Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 04 luty 2021 18:30

"Dance, Dance, Dance" i nowe gwiazdy wracają do TVP

"Dance, Dance, Dance" w TVP "Dance, Dance, Dance" w TVP

Formaty programów rozrywkowych są coraz bardziej popularne i rozchwytywane, na szczęście w Polsce mamy wielu aspirujących celebrytów, którzy chętnie zgłaszają się do udziału w tych programach. Po raz trzeci na ekranach programu TVP widzowie będą mogli obejrzeć program „Dance, Dance, Dance”. Format ten cieszy się niesłabnąca popularnością i sympatią widzów.

Chętnych do udziału w nowej edycji zatem nie trzeba było długo szukać. W programie udział weźmie 6 par, które będą ze sobą konkurować. Udział w tej edycji potwierdziła już oficjalnie Roksana Węgiel- 16 letnia zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. Niewątpliwie będzie gwiazdą tego wydania, jest rozchwytywana przez różne stacje. Wystąpi w parze ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak.

Znane twarze w programie TVP

Jej największym przeciwnikiem może okazać się Damian Kordas, który wziął udział w wielu programach rozrywkowych, w tym także w programie tanecznym Taniec z Gwiazdami. Tym razem dotrzymywać kroku będzie mu Ola Nowak. Dodatkowo w najnowszym sezonie zobaczymy parę z show Rolnik szuka żony- Pawła Bodziannego i Martę Paszkin, Stanisława Karpiela-Bułeckę z Anną Matysiak oraz znanych ze śniadaniówki Małgorzatę Opczowską i Roberta El Gendy. Ostatnią parą, którą już niedługo obejrzymy na szklanym ekranie będzie Olga Łasak i Paweł Cieplak z Kabaretu Czesuaf. Zapowiada się wyjątkowa rywalizacja!

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy