wtorek, 23 luty 2021 17:19

Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Królowa Elżbieta Instagram Królowa Elżbieta Instagram fot: instagram.com/hermajesty_thequeen

Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

Najbardziej z całej rodziny przejęty jest książę William, który boi się powtórki z pamiętnego wywiadu jego matki, księżnej Diany. Zdradziła ona wtedy, ze w jej małżeństwie się nie układa przez zdrady księcia Karola.

W piątek na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham pojawiło się oświadczenie

Zgodnie z tym oświadczeniem, Meghan Markle wraz z mężem stracili wszystkie sprawowane honorowe nominacje wojskowe i patronaty królewskie. Informatorzy donoszą, że to oświadczenie jeszcze bardziej zaogniło sytuacje pomiędzy rodzina królewska, a Sussexami.

Kilka godzin przed emisją publicznie głos zamierza zabrać królowa Elżbieta

Tradycją jest, że monarcha brytyjski przemawia z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, który odbywa się 8 marca. W tym roku z powodu pandemii, to wydarzenie zostało odwołane. Niemniej jednak królowa zdecydowała się przemówić, zamiast 8 marca - 7, na stacji BBC. Królowej będzie towarzyszyć najbliższa rodzina - książę Karol wraz z żoną, książe Wiliam z Kate oraz hrabina Wassex. Media zastanawiają się, czy przemówienie 94-latki wpłynie na montaż wywiadu. Spekuluje się, że produkcja rozważa ponowne zmontowanie całego wywiadu, tuż po przemówieniu królowej.

Zobacz także: Meghan Markle w ciąży

 • Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!
  Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!

  Na instastory obu kobiet płonie, wszystko poszło o marki odzieżowe, których właścicielami są Ola Żuraw-LaGrue i Małgorzata Rozenek-MsDrama. Pierwsza swoją markę miała Ola Żuraw, to właśnie ona ma pretensje do Rozenek o to, że jej wspólnik okazał się też wspólnikiem drugiej.

  Written on piątek, 26 luty 2021 18:01
 • Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film
  Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

  Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

  Written on piątek, 26 luty 2021 17:47
 • Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!
  Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!

  Krzysztof Skiba to kontrowersyjny wokalista grupy „Big Cyc”. Grupa przeżywała lata swojej świetności w latach 90tych. Ich utwory gościły na dyskotekach w całym kraju. Najbardziej znane przeboje to np. „Makumba”, „Ballada o smutnym skinie” czy „Rudy się żeni”. Wszystkie tekstu posiadały specyficzny rodzaj ironii, dzięki czemu tak chętnie były słuchane przez ówczesną młodzież

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:56
 • Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny
  Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

  Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:34
 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03