Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 24 sierpień 2021 17:09

Dzieci Michaela Jacksona: Jakim ojcem był Michael? Jego córka Paris ujawnia prawdę!

Dzieci Micheala Jacksona Dzieci Micheala Jacksona fot: instagram.com

Michael Jackson był bezsprzecznie królem muzyki pop. Jego utwory nucą do tej pory ludzie na całym świecie, a rozgłośnie radiowe nadal często sięgają do jego twórczości. Michael Jackson był osobą kontrowersyjną i tajemniczą. Do tej pory krążą wokół jego osoby różne plotki i niesprawdzone informację. Jaki zatem ojcem był artysta? Odpowiedzi udzieliła w niedawnym wywiadzie jego córka Paris.

Michael Jackson - król, ale też człowiek!

Michael Jackson odszedł w sposób tragiczny 12 lat temu. Dzień kiedy media podały informację o jego śmierci, dla jego fanów stał się tragiczny i bardzo bolesny. Wiadomo, że artysta przedawkował leki, zaś za oficjalny powód śmierci uznano nagłe zatrzymanie pracy serca. Miał wtedy 50 lat. Zostawił w żałobie nie tylko miliony fanów na świecie, ale także najbliższą rodzinę, w tym trójkę swoich dzieci.
Wokół życia artysty od samego początku pojawiały się różne spekulacje i plotki. Były to czasem informację z granicy absurdu, jak ta, że artysta śpi w komorze tlenowej. Ludzie doszukiwali się wybielania ciała, mimo iż została u niego potwierdzona choroba- bielactwo. Co chwilę pojawiały się nowe newsy, które nigdy nie znajdowały pokrycia. Być może sam artysta sobie na to zasłużył, wszak był bardzo kontrowersyjny. Poczynając od posiadania w domu orangutana, aż do powstania słynnego Neverland, do którego zapraszał obce dzieci. Bardzo wiele jego decyzji było niezrozumiałych dla „szarego człowieka”. Jego dziwne posunięcia, spowodowały w końcu, że piosenkarz się stał się łatwą ofiarą dla mediów. Niespodziewane posądzenie go o pedofilię (co stało się dwukrotnie) spowodowało, ze artysta podupadł na zdrowiu, zaś jego kariera zastopowała. Czy była to prawda? Istnieją zagorzali przeciwnicy i zwolennicy tej teorii. Faktem jest jednak, że został on uniewinniony, więc w świetle prawa nie był on przestępca seksualnym.

Dzieci Michaela Jacksona - Ojcostwo, miłość i szacunek...

Michael Jackson posiadał trójkę dzieci w chwili śmierci. Media i tu węszyły spisek. Pojawiały się liczne opinie, że dzieci nie są jego. Podważano podobieństw do ojca, twierdzono, że były one wynikiem zapłodnienia in vitro, Do tej pory nie wiadomo, jaka jest prawda, wiadomo jednak jakim ojcem był artysta.
W niedawnym wywiadzie dla modelki Naomi Campbell w tej kwestii wypowiedziała się córka zmarłego Jacksona - Paris. W chwili śmierci ojca miała zaledwie 11 lat, dziś jest dorosłą kobietą, która sprawnie rozwija się jako modelka. Kobieta wspomina ojca, jako czułego i troskliwego człowieka, który był nieustannie atakowany przez paparazzi. Ona sama, jak twierdzi, nie radziła sobie z tym szumem medialnym wokół ich rodziny.
W wywiadzie Paris podkreśla, że była rozpieszczana przez ojca, ale z drugiej strony uczona normalnego życia. Dodaje, że Jackson bardzo troszczył się o wykształcenie dzieci i rozwijał w nich kulturę osobistą. Mimo dużej fortuny Michael Jackson uczył dzieci szacunku do pieniądza. Paris wspomina "Jeśli chcieliśmy pięć zabawek, musieliśmy przeczytać pięć książek. To zarabianie na to, a nie tylko bycie uprawnionym do posiadania rzeczy". Dzięki takiej postawie dziś dzieci artysty samodzielnie potrafią osiągnąć sukces. Paris rozwija się w modelingu i dodatkowo jest piosenkarką. Prince ukończył z wyróżnieniem elitarne studia z biznesu na Loyola Marymount University w Los Angeles, zaś najmłodszy syn artysty Jacksona zdobywa właśnie wiedzę w szkole średniej.
Paris podczas wywiadu podkreśliła fakt, że dzięki tacie zwiedziła wiele zakątków świata. Michael nie ukrywał przed nimi biedy, nie zamykał ich w „złotej bańce”. Kobieta najbardziej wspomina podróż do Afryki, gdzie pierwszy raz zetknęła się z biedą krajów Trzeciego Świata. To ukształtowało w niej nie tylko szacunek do tego co posiada, ale także potrzebę i umiejętność dzielenia się z innymi.

Artykuły powiązane

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy