Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
piątek, 19 luty 2021 18:54

Ida Nowakowska jest pod wrażeniem pracy w TVP

Ida Nowakowska TVP Ida Nowakowska TVP fot:instagram.com/idanowakowska_fp

Ida Nowakowska ostatnio udzieliła wywiadu faktowi. Opowiedziała w nim o macierzyństwie oraz swojej pracy w telewizji polskiej.

 

Kim jest Ida Nowakowska?

Ida zasłynęła w pierwszej edycji programu telewizyjnym You Can Dance. Nowakowska miała wtedy zaledwie 16 lat, mimo tego, że nie udało jej się wygrać programu to zaszła bardzo daleko, bo do ćwierćfinału. Tancerka po latach powróciła do telewizji, ale tym razem jako jurorka w programie w którym zaczynała, czyli w You Can Dance. Kilka miesięcy po tym, przeszła do konkurencyjnej stacji - TVP. Jej decyzji nie pochwalali tacy koledzy z byłej pracy jak Michał Piróg czy Kinga Rusin.

Jej praca w telewizji polskiej

Współpracę z TVP nawiązała w 2018 roku, zaczynając od współprowadzenia programu Bake Off Junior. Od 2019 roku jest prowadzącą programu Pytanie na śniadanie oraz muzycznego talent show Voice Kids. Współprowadziła również Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci w 2019 i 2020 roku. W poprzednim roku została prowadzącą programu Ameryka da się lubić, a od bieżącego roku będzie prowadzącą nowej stacji telewizji polskiej - TVP Kobieta.

Ida chwali sobie pracę w TVP

Mimo tego, że połowa gwiazd odchodzi z tej stacji, a druga połowa publicznie jej nie popiera Ida Nowakowska ceni sobie pracę w telewizji polskiej. Niedawno wyszło na jaw, że prezenterka i tancerka jest w stanie błogosławionym. Ciąże ogłosiła w programie śniadaniowym TVP, sama zainteresowana mówi, że to stacja wpadła na ten pomysł. Ida podkreśla, że produkcja programów w których bierze udział bardzo się o nią troszczy, a ona sama nie mogłaby trafić do lepszej stacji.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy