środa, 17 luty 2021 17:13

Justin Timberlake przeprasza swoją ex

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Justin Timberlake przeprasza Britney Justin Timberlake przeprasza Britney fot:instagram.com/justintimberlake

Justin Timberlake to światowej znany piosenkarz, który cieszy się sympatią wielu fanów. Obecnie posiada ustabilizowaną sytuację życiową i zawodową. Wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci tego miru.

 

Co Justin zrobił Britney Spears i Janet Jackson?

Justin i Britney Spears w czasach gdy byli nastoletnimi gwiazdami, łączyło uczucie. Artyści tworzyli pełen wzlotów i upadków związek, który rozpadła się z powodu zdrady. Justin w tamtym czasie oczernił swoją ex i zasugerował, że to ona przyczyniła się do zniszczenia ich miłości. Wprost zarzucił Britney zdradę, przez co do piosenkarki przylgnęła zła sława, już na początku kariery.
Janet Jackson także była w bliskich relacjach z piosenkarzem. Ich stosunki pogorszyły się w 2004 roku, gdy podczas wspólnego występy podczas przerwy w Super Bowl, Justin publiczne odsłonił gołą pierś Janet.

Czy przeprosiny Justina są szczere?

Po emisji dokumentu „Framing Britney Spears” oczy fanów znów zwróciły się w stronę Justyna. Film jednoznacznie wskazywał, jak źle traktowana była młoda piosenkarka przez swojego partnera. Dodatkowo w dokumencie pokazano negatywny wpływ najbliższego otoczenia na sytuację piosenkarki.
Justin został wręcz „obsypany” negatywnymi komentarzami w media społecznościowych. Musiał zatem jakoś zareagować. Wyznał skruchę i wydał oświadczenie, w którym pisze: 

„Widziałem wiadomości, oznaczenia, komentarze i obawy i chcę na to odpowiedzieć. Szczerze przepraszam za czasy, w których moje zachowanie przyczyniło się do problemu, kiedy mówiłem nieodpowiednie rzeczy, albo nie opowiadałem się za tym co jest właściwe. Rozumiem, że zawiodłem w tych i wielu innych momentach, czerpiąc korzyści z systemu, który akceptuje mizoginię i rasizm”

Dalej artysta pisze:

 „Szczególnie chciałbym przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, obie indywidualnie, ponieważ dbam i szanuje te kobiety i zdaję sobie sprawę, że zawiodłem”.

Publiczne przeprosiny spotkały się z dużą aprobatą ze strony żony artysty. Pisze ona pod oświadczeniem piosenkarza, że Justin zaimponował jej takim zachowaniem. Do przeprosin, żadna z zainteresowanych artystek nie odniosła się bezpośrednio. Janet Jackson zamieściła natomiast wpis dla swoich fanów:

„Niedawno siedziałam sama w domu i zaczęłam płakać. Płakałam, ponieważ byłam tak wdzięczna za wszystko, czym Bóg mnie pobłogosławił, za wszystko, co mi dał i jestem mu bardzo wdzięczna za to, że jest w moim życiu i za to, że wszyscy w nim jesteście”.


Na pewno szczere przeprosiny Justina, wskazują na jego dojrzałość i chęć zamknięcia pewnego rozdziały w życiu, kiedy to okazywał seksistowskie zachowania.

 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03
 • Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą
  Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą

  Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, są osobami medialnymi i znanymi niemalże na całym świecie. O ich życiu rozpisują się media, nic więc dziwnego, że możemy śledzić prawie każdy ich krok, poznać każdą wpadkę. Okazuje się jednak, że nawet tak rozpoznawalne rodziny posiadają swoje sekrety. Niewiele kto wie, że książę William i książę Harry mają przyrodnią siostrę. Jak do tego doszło?

  Written on środa, 24 luty 2021 17:43
 • Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji
  Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji

  W dniu 23 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. W tym dniu warto spojrzeć na swoich bliskich i osoby zmagające się z problemami psychicznymi, których z roku na rok przybywa. To także czas, który uświadamia nam, że powinniśmy pochylić się nad problemami innych i okazać wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują.

  Written on środa, 24 luty 2021 11:07
 • Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu
  Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

  Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:19
 • Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film
  Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

  Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 18:20