czwartek, 11 luty 2021 20:52

USA: Donald Trump w obliczu nawarstwiających się problemów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Donald Trump z problemami Donald Trump z problemami

Zdecydowanie ostatni czas nie jest najlepszy dla Donalda Trumpa. Nie dość, że przegrał wybory prezydenckie, jest stroną procesu o fałszowanie wyborów to na domiar złego jego konto na Twitterze zostało permanentnie usunięte!

 

Zasady serwisu Twitter nie pozwalają na przywrócenie usuniętego konta Donalda Trumpa

Dyrektor finansowy Twittera, Ned Segal zapowiedział, że nawet jeśli Donald Trump będzie ponownie startował w wyborach prezydenckich to i tak nie odzyska konta. Przypominamy, że konto Trumpa zostało usunięte 8 stycznia i od tamtego czasu były prezydent nie zdecydował się na założenie kolejnego profilu. Jest to duży cios dla Donalda, który bardzo ochoczo głosił swoje teorie na tej platformie.

Proces o impeachment to kolejny powód do złości Trumpa

Były prezydent Stanów Zjednoczonych nie tylko jest rozczarowany usunięciem jego konta na Twitterze. Niepokoi go również proces o impeachment, w którym jest stroną. Trump uważa, że jego prawnicy nie radzą sobie w procesie i z niesmakiem ogląda cały proces w swojej posiadłości na Florydzie. Najbardziej rozwścieczyło go, gdy jego prawnicy przyznają, że Joe Biden wygrał wybory prezydenckie, według plotek Donald Trump był zły do tego stopnia, że zaczął krzyczeć na telewizor.

To nie koniec złej passy Donalda

Gdyby tego było mało, prokuratorzy z Georgii wszczęli śledztwo wobec Donald Trumpa. Przedmiotem śledztwa jest wywieranie nacisku na przeprowadzenie wyborów powszechnych przez zainteresowanego. Prokuratura już wysłała listy do władz stanowych, w których wnosi o zachowanie dokumentacji, w której były prezydent naciska na przeprowadzenie wyborów powszechnych, taka rozmowa miała miejsce między innymi ze stanowym sekretarzem stanu.

 • USA: Groźniejsza mutacja koronawirusa prosto z Kalifornii
  USA: Groźniejsza mutacja koronawirusa prosto z Kalifornii

  Kalifornijscy naukowcy odkryli nową mutację koronawirusa. Została nazwana B.1.427/B.1.429, z najnowszych informacji wiadomo, że ta mutacja jest dużo groźniejsza niż jakakolwiek poprzednia. Nowa mutacja rozprzestrzenia się dużo szybciej niż poprzednie, a dodatkowo jest bardziej odporna na przeciwciała wytwarzane przez szczepionki na COVID-19 lub wcześniejszą infekcję.

  Written on środa, 24 luty 2021 16:19
 • Los Angeles: Tiger Woods miał poważny wypadek. Film
  Los Angeles: Tiger Woods miał poważny wypadek. Film

  Tiger Woods to jedne z najlepiej opłacanych sportowców świata. Jego majątek szacowany jest na ponad 740 ml USD. Sportowiec znany jest nie tylko za sprawą swoich sportowych osiągnięć, ale także seks afery, która spowodowała rozpad jego małżeństwa. Po licznych skandalach sportowiec zaczął wracać na szczyt, jednak dziś doznał poważnego wypadku samochodowego.

  Written on środa, 24 luty 2021 10:56
 • Rosja: Unia Europejska planuje nałożyć kolejne sankcje
  Rosja: Unia Europejska planuje nałożyć kolejne sankcje

  Aż 27 szefów dyplomacji krajów Unii Europejskiej zezwoliło na opracowanie nowej listy sankcyjnej dla Rosjan. Ta lista będzie obejmować zakaz wjazdu na tereny UE oraz zamrożenie majątku na tym terenie.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:31
 • Denver: Silnik samolotu w ogniu. Niesamowity film.
  Denver: Silnik samolotu w ogniu. Niesamowity film.

  Boeing jest koncernem znanym na całym świecie. Jest jednym z największych twórców samolotów pasażerskich, które latają, transportując tysiące ludzi dziennie. Niestety sobotnia awaria samolotu, wprowadziła chaos w koncernie i strach pasażerów, korzystających z wielu linii lotniczych.

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 18:04
 • Niger: Samochód komisji wyborczej wjechał na minę. Potwierdzono siedem zgonów.
  Niger: Samochód komisji wyborczej wjechał na minę. Potwierdzono siedem zgonów.

  Do tragedii doszło w niedzielę, kiedy to odbywały się wybory prezydenckie w Nigrze. Samochód należący do tamtejszej komisji wyborczej wjechał na minę w południowo - zachodniej części kraju, a dokładnie w wiejskiej gminie Dragol, która znajduje się w regionie Tillabery.

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 13:54