czwartek, 14 wrzesień 2023 13:36

Hiszpania: Dziennikarka molestowana podczas transmisji na żywo!

Isa Balado molestowana Isa Balado molestowana fot. pixabay

Isa Balado, hiszpańska dziennikarka, podczas jednej z transmisji w telewizji została napastowana przez nieznajomego mężczyznę. Policja zadecydowała o aresztowaniu napastnika. Nacho Abad, inny dziennikarz, który przebywał wtedy w studiu i prowadził program natychmiast zareagował i kazał kamerzyście pokazać twarz atakującego.

 

Isa Balado molestowana na ulicy

Isa Balado, która pracuje dla hiszpańskiej telewizji, nagrywała materiał na temat napadu w Madrycie. W pewnym momencie podszedł do niej obcy mężczyzna, który dotknął jej pośladków bez zgody dziennikarki. Kobieta próbowała kontynuować, ale prowadzący program, dziennikarz Nacho Abad przerwał jej mówiąc “„Isa, wybacz, że ci przeszkadzam... ale czy on właśnie dotknął twoich pośladków?”. Gdy dziennikarka potwierdziła, że padła ofiarą niechcianego dotyku, prowadzący kazał pokazać twarz napastnika. Isa zwróciła uwagę napastującemu ją mężczyźnie, który wciąż stał obok niej i śmiał się, ale ten zlekceważył sprawę.

Szokująca sytuacja w Madrycie

Napastnik zlekceważył słowa dziennikarki, a gdy odwrócił się, by odejść pogłaskał Isę Balado po głowie. Kilka godzin później policja zatrzymała napastnika pod zarzutem molestowania seksualnego. Mediaset Espana, właściciel kanału informacyjnego oświadczył na Twitterze, że sytuacja, która spotkała dziennikarkę była niewybaczalna i zupełnie niewłaściwa. Wydawca obiecał też, że otoczy Isę Balado pełną opieką. Do tego incydentu odniosła się hiszpańska minister pracy Yolanda Díaz, która dodała, że nikt kto dopuszcza się takich czynów nie powinien zostać bezkarny.

Źródło: BBC, Twitter, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Bliski Wschód: Norwegia, Hiszpania i Irlandia uznają Palestynę jako niepodległe państwo! Bliski Wschód: Norwegia, Hiszpania i Irlandia uznają Palestynę jako niepodległe państwo!

  Dziś w środę 22 maja ogłoszono, że Norwegia, Hiszpania i Irlandia dołączą do listy krajów (*) uznających Państwo Palestyna, podnosząc liczbę takich państw do 143 na całym świecie. Ta decyzja wywołała natychmiastową reakcję ze strony Izraela.

 • Portugalia, Hiszpania: Niebieska kula ognia nad Europą Portugalia, Hiszpania: Niebieska kula ognia nad Europą

  Sobota wieczór przyniosła mieszkańcom Portugalii i Hiszpanii niezapomniane widoki. Na niebie pojawiła się neonowo-niebieska kula ognia, która na krótki czas przemieniła noc w dzień. To niezwykłe zjawisko, choć trwało zaledwie siedem sekund, zostało uwiecznione na licznych nagraniach, które szybko zdobyły popularność w mediach społecznościowych.

 • Hiszpania: Kiedy Sagrada Familia wreszcie zostanie ukończona? Hiszpania: Kiedy Sagrada Familia wreszcie zostanie ukończona?

  Po latach oczekiwań i nieustannych prac, słynna Sagrada Familia w Barcelonie, będąca nie tylko symbolem miasta, ale i jednym z najbardziej rozpoznawalnych kościołów na świecie, ma w końcu doczekać się zakończenia budowy. Rozpoczęta w 1882 roku przez katalońskiego architekta Antoniego Gaudíego, ta monumentalna bazylika zaliczona do listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, przyciąga uwagę zarówno turystów, jak i ekspertów z całego globu. Prezes organizacji odpowiedzialnej za prace, Esteve Camps, potwierdził, że dzięki zgromadzonym środkom finansowym oraz materiałom budowlanym, Sagrada Familia zostanie ukończona w 2026 roku, czyli dokładnie w stulecie śmierci Gaudiego.

 • Hiszpania: 4 ofiary śmiertelne pożaru apartamentowca Hiszpania: 4 ofiary śmiertelne pożaru apartamentowca

  W hiszpańskim mieście Walencja wydarzyła się tragedia, która wstrząsnęła społecznością. W wyniku potężnego pożaru, który w czwartek strawił apartamentowiec, co najmniej cztery osoby zginęły, a 14 pozostaje zaginionych. Pożar wybuchł w dzielnicy Campanar, wywołując paniczną sytuację.

 • Hiszpania: 14-latek zmarł po zażyciu nowego narkotyku Hiszpania: 14-latek zmarł po zażyciu nowego narkotyku

  Hiszpańska policja bada tragiczny przypadek śmierci 14-letniego chłopca o imieniu Ryan, który zmarł po tym, jak zasłabł przy wyjściu ze stacji metra w Madrycie. Rodzina nastolatka sugeruje, że mógł on być ofiarą żartu, w wyniku którego dosypano mu tusi do napoju, narkotyku znanego również jako "różowa kokaina".

load more hold SHIFT key to load all load all