Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
czwartek, 14 wrzesień 2023 13:36

Hiszpania: Dziennikarka molestowana podczas transmisji na żywo!

Isa Balado molestowana Isa Balado molestowana fot. pixabay

Isa Balado, hiszpańska dziennikarka, podczas jednej z transmisji w telewizji została napastowana przez nieznajomego mężczyznę. Policja zadecydowała o aresztowaniu napastnika. Nacho Abad, inny dziennikarz, który przebywał wtedy w studiu i prowadził program natychmiast zareagował i kazał kamerzyście pokazać twarz atakującego.

 

Isa Balado molestowana na ulicy

Isa Balado, która pracuje dla hiszpańskiej telewizji, nagrywała materiał na temat napadu w Madrycie. W pewnym momencie podszedł do niej obcy mężczyzna, który dotknął jej pośladków bez zgody dziennikarki. Kobieta próbowała kontynuować, ale prowadzący program, dziennikarz Nacho Abad przerwał jej mówiąc “„Isa, wybacz, że ci przeszkadzam... ale czy on właśnie dotknął twoich pośladków?”. Gdy dziennikarka potwierdziła, że padła ofiarą niechcianego dotyku, prowadzący kazał pokazać twarz napastnika. Isa zwróciła uwagę napastującemu ją mężczyźnie, który wciąż stał obok niej i śmiał się, ale ten zlekceważył sprawę.

Szokująca sytuacja w Madrycie

Napastnik zlekceważył słowa dziennikarki, a gdy odwrócił się, by odejść pogłaskał Isę Balado po głowie. Kilka godzin później policja zatrzymała napastnika pod zarzutem molestowania seksualnego. Mediaset Espana, właściciel kanału informacyjnego oświadczył na Twitterze, że sytuacja, która spotkała dziennikarkę była niewybaczalna i zupełnie niewłaściwa. Wydawca obiecał też, że otoczy Isę Balado pełną opieką. Do tego incydentu odniosła się hiszpańska minister pracy Yolanda Díaz, która dodała, że nikt kto dopuszcza się takich czynów nie powinien zostać bezkarny.

Źródło: BBC, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Hiszpania, Murcja: Śmiertelny pożar w klubie La Fonda Hiszpania, Murcja: Śmiertelny pożar w klubie La Fonda

  Lokalne media informują, że w klubie nocnym Fonda Milagros, który szerzej znany jest pod nazwą La Fonda, wybuchł pożar. 13 osób poniosło śmierć, gdy ogień rozprzestrzenił się na trzy kolejne kluby.  Nie wiadomo na razie, czy 13 osób to ostateczna liczba ofiar pożaru. Ratownicy wciąż sprawdzają pogorzelisko.

 • Hiszpania: 24 -latka ujawnia, że wychowała się w lesie! Hiszpania: 24 -latka ujawnia, że wychowała się w lesie!

  Według doniesień hiszpańskich mediów, dorosłe rodzeństwo było przez całe życie przetrzymywane w małym domu w lesie w prowincji Girona w Katalonii. Dziennik "El Punt Avui" i telewizja SIC, informują, że dochodzenie jest prowadzone w sprawie rodziców rodzeństwa.

 • Gerard Pique: Nowa partnerka piłkarza trafiła do szpitala z atakiem paniki! Gerard Pique: Nowa partnerka piłkarza trafiła do szpitala z atakiem paniki!

  Clara Chía Martí, nowa partnerka Gerarda Pique trafiła do szpitala mając problemy z oddychaniem podczas ataku paniki.

 • Europa: „Super-kartel” rozbity - skonfiskowano 30 ton kokainy! Europa: „Super-kartel” rozbity - skonfiskowano 30 ton kokainy!

  Połączone siły policji z sześciu krajów rozbiły „super-kartel” narkotykowy, który odpowiedzialny był za ponad jedną trzecią kokainy w Europie. Te sensacyjne informacje zostały podane przez agencję Unii Europejskiej do spraw policji Europol. W trakcie samego dochodzenia aresztowano 49 podejrzanych osób, zaś cała akcja była zwieńczeniem równoległych dochodzeń prowadzonych przez Francję, Hiszpanię, Holandię, Belgię i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Co więcej, w rozbiciu „super-kartelu” pomogły także Stany Zjednoczone. 

 • Hiszpania: Rząd chce przyłączenia Ceuty do strefy Schengen Hiszpania: Rząd chce przyłączenia Ceuty do strefy Schengen

  Od wielu tygodni z Hiszpanii docierają informację o coraz większej ilości nielegalnych imigrantów, szturmujących granice Ceuty. Nie dość, że imigranci przybywają tysiącami, to jeszcze dochodzi do starć z hiszpańskimi żandarmami. Ta sytuacja poważnie niepokoi Hiszpański rząd. Dlatego rozważa on przyłączenie enklaw Ceuty i Melilli do Strefy Schengen. Tym fakcie poinformowała we wtorek szefowa dyplomacji tego kraju Arancha Gonzalez Laya.

load more hold SHIFT key to load all load all