Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 04 marzec 2021 18:52

Jakim tatą jest Bradley Cooper?

Bradley Cooper z córką Instagram Bradley Cooper z córką Instagram fot: instagram.com/bradleycooper__original

Bradley Cooper jest aktorem, którego nie trzeba przedstawiać, zaś Irina Shayk jest popularną modelką i piękną kobietą. Do niedawna tych dwoje tworzyło udany związek i byli postrzegani jako jedna z najpiękniejszych par Hollywoodu. Niestety w 2019 roku ich drogi się rozeszły… dlaczego? Tego nigdy nie zdradzili.

 

Pogłoski i plotki

Aktor i modelka zaczęli się spotykać w roku 2015. Dwa lata później na świat przyszła Lea- ich córeczka. Niestety po kolejnych dwóch latach para postanowiła się rozstać. Dlaczego? Nikt oficjalnie nie potwierdził powodów rozstania, ale media huczały od plotek. Jako powód rozpadu związku podawano domniemany romans aktora z Lady Gagą. Jeszcze inni twierdzili, że matka aktora nie toleruje Iriny. Co stało się naprawdę? Wiedzą tylko oni...

Bradley Cooper… super tata!

Obecnie córka Iriny i Bradleya ma cztery latka. Jest wesołym i rezolutnym dzieckiem. Co ważne jej rodzice nadal starają się utrzymywać dobre relacje. Ponoć „świetnie się dogadują”.
W ostatnim wywiadzie dla magazynu Elle, Irina pierwszy raz zdradziła co myśli o swoim ex partnerze w aspekcie ojcostwa. Modelka nie szczędzi komplementów twierdząc "Bradley to najwspanialszy tata!” Podkreśliła, że wychowują córkę na zasadzie współrodzicielstwa.

Zapytana natomiast o relacje jej i aktora podczas związku, modelka nadal milczy. Modelka wyznaje „Mój dawny związek jest czymś, co należy do mnie. To część mojego wewnętrznego świata, którą nie chcę się dzielić”, Tym samym zamyka temat ich relacji, jasno dając do zrozumienia, że jej związki to jej prywatna sprawa.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy