czwartek, 04 luty 2021 19:35

Z kim był związany Radosław Majdan?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Związki Radosława Majdana Związki Radosława Majdana fot: instagram.com/r_majdan

Jak wiemy Radosław Majdan obecnie związany jest z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która to niedawno urodziła mu syna Henia. Wcześniej przez kilka lat był mężem Dody – Doroty Rabczewskiej, z którą to rozwiódł się w 2008 r. po 3 latach małżeństwa. Niewielu z nas wie, że Doda nie była jego pierwszą żoną a drugą.

W 1998 r. czyli 23 lata temu ożenił się z Sylwią Koperkiewicz. Po kilku latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść. Z żadną z poprzednich partnerek Radosław Majdan nie miał dzieci. Głośno było również o jego romansie z Agnieszką Orzechowską, ale znajomość ta nie trwała zbyt długo. Jednak podczas jednej z rozmów z ,,Faktem’’ Pani Agnieszka powiedziała, że Radosław bardzo szybko zmienia sobie partnerki. Portale plotkarskie pisały również o jego zażyłej relacji z Izabelą Janachowską, która to była jego partnerką taneczną w tanecznym reality show Taniec z Gwiazdami. Jednak ani Radosław Majdan ani Izabela Janachowska tych informacji nigdy nie potwierdzili. Mówi się, że Radosław Majdan spotykał się również z aktorką Anną Prus, z którą to pojawiał się na imprezach branżowych i wspólnie pozowali fotoreporterom do zdjęć, trzymając się za ręce.
Taka to historia dla zainteresowanych. Najważniejsze, że Radosław znalazł swoje miejsce na ziemi i jest szczęśliwym mężem i ojcem.

 

 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03
 • Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą
  Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą

  Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, są osobami medialnymi i znanymi niemalże na całym świecie. O ich życiu rozpisują się media, nic więc dziwnego, że możemy śledzić prawie każdy ich krok, poznać każdą wpadkę. Okazuje się jednak, że nawet tak rozpoznawalne rodziny posiadają swoje sekrety. Niewiele kto wie, że książę William i książę Harry mają przyrodnią siostrę. Jak do tego doszło?

  Written on środa, 24 luty 2021 17:43
 • Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji
  Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji

  W dniu 23 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. W tym dniu warto spojrzeć na swoich bliskich i osoby zmagające się z problemami psychicznymi, których z roku na rok przybywa. To także czas, który uświadamia nam, że powinniśmy pochylić się nad problemami innych i okazać wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują.

  Written on środa, 24 luty 2021 11:07
 • Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu
  Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

  Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:19
 • Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film
  Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

  Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 18:20