czwartek, 18 luty 2021 17:49

Sebastian czy Łukasz Karpiel-Bułecka?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Łukasz Karpiel Bułecka Łukasz Karpiel Bułecka fot:instagram.com/sebastiankarpielbulecka

Sebastian Karpiel-Bułecka to jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Ten 37-letni muzyk pochodzi z Krakowa. Cieszy się on ogromną sympatią Polaków, a także jest doceniany jest przez profesjonalnych muzyków za swój artystyczny kunszt.

 

Czy Sebastian to Łukasz?

Ostatnimi czasy dochodzą słuchy, że artysta nie ma na imię Sebastian a Łukasz, czy to prawda? Okazuje się, że tak. Poprawne jego imię to Łukasz, zaś Sebastian jest drugim nadanym mu imieniem. Mimo, iż znany jest jako Sebastian, to w dokumentach widnieje pod imieniem Łukasz, co może być problematyczne. Muzyk zdecydował się raz na zawsze uporać z tą sprawą. Postanowił wykreślić imię w dowodzie i w końcu zostać oficjalnie„Sebastianem Karpiel-Bułecką”.

Paulina Krupińska ujawniła ten zaskakujący fakt w niedawnym wywiadzie - „Na Wikipedii jest, że on ma na imię Łukasz, tylko jakoś to nikogo nie interesowało i w związku z tym, że funkcjonuje w mediach jako Sebastian, to już wszyscy się do tego przyzwyczaili. Oczywiście nagłówki wszystkich portali brzmiały później, że „Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz”, ale dziś uważam, że to całkiem zabawna sytuacja”.
Żona muzyka twierdzi, że jej mąż jest w końcu zmotywowany do działania. Ponoć zmęczyły go sytuacje, gdy musi tłumaczyć się w urzędach i bankach, dla których, zgodnie z dowodem, jest Łukaszem.

Zobacz Łukasza z żoną Paulina Krupińską