Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
sobota, 08 maj 2021 11:13

Andrzej Krawczyk, brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje.

Śmierć Andrzeja Krawczyka Śmierć Andrzeja Krawczyka fot: youtube.com

Niedawno Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka-znanego muzyka. Jeszcze ból nie zmniejszył się, a już w rodzinie Krawczyków pojawia się kolejna tragedia. Tym razem manager śp. Krzysztofa Krawczyka poinformował w mediach społecznościowych o śmierci jego brata Andrzeja.

 

Bliskie relacje braci Krawczyk

O samym Andrzeju niewiele można było usłyszeć, choć także związany był ściśle ze sztuką. Tak jak Krzysztof ukochał sobie muzykę, tak on skupił się na malarstwie. Jak potwierdza rodzina bracia byli ze sobą bardzo związani. Krążyły także informacje, że Krzysztof opłacał swojemu bratu mieszkanie w Łodzi. Andrzej był wspaniałym kopistą, który z powodzeniem odtwarzał dzieła znanych malarzy, ale także malował swoje obrazy. Jego prace ozdabiały cały dom Krzysztofa i jego żony. Obaj bracia miłość do artyzmu odziedziczyli po swoich rodzicach: Januarym i Lucynie Krawczykach, którzy byli aktorami i śpiewakami operowymi. Co ciekawe Krzysztof Krawczyk niegdyś informował, że jego życzeniem jest, aby brat otrzymał po nim część spadku - „Ustaliliśmy, że połowę majątku dostanie moja rodzina, czyli brat i syn, drugą połowę rodzina żony, czyli jej siostra i córki siostry"- mówił niegdyś "Super Expressowi".

Śmierć Andrzeja Krawczyka

Niespełna miesiąc po śmierci Krzysztofa Krawczyka, umiera jego brat Andrzej. Rodzina od dłuższego czasu informowała, że Andrzej jest poważnie chory. Jak pisała Ewa Krawczyk na Facebooku -
„Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie”. Niestety walki o jego życie nie udało się wygrać.

Artykuły powiązane