Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
sobota, 14 listopad 2020 19:56

Lonley Planet ogłasza najlepsze miejsce do odwiedzenia w 2021 roku!

Lonely Planet Irlandia Lonely Planet Irlandia

Irlandia jest jednym z europejskich krajów, które turyści odwiedzają najchętniej. „Wiecznie Zielona Wyspa”, jak niektórzy nazywają Irlandię, posiada niezwykle atrakcyjne krajobrazy, a także liczne zabytki historyczne. Dostrzegają to nie tylko turyści, ale także twórcy tak poczytnych i popularnych przewodników turystycznych, jak Lonley Planet. Co sprawiło, że The Burren EcoTurism Netowork znalazło się w znanym przewodniku turystycznym?

 

Burren, czyli miejsce, które trzeba odwiedzić w 2021 roku!

Lonley Planet ogłosiło, że w przewodniku na 2021 rok znajdą się miejsca, projekty i społeczności, które wyznaczają nowe trendy w turystyce i stale ją transformują. Wśród różnych miejsc i projektów wyróżnione zostało The Burren EcoTurism Network, ponieważ według Lonley Planet jest to przykład imponującej współpracy ponad 60 lokalnych przedsiębiorstw, które wspólnie zmieniły Irlandzkie Burren i Geopark Clifs of Moher w miejsce, które jest liderem w zrównoważonym rozwoju turystyki.
Nie da się ukryć, że zarówno Burren, jak i cały powstały wokół niego projekt będzie cieszył się w 2021 roku niezwykle dużym zainteresowaniem turystycznym.

load more hold SHIFT key to load all load all