piątek, 12 luty 2021 12:36

Britney Spears: Ojciec celebrytki stracił wyłączną kuratelę nad córką!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Britney Spears instagram Britney Spears instagram fot:instagram.com/britneyspears

Britney Spears od lat cierpi na depresje oraz boryka się z uzależnieniem. Z tego powodu od trzynastu lat piosenkarka jest częściowo ubezwłasnowolniona, a pieczę nad całością jej majątku miał jej ojciec, Jamie Spears. Zdarzenia takie jak ogolenie przez Britney głowy, zaatakowanie fotoreportera czy ucieczka przed paparazzi z dzieckiem wiszącym na kolanach w dużej mierze przyczyniły się do takiego wyroku sądu.

 

Fani zaniepokojeni ojcem Britney

Według opinii publicznej, ojciec Britney źle sprawuje kuratelę nad majątkiem i osobą Britt. Fani oskarżają Jamiego o to, że roztrwania majątek córki, a o samą zainteresowaną nie dba. Fani wszczęli ruch #freebritney który nawoływał do oddania Britney Spears kontroli nad jej własnym życiem. Kilka tygodniu temu wyszedł film dokumentalny - Framing Britney Spears, który pokazuje cały proces przez który Britney jest w tym momencie pozbawiona wszelkich praw do swojego życia.

Rozprawa w sądzie

Britney ma zdecydowanie dość obecnego stanu rzeczy. Nie dość, że jest całkowicie pozbawiona prawa do decydowania o sobie to w dodatku, jest pozbawiona praw rodzicielskich i wszelkich kontaktów z synami. Niemniej jednak jest zalążek nadziei. Po pierwszej rozprawie, która odbyła się w sprawie zniesienia kurateli wiem już, że ojciec Britney nie posiada wyłącznego prawa do majątku córki. Będzie tylko jednym z dwóch głównych kuratorów piosenkarki, tuż obok firmy wynajętej przez Spears. Każdą decyzje będą musili podejmować wspólnie.

Zobacz jak Britney wygląda teraz 

Troszkę się naszej gwieżdzie postarzało, ale to naturalne. Ten przedziwny taniec oznacza, że jest w formie, a może nie ;)

Dla Misiaczka...Misiaczek:):D

 • Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!
  Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!

  Na instastory obu kobiet płonie, wszystko poszło o marki odzieżowe, których właścicielami są Ola Żuraw-LaGrue i Małgorzata Rozenek-MsDrama. Pierwsza swoją markę miała Ola Żuraw, to właśnie ona ma pretensje do Rozenek o to, że jej wspólnik okazał się też wspólnikiem drugiej.

  Written on piątek, 26 luty 2021 18:01
 • Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film
  Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

  Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

  Written on piątek, 26 luty 2021 17:47
 • Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!
  Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!

  Krzysztof Skiba to kontrowersyjny wokalista grupy „Big Cyc”. Grupa przeżywała lata swojej świetności w latach 90tych. Ich utwory gościły na dyskotekach w całym kraju. Najbardziej znane przeboje to np. „Makumba”, „Ballada o smutnym skinie” czy „Rudy się żeni”. Wszystkie tekstu posiadały specyficzny rodzaj ironii, dzięki czemu tak chętnie były słuchane przez ówczesną młodzież

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:56
 • Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny
  Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

  Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:34
 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03