Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
poniedziałek, 05 kwiecień 2021 17:20

Śmierć Krzysztofa Krawczyka - wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb

Śmierć Krzysztofa Krawczyka Śmierć Krzysztofa Krawczyka fot: youtube.com

Krzysztof Krawczyk był artystą wielkiego kalibru. Przez długie lata polska scena muzyczna rozbrzmiewała jego utworami. Była także artystą ponadczasowym, który łączył pokolenia za pomocą swojej muzyki. Mimo jego śmierci, pewne jest, że jego piosenki nadal będą gościć w życiu wielu polaków.

 

Smutna wiadomość - Krzysztof Krawczyk nie żyje

W dniu 5 Kwietnia 2021 roku, media obiegła smutna wiadomośc - Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Informację tą przekazał Andrzej Kosmala, manager muzyka oraz jego rodzina. Co było przyczyną śmierci? Od razu pojawiły się spekulacje, że artysta zmarł z powodu zarażenia wirusem Covid-19. Powodem takich domniemywań, był fakt, że artysta faktycznie zaraził się Koronawirusem. W dniu 23 marca 2021 roku Krawczyk trafił do szpitala. Jego stan był poważny, jednak lekarze dołożyli wszelkich starań, aby artysta jak najszybciej wyzdrowiał. Dwa tygodnie później Krawczyk zamieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym informuje, że właśnie opuścił szpital. Był to bardzo radosny czas dla piosenkarza, ponieważ zbliżające się święta miał spędzić w gronie najbliższej rodziny. Niestety radość szybko się skończyła. W Wielkanoc artysta źle się poczuł i zasłabł. Od razu trafił do łódzkiego szpitala, jednak mimo starań lekarzy artysta zmarł. Żona Krzysztofa Krawczyka zaprzecza, że przyczyną jego śmierci był wirus. Utrzymuje ona, że Krawczyk miał choroby współistniejące i to one doprowadziły do śmierci jej męża. Kobieta nie zdradza, o jakich chorobach jest mowa.

Pogrzeb Krawczyka - gdzie i kiedy?

Pojawiły się nieoficjalne informacje na temat miejsca i terminu pogrzebu artysty. Prawdopodobnie ostatnie pożegnanie będzie miało miejsce w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Muzyk zostanie pochowany w na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Kiedy? Wiadomo, że ceremonia będzie miała miejsce pod koniec tygodnia, jednak konkretna data nie została podana.