Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 19 listopad 2020 20:03

Lockdown to szansa na rozwijanie naszych zdolności?

Lockdown Lockdown

Dla wielu osób Lockdown spowodowany pandemią koronawirusa jest czymś bardzo niekomfortowym, gdyż ciągłe siedzenie w domu potrafi doprowadzić do szału. Nie jest tak jednak, kiedy mamy czym zająć głowę podczas takiego wolnego czasu. W całej Irlandii odradza się właśnie idea DIY, czyli Do It Yourself, ponieważ dystans społeczny i przestrzeganie zasad izolacji społecznej sprawiają, że w końcu mamy czas rozwijać swoje zdolności i umiejętności.

 

Które umiejętności i zdolności najlepiej rozwijać podczas lockdownu?

Lockdown jest szczególnie dotkliwy dla wszystkich ekstrawertyków, dlatego też czas odosobnienia i dystansu społecznego warto przeznaczyć na coś pożytecznego. Jeśli chodzi o rozwijanie umiejętności, to dzięki internetowi możliwe uczenie się gotowania, szycia, dziergania na drutach, czy sadzenia roślin. Idea DIY pozwala oderwać myśli od tego, że przymusowo siedzimy w domach, dlatego takie domowe „Zrób To Sam” nie tylko doskonale rozwija pod względem intelektualnym, ale pozwala także zachować dobre zdrowie psychiczne, które w czasach pandemii jest szczególnie potrzebne.

load more hold SHIFT key to load all load all