poniedziałek, 22 luty 2021 18:20

Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Małgorzata Rozenek w filmie "Miłość, seks & pandemia" Małgorzata Rozenek w filmie "Miłość, seks & pandemia" fot: youtube.com

Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

 

Odważne sceny erotyczne w filmie Vegi

Chociaż na chwilę obecną nie znamy daty premiery ani szczegółów filmu Patryka Vegi, to wiadomo, że w scenariuszu pojawiają się dość odważne sceny. Małgorzata Rozenek, mimo iż nie posiada doświadczenia aktorskiego, to dostała dość rozbudowaną rolę w filmie. Po zwiastunach można wywnioskować, że film nie jest pozbawiony erotyzmu. Jak z takimi scenami radzi sobie Małgorzata i jej mąż?

Zobacz co Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała w wywiadzie z Party

Zazdrość czy tolerancja?

Małgorzata Rozenek, mimo że nie jest doświadczoną aktorką, to bardzo szybko wczuła się w nową rolę. Przy jej boku zagrał przystojny Wojtek Sikora. Sama Rozenek chwali swojego partnera twierdząc „jest bardzo przystojnym i sympatycznym mężczyzną, takim, z którym »chciałabyś znaleźć się na bezludnej wyspie«. Małgorzata podkreśla jednak, że w jej życiu jest i będzie tylko jeden mężczyzna - Radosław Majdan. Zatem jej ukochany nie musi być zazdrosny o swoją żonę. Sam podkreśla fakt, że brał udział w wyborze filmowego partnera dla Małgorzaty. Oczywiście to reżyser miał ostateczne słowo, jednak zdanie Małgorzaty było brane pod uwagę. Ważne było samopoczucie Rozenek podczas udziału w filmie, tak więc osoba, która z nią będzie grała w duecie, musi być akceptowana przez Małgorzatę. Dodatkowo Radosław Majdan podkreślił, że bezwzględnie ufa swojej żonie i nie widzi powodów do zazdrości.

 • Anna Wędzikowska chorowała na depresję
  Anna Wędzikowska chorowała na depresję

  Coraz więcej celebrytów przyznaje się otwarcie do depresji. Zaskakująca może okazać się skala problemu, szczególnie jeśli spojrzymy na liczbę znanych osób zmagających się z tą chorobą. Można pomyśleć - „Mają wszystko”, a jednak depresja nie wybiera ofiary- nie patrzy na sławę czy pieniądze.

  Written on środa, 24 luty 2021 18:03
 • Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą
  Konflikt księcia Williama z przyrodnią siostrą

  Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, są osobami medialnymi i znanymi niemalże na całym świecie. O ich życiu rozpisują się media, nic więc dziwnego, że możemy śledzić prawie każdy ich krok, poznać każdą wpadkę. Okazuje się jednak, że nawet tak rozpoznawalne rodziny posiadają swoje sekrety. Niewiele kto wie, że książę William i książę Harry mają przyrodnią siostrę. Jak do tego doszło?

  Written on środa, 24 luty 2021 17:43
 • Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji
  Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat depresji

  W dniu 23 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. W tym dniu warto spojrzeć na swoich bliskich i osoby zmagające się z problemami psychicznymi, których z roku na rok przybywa. To także czas, który uświadamia nam, że powinniśmy pochylić się nad problemami innych i okazać wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują.

  Written on środa, 24 luty 2021 11:07
 • Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu
  Królowa Elżbieta utarła nosa Meghan i Harremu

  Ostatnio pisaliśmy, o wywiadzie Harry’ego i Meghan Markle. Wywiad zaplanowany jest na 7 marca w stacji CBS. To Oprah Winfrey we własnej osoby ma go poprowadzić! Przypominamy, że dziennikarka słynie ze swej dociekliwości oraz bezpośredniości. Cała rodzina królewska drży na myśl, co księżna i książę Sussex wyjawia na ich temat.

  Written on wtorek, 23 luty 2021 17:19
 • Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film
  Odważna rola Małgorzaty Rozenek. Film

  Małgorzata Rozenek znana jako perfekcyjna pani domu, a także partnerka życiowa Radosława Majdana wkracza w nową rolę. Obecnie rozpoczyna swoją karierę aktorską, w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

  Written on poniedziałek, 22 luty 2021 18:20