Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 22 grudzień 2022 20:53

Katowice: Poćwiartował ojca?! Zarzuty dla 37-latka

Poćwiartował ojca - Katowice Poćwiartował ojca - Katowice fot: pixabay

W środę w godzinach popołudniowych policjanci z Katowic znaleźli w piwnicy jednego z bloków poćwiartowane zwłoki 62-letniego mężczyzny. Medialne doniesienia już od wczoraj sugerowały, że zabójcą mógł być syn ofiary. 37-latek usłyszał dziś dwa zarzuty, jednakże nie przyznaje się do winy. Zostanie teraz poddany badaniom i szczegółowej obserwacji psychiatrycznej. 

 

Poćwiartowane zwłoki w piwnicy katowickiego bloku 

37-latek usłyszał zarzut zabójstwa oraz zbezczeszczenia zwłok. Z medialnych ustaleń telewizji TVN24 wynika, że 62-latek oraz jego syn bardzo często się kłócili, jednakże nadal nieznany motyw oraz okoliczności całej zbrodni. Warto jednocześnie zaznaczyć, że 37-latek miał poćwiartować zwłoki swojego ojca w mieszkaniu i następnie zapakować je w foliowe reklamówki. Według relacji sąsiadów, nikt nie widział 37-latka znoszącego kolejne poćwiartowane zwłoki w reklamówkach. 

Mieszkańcy Wełnowca są zszokowani

Zdarzenie miało miejsce w dzielnicy Wełnowiec, zaś wszyscy sąsiedzi mężczyzn są zszokowani tym, co wydarzyło się w ich bloku. Co prawda znany był powszechnie fakt, że ojciec i syn nie przepadają za sobą i często się kłócą, ale nikt nie spodziewał się aż tak makabrycznego finału takich rodzinnych sprzeczek.

Artykuły powiązane