środa, 25 listopad 2020 19:25

Czarny piątek, czyli szaleństwo promocji i wyprzedaży. Video

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czarny piątek wyprzedaże Czarny piątek wyprzedaże

Czarny piątek jest typowo amerykańskim zwyczajem, podczas którego sklepy oferują wyjątkowe wyprzedaże i promocje. Początkowo tradycja ta ograniczała się wyłącznie do Stanów Zjednoczonych Ameryki, jednakże dziś czarny piątek obchodzony jest niemalże na całym świecie. Warto podkreślić, że w Irlandii zwyczaj ten przyjął się wyjątkowo dobrze i tutejsze sklepy oferują obniżki i promocje, które bardzo mocno kusza konsumentów. Jak będzie wyglądał tegoroczny czarny piątek ze względu na pandemię koronawirusa?

 

Czarny piątek 2020, czyli internetowe wyprzedaże

Ze względu na tegoroczną pandemię Covid, sklepy i duże galerie handlowe nie przyjmą tym razem ogromnych rzeszy klientów, którzy gotowi byli zostawić w sklepach tysiące Euro. Lockdown wymusił na sklepach i firmach przeniesienie swojej działalności do internetu, dlatego też tegoroczny czarny piątek odbędzie się w sieci, co nie oznacza, że promocje będą różniły się, od tych znanych nam ze sklepów. Co więcej, sklepy chcą bardzo skutecznie przyciągnąć klientów, dlatego promocje i wyprzedaże w tym roku są coraz bardziej atrakcyjne dla konsumentów. Warto podkreślić w tym miejscu, że Irlandia należy do światowej czołówki, jeśli chodzi o odsetek obywateli, którzy biorą udział w promocjach i wyprzedażach. Dlatego też nie pozostaje nic innego, jak czekać na zaskakujące promocje i wyprzedaże!

 • Zapewnienie warunków mieszkaniowych zapisem w konstytucji – tak uważa większość Irlandczyków
  Zapewnienie warunków mieszkaniowych zapisem w konstytucji – tak uważa większość Irlandczyków

  Pandemia koronawirusa bardzo mocno wstrząsnęła nie tylko gospodarką, ale także i całym społeczeństwem. Upadek i zrost wielu sektorów gospodarki jest bardzo widoczny w nastrojach społecznych, które zostały w Irlandii zbadane pod koniec 2020 roku. Według najnowszych badań 6 na 10 Irlandczyków uważa, że prawo do warunków mieszkaniowych powinno być wpisane w konstytucję.

  Written on piątek, 08 styczeń 2021 19:53
 • W Irlandii wyrzuciliśmy już 4.9 miliona telefonów komórkowych - jak ograniczyć stale rosnącą górę elektrośmieci?
  W Irlandii wyrzuciliśmy już 4.9 miliona telefonów komórkowych - jak ograniczyć stale rosnącą górę elektrośmieci?

  Elektrośmieci stały się prawdziwym upiorem dzisiejszych czasów. Gromadzimy i wyrzucamy coraz większe ilość telefonów komórkowych, co pokazują ostatnie badania. Wyrzucanie telefonów komórkowych stało się już globalnym problemem, gdyż niepotrzebne telefony stanowią już problem ważący ponad 23 964 ton. W samej Irlandii wyrzuciliśmy już ponad 4,9 milionów telefonów komórkowych. W jaki sposób możemy ograniczyć stale powiększającą się ilość elektrośmieci?

  Written on piątek, 08 styczeń 2021 19:32
 • Nowa aplikacja, która dzięki technologii AI pozwala gromadzić oszczędności
  Nowa aplikacja, która dzięki technologii AI pozwala gromadzić oszczędności

  Każdy z nas lubi wydawać pieniądze, jednakże posiadanie oszczędności jest niezwykle istotne, szczególnie w czasach pandemii. Dlatego też coraz większa ilość mieszkańców Irlandii szuka sprawdzonych i bezpiecznych metod na gromadzenie i odkładanie oszczędności. Dziś już niemalże wszystkie zawodowe, osobiste i finansowe sprawy załatwiamy w internecie, dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie aplikacje pomagające w oszczędzaniu. Jedna z nich właśnie wchodzi na Irlandzki rynek.

  Written on sobota, 02 styczeń 2021 19:28
 • 50 milionów Euro na sprzęt komputerowy dla irlandzkich szkół!
  50 milionów Euro na sprzęt komputerowy dla irlandzkich szkół!

  Szkoły średnie i podstawowe w całej Irlandii dostaną 50 milionów Euro na zakup nowego sprzętu komputerowego. Co więcej, dotacja trafi do irlandzkich placówek edukacyjnych jeszcze przed tegorocznym Bożym Narodzeniem. Na co dokładnie będą przeznaczone pieniądze z dotacji?

  Written on czwartek, 17 grudzień 2020 19:49
 • Coraz mniejsza ilość wolnych miejsc w magazynach w Dublinie. Możliwe opóźnienia
  Coraz mniejsza ilość wolnych miejsc w magazynach w Dublinie. Możliwe opóźnienia

  Rok 2020 jest z pewnością bardzo ciekawym rokiem, ponieważ pandemia kronowairusa całkowicie odmieniła oblicze niektórych branży. Zakupy online stały się obecnie tak powszechne, że każdy kupuje coś przez internet – od prezentów, poprzez zakupy spożywcze, a skończywszy na elektronice. Warto jednak podkreślić, że magazyny nie mają gumowych ścian i nie są w stanie się rozszerzyć, a miejsc zaczyna w nich brakować. Jeśli chodzi o Dublin, to obecnie zaczyna w magazynach brakować wolnego miejsca. Co jest tego przyczyną?

  Written on wtorek, 01 grudzień 2020 19:51