Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
wtorek, 23 luty 2021 17:19

Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

Królowa Elżbieta Instagram Królowa Elżbieta Instagram fot: instagram.com/hermajesty_thequeen

Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

Najbardziej z całej rodziny przejęty jest książę William, który boi się powtórki z pamiętnego wywiadu jego matki, księżnej Diany. Zdradziła ona wtedy, ze w jej małżeństwie się nie układa przez zdrady księcia Karola.

W piątek na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham pojawiło się oświadczenie

Zgodnie z tym oświadczeniem, Meghan Markle wraz z mężem stracili wszystkie sprawowane honorowe nominacje wojskowe i patronaty królewskie. Informatorzy donoszą, że to oświadczenie jeszcze bardziej zaogniło sytuacje pomiędzy rodzina królewska, a Sussexami.

Kilka godzin przed emisją publicznie głos zamierza zabrać królowa Elżbieta

Tradycją jest, że monarcha brytyjski przemawia z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, który odbywa się 8 marca. W tym roku z powodu pandemii, to wydarzenie zostało odwołane. Niemniej jednak królowa zdecydowała się przemówić, zamiast 8 marca - 7, na stacji BBC. Królowej będzie towarzyszyć najbliższa rodzina - książę Karol wraz z żoną, książe Wiliam z Kate oraz hrabina Wassex. Media zastanawiają się, czy przemówienie 94-latki wpłynie na montaż wywiadu. Spekuluje się, że produkcja rozważa ponowne zmontowanie całego wywiadu, tuż po przemówieniu królowej.

Zobacz także: Meghan Markle w ciąży

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy