piątek, 19 luty 2021 18:54

Ida Nowakowska jest pod wrażeniem pracy w TVP

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Ida Nowakowska TVP Ida Nowakowska TVP fot:instagram.com/idanowakowska_fp

Ida Nowakowska ostatnio udzieliła wywiadu faktowi. Opowiedziała w nim o macierzyństwie oraz swojej pracy w telewizji polskiej.

 

Kim jest Ida Nowakowska?

Ida zasłynęła w pierwszej edycji programu telewizyjnym You Can Dance. Nowakowska miała wtedy zaledwie 16 lat, mimo tego, że nie udało jej się wygrać programu to zaszła bardzo daleko, bo do ćwierćfinału. Tancerka po latach powróciła do telewizji, ale tym razem jako jurorka w programie w którym zaczynała, czyli w You Can Dance. Kilka miesięcy po tym, przeszła do konkurencyjnej stacji - TVP. Jej decyzji nie pochwalali tacy koledzy z byłej pracy jak Michał Piróg czy Kinga Rusin.

Jej praca w telewizji polskiej

Współpracę z TVP nawiązała w 2018 roku, zaczynając od współprowadzenia programu Bake Off Junior. Od 2019 roku jest prowadzącą programu Pytanie na śniadanie oraz muzycznego talent show Voice Kids. Współprowadziła również Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci w 2019 i 2020 roku. W poprzednim roku została prowadzącą programu Ameryka da się lubić, a od bieżącego roku będzie prowadzącą nowej stacji telewizji polskiej - TVP Kobieta.

Ida chwali sobie pracę w TVP

Mimo tego, że połowa gwiazd odchodzi z tej stacji, a druga połowa publicznie jej nie popiera Ida Nowakowska ceni sobie pracę w telewizji polskiej. Niedawno wyszło na jaw, że prezenterka i tancerka jest w stanie błogosławionym. Ciąże ogłosiła w programie śniadaniowym TVP, sama zainteresowana mówi, że to stacja wpadła na ten pomysł. Ida podkreśla, że produkcja programów w których bierze udział bardzo się o nią troszczy, a ona sama nie mogłaby trafić do lepszej stacji.

 • Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!
  Drama pomiędzy Olą Żuraw, a Małgorzatą Rozenek. Poszło o ciuchy!

  Na instastory obu kobiet płonie, wszystko poszło o marki odzieżowe, których właścicielami są Ola Żuraw-LaGrue i Małgorzata Rozenek-MsDrama. Pierwsza swoją markę miała Ola Żuraw, to właśnie ona ma pretensje do Rozenek o to, że jej wspólnik okazał się też wspólnikiem drugiej.

  Written on piątek, 26 luty 2021 18:01
 • Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film
  Asystent Lady Gagi postrzelony, a jej 2 psy porwane! Film

  Przedwczoraj w wieczornych godzinach gdy jeden z pracowników artystki wyprowadzał jej psy, został brutalnie zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Bandyci próbowali porwać wszystkie, trzy buldogi ale na szczęście jednemu z nich udało się uciec. Asystent piosenkarki dostał aż cztery strzały w klatkę piersiową. Na ten moment nie wiadomo w jakim jest stanie, ale z zeznań naocznych świadków możemy się dowiedzieć, że gdy przyjechali medycy był przytomny i rozmawiał z nimi.

  Written on piątek, 26 luty 2021 17:47
 • Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!
  Krzysztof Skiba - jest go 30 kg mniej!

  Krzysztof Skiba to kontrowersyjny wokalista grupy „Big Cyc”. Grupa przeżywała lata swojej świetności w latach 90tych. Ich utwory gościły na dyskotekach w całym kraju. Najbardziej znane przeboje to np. „Makumba”, „Ballada o smutnym skinie” czy „Rudy się żeni”. Wszystkie tekstu posiadały specyficzny rodzaj ironii, dzięki czemu tak chętnie były słuchane przez ówczesną młodzież

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:56
 • Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny
  Drew Barrymore: wysłano mnie na oddział psychiatryczny

  Drew Barrymore, to aktorka, której trudno nie kojarzyć. Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywod. Przez długie lata jej kariera nabierała rozpędu, ale nigdy nie zahamowała. Drew nadal grywa w kinowych przebojach. Aktorkę między innymi można zobaczyć w filmach „50 pierwszych randek”, „Aniołki Charliego” czy „E.T”.

  Written on czwartek, 25 luty 2021 17:34
 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03