środa, 17 luty 2021 17:23

Magda Gessler o relacjach z wnuczką

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Magda Gessler Instagram Magda Gessler Instagram fot:instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler jest jedną z najlepszych restauratorek w Polsce. Dodatkowo kilka lat temu zaistniałą w telewizji, za sprawą programu „Kuchenne rewolucje”. Celebrytka wykorzystuje swoje umiejętności kulinarne i ratuje z opresji restauracje, które zbliżają się do bankructwa.

 

Ach ta Magda!

Ostatnimi czasy Magda Gessler jest coraz bardziej znana jako celebrytka. Niektórzy zapominają już, że jest właścicielką najlepszych restauracji w Polsce. Dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami chętnie pomaga innym restauratorom w odniesieniu sukcesu. Gesslerowa dodatkowo jest jurorem w innym show kulinarnym.
Prywatnie Pani Magda jest żoną Waldemara Kozerawskiego, specjalisty od medycyny estetycznej, który na stałe przebywa w Toronto. Dodatkowo celebrytka jest mamą Lary, która niedawno urodziła córeczkę. Wnuczka Pani Magdy dostała oryginalne imię Nena. Babcia bardzo chętnie dzieliła się swoją radością w mediach społecznościowych.

Magda Gessler odseparowana!

Niedawno Pani Magda Gessler pojawiła się na prezentacji ramówki TVN. Podczas rozmowy z dziennikarzami chętnie wypowiadała się na wszystkie tematy zawodowe, jednak zapytana o jej wnuczkę, odpowiedziała bardzo zaskakująco

„Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza. Jest absolutnie dyktatorką, panną i robi to, co chce. Żadną babcią nie jestem, bo ona mną rządzi”.

Czyżby celebrytka nie była dopuszczana do wnuczki? Wiele osób podejrzewało, że powodem są jakieś konflikty rodzinne, jednak powód okazał się bardzo prozaiczny. Mianowicie, Lara Gessler ogranicza kontakty dziecka z innymi osobami z obawy przed wirusem Covid 19.

Pani Magda Gessler z racji pracy, często kontaktuje się z wieloma, różnorodnymi osobami, jest więc narażona na zakażenie. Jej córka, z obawy przed zachorowaniem, stara się izolować dziecko. Jednak z tego, co wiadomo, Pani Magda zapowiedziała, że już niedługo odwiedzi swoją wnuczkę, zaś zdjęciami z wizyty podzieli się z fanami.