia się na gali w ramach bojkotu tego, w jaki sposób traktowani są przemyśle filmowym i życiu codziennym Rdzenni Amerykanie. Zamiast Brando, na scenie pojawiła się Sacheen Littlefeather - Indianka z plemienia Apaczów.

  Napisano wtorek, 16 sierpień 2022 19:33
 • Rodzina królewska: Czy książę Wiliam zdradzał Kate, kiedy była w ciąży?
  Rodzina królewska: Czy książę Wiliam zdradzał Kate, kiedy była w ciąży?

  Nie milkną echa w sprawie rzekomego romansu Księcia Williama z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Co więcej, do zdrad miało dochodzić w czasie, kiedy Kate była w ciąży z ich trzecim dzieckiem. Rodzina królewska ponoć robiła wszystko, aby zdrady Księcia Williama nie wyszły na jaw. W obawie o zbrukanie wizerunku Williama postanowiono zrobić wszystko, aby fakty nie ujrzały światła dziennego, nawet kosztem Meghan Markle. Czy William faktycznie dopuścił się zdrady i to z najlepszą przyjaciółką swojej żony?

  Napisano poniedziałek, 15 sierpień 2022 19:17
 • Kuba Wojewódzki: Został ojcem? Ma dziecko?
  Kuba Wojewódzki: Został ojcem? Ma dziecko?

  Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z małym dzieckiem obiegło polskie social media z prędkością pioruna. Pod postem od razu posypały się życzliwe komentarze, jednakże wszyscy zastanawiają się czy zdjęcie nie jest kolejnym kawałem ze strony reportera-celebryty. Czy dziecko na zdjęciu faktycznie może być autentycznym potomkiem gwiazdora TVNu?

  Napisano wtorek, 02 sierpień 2022 18:56
HOT NEWS - celebryci i gwiazdy