Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 08 grudzień 2022 18:32

Sochaczew: Brutalne zabójstwo 35-letniej ekspedientki sklepu!

Zabójstwo w Sochaczewie Zabójstwo w Sochaczewie fot: pixabay

W jednym ze sklepów Żabka w Sochaczewie znaleziono kobietę z licznymi ranami kłutymi. Policja przekazała informacje, że kobieta nie żyje. Obecnie trwa obława za nożownikiem. Policja twierdzi, że jest on prawdopodobnie mieszkańcem powiatu sochaczewskiego, zaś jego motywy nie są. 

 

Co było przyczyną morderstwa ekspedientki z Żabki? 

Zgłoszenie o zdarzeniu przy ulicy Płockiej w Sochaczewie wpłynęło dziś przed południem. Według Agnieszki Dzik, czyli oficer prasowej policji w Sochaczewie w sklepie sieci Żabka znaleziono 35-letnią ekspedientkę, która miała liczne rany kłute. Kobiety nie udało się uratować, zaś na miejscu zdarzenia pracują już prokuratorzy i policjanci. 

Podejrzenie spada na mieszkańca powiatu sochaczewskiego

Na ten moment policja ma podejrzenia, że zabójstwo zostało popełnione przez mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Według nieoficjalnych informacji zebranych przez dziennikarzy RMF FM, 35-letnia kobieta otrzymała ponad dwadzieścia ciosów nożem. Na ten moment wiadomo, że sprawcą jest mężczyzna, którego aktywnie poszukuje teraz policjanci z Sochaczewa i Płocka. Wspierani są przez funkcjonariuszy wojewódzkiej komendy w Radomiu, śmigłowiec policyjny oraz psy tropiące.

 

EDIT 9.12.2022 - Morderca nie żyje

Po pewnym czasie okazało się, że zabójcą był mąż kobiety. Okazało się że niedawno zgłosiła się ona na policję. Złożyła zezniania w których stwierdziła, że mężczyzna maltretował psychicznie oraz fizycznie ją i jej syna. Dostał zakaz zbliżania się. 

Po zabójstwie żony napastnik jeszcze tego samego dnia popełnił samobójstwo -  powiesił się na drzewie.

  

Źródło: RMF FM, WP, Twitter, Trybuna Polska