Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 29 sierpień 2022 13:50

Irlandia: Koszmar rodziny z Dublina - złodziej ukradł samochód z niemowlęciem w środku!

Porwanie auta z dzieckiem Irlandia Porwanie auta z dzieckiem Irlandia fot: pixabay

Do szokujących wydarzeń doszło w niedzielny poranek 21 sierpnia, jednakże sprawa ujrzała światło dzienne dopiero dzisiaj. Złodziej porwał sprzed domu samochód, jednakże okazało się, że w środku przebywało dwoje dzieci. Starsze dziecko zdołało wyswobodzić się z pasów i wyskoczyć z samochodu zanim ruszył, jednakże w aucie nadal pozostał dziesięciomiesięczne niemowlę.

 

Niemowlę pozostawione przy drodze Faussagh Road

Kiedy rodzina zorientowała się, co się dzieje, natychmiast wpadli w panikę. Starali się biec za samochodem, jednakże bezskutecznie, ponieważ auto wyraźnie przyspieszyło. Złodziej musiał zorientować się, że wiezie ze sobą niemowlę. Sytuacja mogła skończyć się tragicznie, jednakże rodzice nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy znaleźli swojego małego chłopca pozostawionego samego przy drodze Faussagh Road.

Złodziej samochodu nie został odnaleziony

Okazało się, że złodziej postanowił wysadzić dziecko w bezpiecznym miejscu. Nie zmienia to faktu, że przez kilka chwil rodzeństwo było wystawione na śmiertelne niebezpieczeństwo. Na ten moment policja nie odnalazła skradzionego samochodu i nie zidentyfikowała złodzieja. Rodzina, jednakże najbardziej cieszy się z tego, że znów jest w komplecie i nikomu nie stała się krzywda. W tym miejscu zdecydowanie pasuje nasze polskie powiedzenie „szczęście w nieszczęściu”.

load more hold SHIFT key to load all load all