Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 26 luty 2021 17:47

Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

Lady Gaga - porwane psy Lady Gaga - porwane psy fot: instagram.com/ladygaga

Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

 

Lady Gaga jest zrozpaczona

Aktualnie Lady Gaga jest we Włoszech, jej zadaniem było przygotować się tam do nowej roli w kolejnym już filmie. Gdy artystka dowiedziała się o zdarzeniu była roztrzęsiona, jej psy są dla niej bardzo ważne. Zaoferowała 500 tysięcy dolarów za odzyskanie buldogów. W ogłoszeniu zawarte jest, że nikt nie będzie zadawać żadnych pytań osobie, która dostarczy psy. Ludziom nie do końca podoba się fakt, że artystce bardziej zależy na znalezieniu swoich psów aniżeli sprawcy, który postrzelił człowieka.

Dlaczego ktoś ukradł psy?

Ostatnio na całym świecie obserwuje się przyrost gangów, które za cel biorą sobie kradzież,a następnie sprzedaż lub rozmnażanie psów. Funkcjonariusze spekulują, że i tak może być w tym przypadku, zważywszy na to, że w ostatnim czasie buldogi francuskie są rasą kradzioną na potęgę. Niemniej jednak życzymy Lady Gadze szybkiego odzyskania pupili oraz znalezienia oprawców, którzy zaatakowali jej pracownika.

Zobacz film z porwania psów Lady Gagi

 Jak wyglądają psy Lady Gagi?

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy