Facebook Trybuna Polska            Twitter Trybuna Polska           Youtube Trybuna Polska           Kontakt Trybuna Polska

 
środa, 25 listopad 2020 20:25

Czarny piątek, czyli szaleństwo promocji i wyprzedaży. Video

Czarny piątek wyprzedaże Czarny piątek wyprzedaże

Czarny piątek jest typowo amerykańskim zwyczajem, podczas którego sklepy oferują wyjątkowe wyprzedaże i promocje. Początkowo tradycja ta ograniczała się wyłącznie do Stanów Zjednoczonych Ameryki, jednakże dziś czarny piątek obchodzony jest niemalże na całym świecie. Warto podkreślić, że w Irlandii zwyczaj ten przyjął się wyjątkowo dobrze i tutejsze sklepy oferują obniżki i promocje, które bardzo mocno kusza konsumentów. Jak będzie wyglądał tegoroczny czarny piątek ze względu na pandemię koronawirusa?

 

Czarny piątek 2020, czyli internetowe wyprzedaże

Ze względu na tegoroczną pandemię Covid, sklepy i duże galerie handlowe nie przyjmą tym razem ogromnych rzeszy klientów, którzy gotowi byli zostawić w sklepach tysiące Euro. Lockdown wymusił na sklepach i firmach przeniesienie swojej działalności do internetu, dlatego też tegoroczny czarny piątek odbędzie się w sieci, co nie oznacza, że promocje będą różniły się, od tych znanych nam ze sklepów. Co więcej, sklepy chcą bardzo skutecznie przyciągnąć klientów, dlatego promocje i wyprzedaże w tym roku są coraz bardziej atrakcyjne dla konsumentów. Warto podkreślić w tym miejscu, że Irlandia należy do światowej czołówki, jeśli chodzi o odsetek obywateli, którzy biorą udział w promocjach i wyprzedażach. Dlatego też nie pozostaje nic innego, jak czekać na zaskakujące promocje i wyprzedaże!