Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 23 styczeń 2023 11:02

USA: Próba porwania przez okienko w restauracji - zobacz film!

USA: Próba porwania przez okienko w restauracji USA: Próba porwania przez okienko w restauracji pixabay

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 16 stycznia nad ranem w okolicach Seattle. Pracownica kawiarni podając gotówkę klientowi wychyliła się przez okno drive-thru, a wtedy kierowca chwycił ją za rękę próbując wciągnąć do samochodu.

 

Na czym polegała próba porwania w USA?

Lokalna policja donosi, że porywacz starannie wybrał ofiarę i czas porwania. Wykorzystał moment, że kobieta była sama w kawiarni, dodatkowo było ciemno i na ulicach znajdowało się mało samochodów. Mężczyzna miał przygotowaną opaskę zaciskową, którą planował założyć jej na głowę. Potencjalna ofiara porwania była o 100 kg lżejsza od porywacza, co miało ułatwić sprawę.

Jak skończyła się próba porwania?

Poniższy filmik z kamery znajdującej się przy okienku kawiarni został opublikowany w mediach społecznościowych. Szczęśliwie, kobieta dała radę wyrwać rękę i uwolnić się od porywacza, wtedy odjechał. Wieczorem tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez policję i postawiono mu zarzuty usiłowania porwania drugiego stopnia.

Artykuły powiązane