piątek, 19 luty 2021 18:41

Książe William obawia się wywiadu brata u Oprah Winfrey!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Książę William Instagram Książę William Instagram fot:instagram.com

Oprah Winfrey to jedna z najpopularniejszych, jak nie najpopularniejsza prezenterka na świecie. Przeprowadziła wywiady z takimi osobami jak Barack Obama, Ricky Martin czy Madonna. Za kilka tygodni to Meghan Markle wraz z Harrym zmierzą się z dociekliwą dziennikarką.

 

Wywiad z Harrym i  Meghan już 7 marca

Rozmowę będzie można oglądać na stacji CBS, 7 marca. Koniecznie trzeba dodać fakt, że Oprah zna się prywatnie z Meghan. To właśnie dzięki tej znajomości, Oprah jako jedyna dostanie szansę na taki wywiad. Wywiad ma trwać około półtorej godziny, spekuluje się, że zostaną wyjawione sekrety prosto z brytyjskiego dworu.

Rodzina królewska nie jest zadowolona

Dotychczas najbardziej skandalicznym wywiadem był ten z księżną Dianą. Miał on miejsce w 1995 roku na stacji BBC, a przeprowadził go Martin Bashir. To właśnie w tym wywiadzie Diana wyznała, że jej małżeństwa z księciem Karolem było nieszczęśliwe, a przyczyną jego rozpadu był romans Karola z Camillą. Rodzina królewska, a w szczególności Wiliam boi się, że wywiad Meghan i Harrego będzie powtórką z rozrywki.

To będzie najdłuższy wywiad Harrego i Meghan Markle

Gdy Tom Bradby prowadził wywiad z Harrym w 2019 roku miał tylko 10 minut do dyspozycji. Przez te 10 minut zdążył wypytać się Harrego o jego relacje z bratem oraz stosunek do rodziny. Oprah ma do wykorzystania całe 90 minut, przez które może zadawać przeróżne, w tym niewygodne pytania. Słynąca ze swej dociekliwości prezenterka może całkowicie zniszczyć wizerunek rodziny królewskiej, w której i tak od kilkudziesięciu lat roi się od skandali.

Co na to Oprah na Instagramie?

 • Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!
  Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!

  Na instastory obu kobiet płonie, wszystko poszło o marki odzieżowe, których właścicielami są Ola Żuraw-LaGrue i Małgorzata Rozenek-MsDrama. Pierwsza swoją markę miała Ola Żuraw, to właśnie ona ma pretensje do Rozenek o to, że jej wspólnik okazał się też wspólnikiem drugiej.

  Written on piątek, 26 luty 2021 18:01
 • Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film
  Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

  Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

  Written on piątek, 26 luty 2021 17:47
 • Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!
  Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!

  Krzysztof Skiba to kontrowersyjny wokalista grupy „Big Cyc”. Grupa przeżywała lata swojej świetności w latach 90tych. Ich utwory gościły na dyskotekach w całym kraju. Najbardziej znane przeboje to np. „Makumba”, „Ballada o smutnym skinie” czy „Rudy się żeni”. Wszystkie tekstu posiadały specyficzny rodzaj ironii, dzięki czemu tak chętnie były słuchane przez ówczesną młodzież

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:56
 • Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny
  Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

  Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:34
 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03