Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 12 styczeń 2023 18:34

Odell Beckham Jr.: Nagranie z samolotu - gwiazdor rzuca inwektywami w pasażerów!

Odell Beckham Jr. - rozróba w samolocie Odell Beckham Jr. - rozróba w samolocie fot: instagram

Choć do tego zdarzenia w ostatnim tygodniu listopada, tak dopiero dziś światło dzienne ujrzały nagrania z policyjnych kamer funkcjonariuszy. Chodzi oczywiście o gwiazdę NFL Odella Beckhama Jr. i jego zachowanie w samolocie lecącym z Florydy do Miami. Sportowiec odmówił zapięcia pasów przy starcie, aż samolot został uziemiony zmuszając wszystkich pasażerów do opuszczenia maszyny.

Na nagraniach z policyjnych kamer wyraźnie widać i słychać karygodne zachowanie sportowca w stosunku do pasażerów, którzy musieli przez niego opuścić samolot. 

Policja na pokładzie samolotu Floryda - Miami

Personel samolotu lecącego z Florydy na Miami postanowił wezwać policję po tym, jak Odell Beckham stale odmawiał zapięcia się pasami bezpieczeństwa. Co więcej, gwiazdor NHL miał kilkukrotnie tracić i odzyskiwać przytomność, przez co zaalarmowany personel postanowił wezwać pomoc funkcjonariuszy. 

Beckham uziemił samolot i kłócił się z pasażerami - mamy nagrania! 

W sieci pojawiły się dziś nagrania pokazujące przebieg całej tej sytuacji z punktu widzenia policjantów, którzy dotarli na miejsce zdarzenia. Warto dodać, że utrwalone zostały także wszystkie bluzgi i wyzwiska, jaki Beckham obrzucał wszystkich pasażerów, którzy sfrustrowani byli zachowaniem sportowca. Wśród ofensywnych komentarzy nie zabrakło wymownych epitetów, które rzucane były w kierunku wszystkich, zarówno osób starszych, jak i kobiet. 

Nagrania potwierdziły tylko plotki i doniesienia o karygodnym zachowaniu sportowca.

Źródło: Thedailybeast, Youtube, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Ameryka: Chińskie balony szpiegowskie nad USA i Kanadą- F-22 w stanie gotowości! Ameryka: Chińskie balony szpiegowskie nad USA i Kanadą- F-22 w stanie gotowości!

  Pentagon potwierdził, że tajemniczy obiekt widziany przez wielu obserwatorów w stanie Montana, jest balonem szpiegowskim. Według informacji podawanych przez Reuters, jest to balon należący do Chin. Warto dodać, że Pentagon zdecydował się zmobilizować myśliwce F-22, jednakże wojskowi nadal odradzają prezydentowi Bidenowi zestrzelenie urządzenia. 

 • Kalifornia: Strzelanina - 10 ofiar śmiertelnych i 10 rannych! Kalifornia: Strzelanina - 10 ofiar śmiertelnych i 10 rannych!

  Do tragicznej w skutkach strzelaniny doszło w miejscowości Monterey Park w Kalifornii podczas świętowania Chińskiego Nowego Roku Księżycowego w sobotę około 22.

 • USA: Próba porwania przez okienko w restauracji - zobacz film! USA: Próba porwania przez okienko w restauracji - zobacz film!

  Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 16 stycznia nad ranem w okolicach Seattle. Pracownica kawiarni podając gotówkę klientowi wychyliła się przez okno drive-thru, a wtedy kierowca chwycił ją za rękę próbując wciągnąć do samochodu.

 • Nepal: Katastrofa samolotu ATR-72 - 72 osoby na pokładzie Nepal: Katastrofa samolotu ATR-72 - 72 osoby na pokładzie

  Dzisiaj 15 stycznia 2023 w Nepalu rozbił się samolot pasażerski ATR-72 z linii Yeti Airlines. Na pokładzie znajdowały się 72 osoby, a tym 4 członków załogi, z czego wstępnie zginęło ponad 40. Samolot wystartował z Katmandu. Na pokładzie znajdowali się także cudzoziemcy: Australijczyk, Francuz, Argentyńczyk, Irlandczyk i dwie osoby z Korei Południowej, pięciu Hindusów i czterech Rosjan.

 • Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub! Kanye West: Były mąż Kim Kardashian w tajemnicy wziął ślub!

  Jak donoszą amerykańskie media były mąż Kim Kardashian, Kanye West sekretnie spotyka się z nową partnerką - Biancą Censori, a co więcej podobno w tajemnicy wziął z nią ślub w tym tygodniu. Para miała wstąpić w związek małżeński na cichej, prywatnej ceremonii bez wypełnienia oficjalnych papierów, które mają podpisać niedługo w urzędzie.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy