czwartek, 09 marzec 2023 17:34

Francja, Biarritz: Mąż zatańczył przed trumną zmarłej żony - wzruszające pożegnanie

Mąż zatańczył przed trumną żony - Biarritz Mąż zatańczył przed trumną żony - Biarritz fot: Twitter

We francuskim Biarritz odbył się pogrzeb nauczycielki francuskiego, która została zamordowana przez swojego 16-letniego ucznia. Na twitterowym kanale telewizji „France 3 Aquitaine” opublikowano nagranie z ceremonii pogrzebowej, które szczególnie mocno zwraca uwagę. Partner tragicznie zmarłej kobiety postanowił pożegnać ukochaną tańcem do piosenki „L-O-V-E” wykonywanym przed jej trumną. 

 

Nauczycielka została zamordowana przez jej ucznia

Ceremonia pogrzebowa 54-letniej zamordowanej kobiety odbyła się w kościele Sainte Eugeine w Biarritz. Pogrzeb ten obserwowany był przez światowe media, ponieważ dotyczył głośnej sprawy zabójstwa nauczycielki hiszpańskiego, przez jej 16-letniego ucznia. Młody chłopak zadał kobiecie kilkanaście uderzeń nożem i tłumaczył się policji, że to głosy w głowie kazały mu to zrobić. 

Mężczyzna zatańczył na pogrzebie żony - mamy wideo

Dziewięć dni po tej tragedii odbył się pogrzeb kobiety. Podczas tej ceremonii partner 53-latki zaczął tańczyć przed trumną do ich ulubionej piosenki „L-O-V-E”. Mężczyzna chciał w ten sposób ostatni raz pożegnać miłość swojego życia. Jego gest okazał się tak wzruszający, że wielu żałobników do niego dołączyło i razem żegnało zmarłą kobietę w ten sposób. 

Nagranie zostało wyświetlone już ponad 15 mln razy.

Oryginalny utwór L-O-V-E Franka Sinatry

Źródło:Twitter France 3 Aquitaine, Youtube, Trybuna Polska

Artykuły powiązane

 • Igrzyska Olimpijskie: Kontrowersje wokół przesiedleń bezdomnych w Paryżu Igrzyska Olimpijskie: Kontrowersje wokół przesiedleń bezdomnych w Paryżu

  Paryż, znany ze swojej architektury, historii i kultury, stoi przed wyzwaniem związanym z nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi. W ramach przygotowań do tego międzynarodowego wydarzenia, francuska stolica podjęła kontrowersyjną decyzję o przesiedleniu bezdomnych, głównie imigrantów, z terenów miejskich do innych miast Francji. Ta decyzja, mająca na celu "oczyszczenie" miasta przed oczami całego świata, wywołała falę krytyki i sprzeciwu.

 • Francja: Prawo do aborcji zostanie zapisane w konstytucji? Francja: Prawo do aborcji zostanie zapisane w konstytucji?

  Francja zbliża się do historycznej zmiany w swojej konstytucji, która zapewniłaby trwałe prawo do aborcji. W środę francuscy senatorowie poparli tę zmianę większością głosów, przynosząc kraj o krok bliżej wprowadzenia tej istotnej poprawki. Decyzję poparło 267 senatorów, podczas gdy przeciw było 50. Teraz propozycja poprawki do konstytucji trafi przed ostateczny test na wspólnym kongresie parlamentu, który zbierze się w przyszły poniedziałek. Konieczne będzie uzyskanie poparcia co najmniej trzech piątych prawodawców, aby propozycja mogła przejść.

 • Francja: Na dworcu skradziono pendrive z planami bezpieczeństwa Francja: Na dworcu skradziono pendrive z planami bezpieczeństwa

  Niepokojące doniesienia docierają z Paryża, gdzie na dworcu Gare du Nord doszło do kradzieży komputera i pamięci USB zawierających poufne informacje na temat planów bezpieczeństwa dotyczących nadchodzących igrzysk olimpijskich. Incydent ten wywołał obawy dotyczące bezpieczeństwa imprezy, która ma rozpocząć się w lipcu tego roku.

 • Francja, Paryż: Atak nożownika na dworcu Gare de Lyon Francja, Paryż: Atak nożownika na dworcu Gare de Lyon

  W sobotę rano na dworcu kolejowym Gare de Lyon w Paryżu doszło do przerażającego zdarzenia. Około godziny 8:00 nieznany mężczyzna zaatakował nożem, raniąc trzy osoby. Stacja ta obsługuje zarówno pociągi krajowe, jak i międzynarodowe do Szwajcarii i Włoch. Policja szybko zareagowała na incydent, zatrzymując podejrzanego. Motyw ataku oraz narodowość sprawcy pozostają na razie nieujawnione.

 • Francja, Nersac: Matka porzuciła syna na dwa lata Francja, Nersac: Matka porzuciła syna na dwa lata

  W minionym tygodniu Francją wstrząsnęła historia 9-letniego chłopca, który przez dwa lata pozostawał całkowicie sam w rodzinnej posiadłości w miejscowości Nersac. Matka chłopca została skazana na 18 miesięcy więzienia za porzucenie dziecka. Zdumiewające jest to, że maluch przetrwał, jedząc jedynie ciasto, konserwy i skradzione pomidory.

load more hold SHIFT key to load all load all