Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 23 styczeń 2023 11:02

USA: Próba porwania przez okienko w restauracji - zobacz film!

USA: Próba porwania przez okienko w restauracji USA: Próba porwania przez okienko w restauracji pixabay

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 16 stycznia nad ranem w okolicach Seattle. Pracownica kawiarni podając gotówkę klientowi wychyliła się przez okno drive-thru, a wtedy kierowca chwycił ją za rękę próbując wciągnąć do samochodu.

 

Na czym polegała próba porwania w USA?

Lokalna policja donosi, że porywacz starannie wybrał ofiarę i czas porwania. Wykorzystał moment, że kobieta była sama w kawiarni, dodatkowo było ciemno i na ulicach znajdowało się mało samochodów. Mężczyzna miał przygotowaną opaskę zaciskową, którą planował założyć jej na głowę. Potencjalna ofiara porwania była o 100 kg lżejsza od porywacza, co miało ułatwić sprawę.

Jak skończyła się próba porwania?

Poniższy filmik z kamery znajdującej się przy okienku kawiarni został opublikowany w mediach społecznościowych. Szczęśliwie, kobieta dała radę wyrwać rękę i uwolnić się od porywacza, wtedy odjechał. Wieczorem tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez policję i postawiono mu zarzuty usiłowania porwania drugiego stopnia.

Artykuły powiązane

 • USA, Nowy Jork: Wypadek autokaru z członkami szkolnej orkiestry USA, Nowy Jork: Wypadek autokaru z członkami szkolnej orkiestry

  W hrabstwie Orange w stanie Nowy Jork doszło do wypadku. Autokar wiozący członków licealnej orkiestry i ich opiekunów rozbił się, prawdopodobnie z powodu awarii przedniego koła. Dwie osoby zginęły, a 40 zostało rannych. Pięcioro uczniów jest stanie ciężkim. Do incydentu doszło ok 13 czasu lokalnego w czwartek.

 • USA, Jonesboro: Pies policyjny Waro zginął na służbie USA, Jonesboro: Pies policyjny Waro zginął na służbie

  Funkcjonariusz K9 o imieniu Waro zginął na służbie podczas strzelaniny. Dwuletni owczarek niemiecki został dwukrotnie postrzelony w plecy podczas poszukiwania 17-letniego Stephona Forda, który uciekał przed policją. Ford po zastrzeleniu Waro próbował strzelać do policjantów i został przez nich zastrzelony. W tej sprawie prowadzone jest dochodzenie.

 • USA, Atlanta: 11 osób w szpitalu po silnych turbulencjach w samolocie Delta Airlines USA, Atlanta: 11 osób w szpitalu po silnych turbulencjach w samolocie Delta Airlines

  We wtorek samolot linii Delta Airlines lecący z Mediolanu do Atlanty doświadczył silnych turbulencji. 151 pasażerów i 14 członków załogi znajdowało się na pokładzie samolotu. 11 z nich wymagało pomocy medycznej i zostało przewiezionych do szpitala. Na szczęście pilotowi  udało się bezpiecznie wylądować. O incydencie poinformował media rzecznik Delta Airlines.

 • USA, Connecticut: Student zastrzelony, bo pomylił domy? USA, Connecticut: Student zastrzelony, bo pomylił domy?

  Student uczący się na Uniwersytecie Karoliny Południowej i pochodzący z Connecticut został zastrzelony prawdopodobnie przez swojego sąsiada. Wracając w nocy do domu, 20-letni Nicholas Anthony Donofrio pomylił budynki i zaczął otwierać nie swoje drzwi. Niestety pomoc nadeszła za późno i chłopak umarł. Być może jego śmierć jest tylko wynikiem potwornej pomyłki.

 • USA, Floryda: Strzelec zabił 3 osoby ze względu na ich kolor skóry? USA, Floryda: Strzelec zabił 3 osoby ze względu na ich kolor skóry?

  Do wstrząsającej sytuacji doszło w sklepie Dollar General w Jacksonville na Florydzie. W sobotę napastnik z karabinem szturmowym ze swastyką otworzył w sklepie ogień i zabił 3 czarnoskóre osoby. Teraz prowadzone jest federalne śledztwo w sprawie przestępstwa z nienawiści. Lokalna społeczność jest zszokowana.

load more hold SHIFT key to load all load all