Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
sobota, 02 styczeń 2021 20:28

Nowa aplikacja, która dzięki technologii AI pozwala gromadzić oszczędności

aplikacja Plum aplikacja Plum

Każdy z nas lubi wydawać pieniądze, jednakże posiadanie oszczędności jest niezwykle istotne, szczególnie w czasach pandemii. Dlatego też coraz większa ilość mieszkańców Irlandii szuka sprawdzonych i bezpiecznych metod na gromadzenie i odkładanie oszczędności. Dziś już niemalże wszystkie zawodowe, osobiste i finansowe sprawy załatwiamy w internecie, dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie aplikacje pomagające w oszczędzaniu. Jedna z nich właśnie wchodzi na Irlandzki rynek.

 

Plum, czyli aplikacja, która pomoże Ci odkładać oszczędności

Nowoczesne technologie w znacznym stopniu ułatwiają nasze życie, dlatego jeśli chodzi o oszczędzanie, to duża część osób decyduje się na pomoc sztucznej inteligencji. W Irlandii jest już dostępna innowacyjna aplikacja Plum, która korzysta z technologii AI, by w jak najlepszy sposób pomóc swoim użytkownikom w oszczędzaniu. Irlandzcy użytkownicy mogą połączyć konto bankowe z Bank of Ireland, PTSB, AIB i Ulster Bank z aplikacją Plum. Dzięki Sztucznej Inteligencji, aplikacja Plum będzie codziennie odkładała bardzo małe sumy pieniędzy, by pokazać użytkownikowi, że oszczędzanie, to przede wszystkim silna wola i systematyczność. Warto podkreślić, że środki odłożone na koncie Plum mogą być wybrane w każdym momencie. Aplikacja pomaga także użytkownikowi zauważyć, gdzie wydaje on zbyt duże ilość pieniędzy, które mógłby zaoszczędzić.