Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 22 luty 2021 18:20

Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

Małgorzata Rozenek w filmie "Miłość, seks & pandemia" Małgorzata Rozenek w filmie "Miłość, seks & pandemia" fot: youtube.com

Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

 

Odważne sceny erotyczne w filmie Vegi

Chociaż na chwilę obecną nie znamy daty premiery ani szczegółów filmu Patryka Vegi, to wiadomo, że w scenariuszu pojawiają się dość odważne sceny. Małgorzata Rozenek, mimo iż nie posiada doświadczenia aktorskiego, to dostała dość rozbudowaną rolę w filmie. Po zwiastunach można wywnioskować, że film nie jest pozbawiony erotyzmu. Jak z takimi scenami radzi sobie Małgorzata i jej mąż?

Zobacz co Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała w wywiadzie z Party

Zazdrość czy tolerancja?

Małgorzata Rozenek, mimo że nie jest doświadczoną aktorką, to bardzo szybko wczuła się w nową rolę. Przy jej boku zagrał przystojny Wojtek Sikora. Sama Rozenek chwali swojego partnera twierdząc „jest bardzo przystojnym i sympatycznym mężczyzną, takim, z którym »chciałabyś znaleźć się na bezludnej wyspie«. Małgorzata podkreśla jednak, że w jej życiu jest i będzie tylko jeden mężczyzna - Radosław Majdan. Zatem jej ukochany nie musi być zazdrosny o swoją żonę. Sam podkreśla fakt, że brał udział w wyborze filmowego partnera dla Małgorzaty. Oczywiście to reżyser miał ostateczne słowo, jednak zdanie Małgorzaty było brane pod uwagę. Ważne było samopoczucie Rozenek podczas udziału w filmie, tak więc osoba, która z nią będzie grała w duecie, musi być akceptowana przez Małgorzatę. Dodatkowo Radosław Majdan podkreślił, że bezwzględnie ufa swojej żonie i nie widzi powodów do zazdrości.

Newsy o celebrytach. Życie gwiazd. Plotki z kraju i ze świata

HOT NEWS - celebryci i gwiazdy